Jon jde do války o Zimohrad s Remseym Boltonem. Daenerys uzavírá nové spojenectví. (KajusaK)

Flav

Tak nejak jsem porad cekal kdy to vygraduje a konecne je to tu. Vyborna podivana od zacatku az do konce takze davam plnej pocet. ()

vera.nemcova

Za mě určitě nejlepší díl téhle série a jeden z nejlepších v seriálu vůbec. Krásně zpracované jak bitva o Meeren, tak o Zimohrad. Sice předvídatelný výsledek, ale co na tom, nečekala jsem žádný dějový zvrat, takže jsem naprosto spokojena. ()

kuku1223

Bojové scény předčily všechny očekávání. Pohled z persketivy Johna by se dal sledovat mnohokrát dokola. I přes pár drobných nejasností se nedá tato epizoda hodnotit jinak než 12/10 ()

Mckay

Jednoznačně nejlepší díl 6 série a jeden z nejlepších dílů vůbec.Bitva o sever naprosto epická ,takovouhle bitvu jsem snad neviděl v žádném v celovečerním filmu.Nedá se nic vytknout ,jenom sem čekal jak to celí dopadne a do poslední vteřiny jsem se bál že John umře podruhé.Draci taky super.Celkově je díl celej našlapanej efekty a napětí ,takže naprostá spokojenost a pomalu se dostáváme do finále seriálu a jde to znát.100% ()

Hyenodhon

Tak tahle bitva se opravdu nepovedla. Ano, jsme ve fantasy seriálu, ale být Sněhovým vazalem, tak zdrhám, aby mě hlavně do žádné bitvy už nevedl. Přirovnat navíc tuhle bitvu k bitvě u Kann, je už z hlediska historické vojenské taktiky naprostý výsměch. Vše se podařit nemůže, a samozřejmě chápu, že určitá věrohodnost použité taktiky a vojenských doktrín a postupů není nejdůležitější, ale tohle bylo moc. ()

martan1

Bitva v tomhle dílu je velmi efektní, ale trochu mě mrzí, že logika jde jaksi stranou. Ačkoliv se na jednu stranu nelze divit tomu, že se Jon snaží bratra zachránit, pokud by to udělal ve skutečnosti, bitvu by nejspíš jednoznačně zahodil. Nakonec ho od jisté porážky zachrání jen příjezd posil.... což mě upřímně trošku zklamalo. Doufal jsem, že se v bitvě nějakým způsobem ukáže jeho strategické myšlení, že třeba Jon vymyslí nějakou léčku a díky ní dokáže zvítězit.... celkově mě tedy tento díl docela rozčaroval. ()

JarinDL7 odpad!

Proč je Jon nesmrtelný? Já vím, že jsme viděli Ramsayho jako super lučišníka, ale tohle jim prostě nežeru. Proč jim Sansa neřekla o své armádě? Proč jí Littlefinger pomáhá po tom, co ji zradil? Proč Tyrion uráží Theona? Měl s ním jednu konverzaci a Theon neurážel jeho výšku. V první sérii právě Tyrion urážel Theona! Viděli ti tvůrci vůbec svůj vlastní seriál? ()