Že i reklama se dá dělat s humorem, ukazuje Telebazar. Diváci se při jeho sledování mohou pobavit a zasmát nad nejlepšími reklamními spoty ze světové produkce. Moderátorem a průvodcem pořadem je známý imitátor a komik Zdeněk Izer. V každém díle pořadu jsou uvedeny cca dvě desítky nejhumornějších reklam tak, jak byly vytvořeny různými tvůrci v různých zemích. V případě Telebazaru jde ovšem především o humor a provedení těchto televizních minidílek, ne o samotný výrobek, kvůli kterému byly vytvořeny – tak je Zdeněk Izer bude i prezentovat. Navíc pořad – za pomoci dalších hereckých kolegů a populárních osobností – doplní svými typickými scénkami na dané téma. Zdeněk Izer si vybírá hosty sám a vždy tak, aby šlo o někoho, kdo už má s reklamou nějakou zkušenost. Buď si sami v nějaké reklamě zahráli, nebo k ní mají určitý vztah, případně se můžou pochlubit historkou ze života, která by se dala jako reklama natočit. (TV Prima)

Rosalinda

Celkem slušná parodie své doby. Tenkrát aktuální i vtipné, dnes vyšumělé a dost mimo mísu, za což pořad nemůže. Samozřejmě. Díky bohu, že v dnešní době už nejsou reklamy táááák trapné a jsou i někdy celkem zábavné a koukatelné. Ale když vidím z dnešního pohledu Telebaraz a vzpomenu si na ty časy trapných a šílených reklam, tak se přece jen musím sem tam zasmát. ()

Colonist

Já mám Izerovy scénky rád. Někdy jsou extrémně trapné, jindy zase extrémně zábavné. Záleží na tom, jakého má v té dané scénce spoluhráče. ()

Figu

Jestli mám vedle Willise dalšího oblíbenýho plešouna, tak Izer je jasná volba! Měl jsem období, kdy jsem se učil jeho hlášky nazpaměť, kdy jsem vytvářel na ksichtě stejný grimasy a kdy jsem kopíroval jeho vtipy. Dnes už jsem svůj, sám svým pánem bavičem, ovšem krapet nádech Izeroviny ze mě nikdy nevyprchá! Toho borce žeru a jen mě mrzí, že už není tolik vidět! Třeba se to Zdenymu jednou zase podaří. Držím mu pěsti... Telebazar byl nejlepší! 95% ()

MarekT

Izer se tehdy už nezřídka opakoval, ale jeho skeče mě stále pobavit dokázaly (a dokážou i dnes, na prahu plnoletosti). V Bazarech obecně taky záleželo na tom, co bylo druhotní náplní pořadu - a ty reklamy jako jediné mě dovedly uspokojit, narozdíl od ukázek z českých filmů nebo převlékacích kabinek. Tyto spoty byly pro mě jakýmsi oživením po pravidelné dávce od komerčních stanic, a narozdíl od většiny českých se dalo u těch zahraničních i pobavit. ()

WolfR

Humor sympaťáka Zdeňka Izera jsem měl vždycky rád, a na Telebazar, jeho nejlepší show prostě nezapomenu. Skvělé vtípky a hlášky a především ty jeho scénky s různými hosty. A také nesmím zapomenout na mnohdy vtipné reklamy, které k Telebazaru prostě patřily! Záruka zábavy! 4 hvězdy. ()

tom88

Izera nemám moc rád a jeho humor je síce humorom , ale ja som sa nesmial a tie trápne reklamy fakt nemusím. ()

Kuny27

parádní pořad, ve kterém vystupuje hlavně Zdeněk Izer, kterého mám strašně rád... a některé scénky jsou prostě best viz. Manďák ()