poster

Venom

 • USA

  Venom

 • Slovensko

  Venom

 • Nizozemsko

  Venom

 • Velká Británie

  Venom

 • Nový Zéland

  Venom

 • Austrálie

  Venom

 • Kanada

  Venom

Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor

USA, 2018, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  ***

  Přesně takhle by to vypadalo, kdyby Spájdrgej nebyl trapný náctiletý buzerant. Čili poměrně zábavný pořád homix pro trochu dospělejší mongololidi, kde však nikdo v bukanýrsky zaříznutých elasťácích nedělá „vžžžžuuum“ a necáká po chlapech jogurt. Homix, ve kterém Tomáš Tvrdýy prokazuje, že když zrovna nepředstírá nějakého toho existenciálně zádumčivého morouse s konstantně strnulým, kyselým výrazem typu „právějsemsiukousžalud“, co jednou za hodinu řekne „gogo“, je herecky úplně v prdeli a mimický boj s mimozemskou tasemnicí prohrává na celé délce tlustého střeva. Ale nevadí, i tak se to dá vcelku bezbolestně odsedět a mít to pár detailních záběrů na cákající krev z ukousaných hlav, trochu jadrného pičování, několik vtipů o mrtvých dětech a sem tam nějaké ty ryby a kozy, ještě bych i jednu přihodil.(10.10.2018)

 • Skejpr
  **

  Z nějakého důvodu jsem se nechal zviklat pozitivními diváckými reakcemi a nevěnoval jsem příliš pozornosti úplně prvním zahraničním kritikám, které hlásily těžký průser a Venoma přirovnávali ke Catwoman... Udělal jsem chybu. Venom je těžký průser. Počínaje mizerným scénářem s neskutečně dlouhou expozicí a absencí jakéhokoliv dramaturgického oblouku vrcholící v tak narychlo spíchnutému finále, že to až smrdí, přes neskutečně podivné herecké výkony (Michelle Williams je tady neskutečně příšerná) až po odporné triky a nekoukatelnou akci. Kromě Catwoman se mi při sledování vybavovali také Transformers, Incredible Hulk, a bohužel především Spawn, kterého dodnes považuji za nejhorší comicsovou adaptaci ever. Po hvězdě za Hardyho a Ahmeda, kteří se tu snaží ze všech sil povýšit tuhle břečku na něco alespoň trochu koukatelného.(14.10.2018)

 • InJo
  ***

  Čekal jsem těžký průser, dostal ucházející jednohubku. Fajn Hardy (jeho casting byl jednoznačná výhra), bezva Venom (hlavně jeho černohumorné hlášky), sympaticky rychlé tempo a celkově velmi solidní komiksové řemeslo. Akce sice není bůhvíjak nápaditá či jinak výjimečná, ale rozhodně je dostatečně intenzivní. Zklamáním však je finální bitka, která je ryzím nepřehledným digifestem (pokud se v té matlanici někdo dokázal orientovat, závidím mu jeho super zrak). Velmi slabá je také postava Michelle Williams (nedokážu si moc představit, že by si tenhle nezáživný charakter mohl někdo oblíbit) a celkem dost mi chyběla i ta explicitní brutalita, která by se sem kvůli zjevným hororovým prvkům nepochybně hodila (a především by filmu dodala pořádné koule, jaké měl například Logan). 60 %(14.10.2018)

 • Rocky88
  ***

  Kdo podobně jako já doufal v temnější notu a v antihrdinu, jehož hostitel bude muset řešit krutá morální dilemata, bude zklamán. Venom je krotký kámoš,obecně se tedy jedná o standardní marvelovský origin pro děti a multikulturisty. Zábavné to je, někdy nechtěně, ale díky Hardymu stále koukatelné. Standardní průměr, jehož pokračování s Harellsonovým Levákem Bobem by mělo být o poznání kvalitnější.(5.10.2018)

 • Spiker01
  *****

  Tak pozor. Podceňovaný Venom je totální nářez. A vzbudil ve mně pocity, které jsem vůbec nečekal. A tím jsou konkretně hororové prvky, perfektně korespondující s fenomenální děsivou hudbou, která tak perfektně prodala druhý trailer, s prvky prvotřídního humoru, u čehož jsem se vyloženě řezal smíchy. Může vyvstat otázka, do jaké míry byla ta a ta scéna předem zamýšlena tak, aby vyzněla komediálně, ovšem v konečném důsledku je to vlastně jedno. Bylo plné kino a perfektně se bavilo, a já s nimi. A co mě zarazilo ještě více. U filmu s Tomem Hardym bych nejvíce nechválil Toma Hardyho. Jeho nesmrtelné charisma samozřejmě stále prodá každičkou vyhrocenou i dialogovou scénu, ale tady se prostě sešlo perfektně všechno a já srdceryvně vyhlížím obrovské vyprášení amerických pokladen, jelikož chci druhý díl a po mezititulkové scéně ho snad chci ještě zoufaleji. Venom je neuvěřitelná akční smržť, u které mě malinko rozladila jen nutně dlouhá expozice a dvousymbiontové finále, které do dalších dílů plně vytěžilo svůj potenciál, ale už se mi dlouho nestalo, že bych z kina odcházel vyloženě takhle nadšený, plný energie a vyloženě se tetelící blahem z naprosto neskutečných hlášek, které bezkonkurenčně rozsekaly celé kino. A teď bych si přesně po vzoru Jaye a Tichého Boba dohledal všechny ty americké kritiky, kteří Venoma s láskou rozpucovali a hezky si to s nimi vyříkal. PS : bylo mi ctí využít tří tísící hodnocení právě na Venoma.(4.10.2018)

 • - Film má 2 potitulkové scény. Můžeme vidět například krátkou scénu z filmu Spider-Man: Paralelní světy (2018). V jedné z potitulkových scén se pak objeví Cletus Kasady (Woody Harrelson), který by se měl stát Carnage. (maruna0007)

 • - Slovo „Venom“ znamená v překladu „jed“. (Varan)

 • - V jednu chvíli se spekulovalo o tom, že sci-fi Life (2017) je prequel Venoma. [Zdroj: Kinobox.cz] (CrypzzXD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace