wooozie

Předlohu sice neznám a film je natočen tak, že je doslova převyprávěn, ale to mi v tomto případě vůbec nevadilo. Konečně jsem měl po dlouhé době možnost vidět romantickou komedii, kdy jsem se ani na chvíli necítil trapně a celou stopáž jsem si v super atmosféře a s neskutečně příjemným pocitem užil. Některé dějové linky vyzní do ztracena a další jsou tam naprosto zbytečně a občas jde trošku poznat, že velmi napjatý rozpočet se na filmu podepsal, nicméně to jsou pouze drobnosti a nebojím se tvrdit, že při další projekci půjde hodnocení ještě nahoru. Super film na zlepšení nálady. ()

klukluka

Nádherný, opravdu nádherný film, na kterém mi vadila jediná věc: proč se to všechno dělo dvanáctiletým dětem? Proč jim nebylo o 5 let víc? Nemusela by se kvůli tomu měnit jediná scéna..? ()

Autenticita

Někdy než dedukovat z chování druhého, může být lepší ať promluví náhoda... Jo: lichá, ne: sudá... (ať je to lichá, lichá, lichá :-) ) ()

Mavrix

Ukázka dětského (snílského) smyšlení, příběh dvou mladých lidí a jejich vzájemné střety s obou pohledů :) Nostalegické vzpomínky prvních lásek a znovu rozehřátí určitých míst na srdíčku... Velice příjemný zážitek, který potěší... ()

Mazlik4

Dva prckové zde filozofují, nad životem a především láskou, jako kdyby jim nebylo 12nást, ale 40cet! I když proč se na ně zlobit? - vždyť pro samoúčelné pobavení a odreagování od všedního života to postačí. ()

rostlinka

Kouzelné :). Jen ten konec jsem si představovala malinko jinak - asi tak o pár vteřin delší, kdy k tomu opravdu dojde :). Ale i tak to bylo velice milé. ()

showxman

Vyspělý romantický příběh s dětskými herci v hlavních rolích, který je originálně vyprávěn střídavým pohledem Juli a Bryce. Hezký příběh, který vykouzlí úsměv na tváři a navodí dobrou atmosféru za každých okolností. ()

Hanys_

Něco kouzelného to v sobě prostě mělo. Dokonalou atmosférou mi to navíc připomnělo výborný seriál Báječná léta...A za ten podařený způsob vyprávění níž nemůžu...7/10 ()

Bohemák

Opravdu oddychová a chytrá podívaná o uvěřitelných zážitcích dvou dospívajících dětí. S mnohými spoludiváky jsme se shodli, že nás film donutil zavzpomínat na již pozapomenuté epizody z vlastního dětství. ()

Giggs

Načo su veľkorozpočtove "veľkofilmy" s extra mega super technickym spracovanim? Na hovno! Len povrchnosť a komercia. Stači takyto jednoduchy, mily nenaročny film, ktory ponuka oveľa viac ako všetky trhaky dokopy. Jednoduchy pribeh ktory je zabaleny do tak prijemneho obalu až sa to nechce veriť. Vyborna atmosfera ktora dokonale obchadza všetky kliše tak typicke pre filmy tohto žanru. Po cely čas ma sprevadzali len tie najkrajšie pocity. Prosty film, ktory však ma to najhlavnejšie. Dušu. Jeden z najlepšich filmov o laske ake som kedy videl. ()

Oxy

Nádhera. Vystrašený mladík pod vedením otce idiota a neuvěřitelně psychicky vyvinutá dvanáctiletá holka, jejíž devatenáctiletou obdobu bych chtěl potkat ve skutečnosti. Příběh vyprávěný s úžasnou lehkostí, nádherně barevné okolí, nevnucující se životní moudra a celkově to bylo víc o životě než o lásce mezi šesťáky. Víc takových filmů. ()

Scevola

Milujem dobove filmy. 50-60 roky na americkom predmesti patria medzi moje najoblubenejsie. Co sa tyka filmu, tak to bola mila detska romantika 7/10 ()

MMJ

Super film! Bryce a Juli jsou my připomínali Romea a Jůlii. Sice jsou pomíchané části filmu že Brycovo vyprávění je třeba o týden dřív, ale to mi vůbec nevadilo. Dlouho sem neviděl takovýto film, u kterého sem vydržel nehybně se koukat a nic přitom nedělat.! Bomba! ()