Jewy14

Venom mě v globálu docela zklamal, možná jsem měl až příliš velká očekávání. Za mě největší pozitivum na filmu byly dialogy mezi Venomem a Eddiem, pak už to byly převážně digitální orgie... Celkově hodnotím 65% ()

HSGID

Tak pre mňa osobne fakt paradicka film na to ako je to všade kritizované a dokonca mi ani neprekážalo že to nebolo nakoniec s R ratingom. Ale bohužiaľ musím dať iba 3 hviezdy a to z dvoch dôvodov prvý zaporak fakt že nič moc a druhý celkom chaby príbeh ale čo sa týka akcie hlasok a Hardyho tak fakt že pecka ()

Harren

Venom bylo velmi milé překvapení. Nečekal jsem od toho moc, ukázky moc nezaujaly, Rko nenechali a pak také po prvních reakcích těch pánů "profi kritiků" z moviezone. Ale v kině jsem se bavil, začátek s Hardym trochu pomalejší rozjezd, ovšem Venom potom vše zachránil a krásně přirostl k srdci, snad se bude filmu v kinech dařit a vyslouží si další pokračování, také bych uvítal drsnější verzi, když museli více než půl hodiny střihnout kvůli přístupnosti. Dal bych 4*, ale na truc těm prvním kritikům ještě jednu hvězdu přidávám, tento snímek si to zaslouží. ()

H3D_kRu

nechtěl jsem na to vůbec jít, díky negativistickým komentářům který lítají od premiéry po netu, nakonec jsem tomu šanci dal, nic jsem nečekal, spíše jsem se bál a bylo to super, vřele doporučuji - zábava od začátku do konce ()

Lucky Eda

Jo že to bylo bez r to jsem trochu zklamany prvni pul hodina takova tahacka pak se pomalu zacal seznamovat s Venomem a už to začinalo byt zajimave Kdyz obsadili Hardyho tak jsem si rikal na to musim jit Marvelovka x Hardy z filmu mohli vymacknou vic Hardy to umi na nej nesedi moc love story apod.. co se tam snazili narvat : ) samozrejmne otevreny konec doufam ze se pouci a udelaji pokracovani kde bude Carnage ale bude to hororove a plné krve :) chapu ze chteli cilit na vsechny vekove skupiny ale udelali by lepe kdyby udelali verzi pro děti a pro nás ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: V marveláckém filmovém vesmíru film číslo 19: "Skočíme? Posero!" Novinář Tom Hardy je hostitelem parazitického Venoma. Venom je jakýsi mimozemský symbiont způsobující u svého hostitele tělesné a psychické změny. Vzhled připomíná lepkavého černého Vetřelce. Onen parazit mluví až batmanovským hlasem a jeho chování připomíná puberťáka. "Řekl jsi, že jsem parazit?" Dialogy jsou také pubertální a závěrečná animovaná bitka stojí doslova za ho*no. Jinak tady Venom ukousne snad jen dvě hlavy a trochu si zahází s jednotkou SWATu. Dojem z filmu napravuje herectví Toma Hardyho, v němž se perou dvě identity. Díky tomu sledujeme, jak se Hardy hádá sám se sebou obdobně jako James May. Byl to průser, ale Hardy si ty 2* hvězdy zaslouží. - 40%. ()

PanIncognito

Tohle stojí za to vidět! Chce to sice více krve a vulgarity, ovšem i takto je to snesitelné. Jde o silnou zábavu, kterou táhne titulní představitel. I jeho český dabér mu dopomáhá. Nejzábavnější jsou hlášky, které dost dobře baví a ani vizuální efekty nejsou zklamáním. ;-) (viděno s dabingem) ()

fajntomas

To jak s tím utíkaly do parodie byla škoda a ty přehnaný bitky... chytit borce a umlátit s nim ostatní... Asi levný, ty herci pěkná bída. Nic novýho. Nazval bych to Marvelovo pojetí Upgrade 65%. ()

mar4s

Ten film byl asi jako každý sranec od Marvelu- průměr Nechápu jaktože už lidé nejsou přesycení těmito sladarnama kde i z temného padoucha udělají jednorožce na růžovém oblaku. Hodnotím tak nízko jen z důvodu abych si pamatoval, že tohle je nejslabši role v které Hardy hrál doposud vedl film --This Means War-- Prostě jsem čekal až moc asi ()

JeyJ

Venoma jsem si náramně užil. Tak nějak jsem ani nevěděl že má tato vedlejší postava co nabídnout, nejsem zrovna znalec Marvelu. Smál jsem se, byl jsem smutný a hlavně jsem se náramně bavil. Určitě je tam spousta scének co se mi vryla do paměti. Toma Hardyho mám rád a určitě mě v tomhle filmu nezklamal. Je pravda, že hlavní padouch by mohl být trochu charismatičtější a celková zápletka komplikovanější, ale osobně mi to nějak vůbec nevadilo. Bavil jsem se poznáváním toho divného černého kostýmu, který má podle všeho docela zajímavou osobnost a historii. Bavilo mě poznávat ztroskotance Eddieho, který ke kostýmu přišel jak slepý k houslím a najednou se oba snaží vymyslet co jeden s druhým.. Ten film má prostě duši a určitě se těším na jeho pokračování. ()

Moco

Snímek ode mě dostává plusy, protože zobrazuje lidskost v kontrastu s posedlostí sebou samým, nechává diváka vážit dobro a zlo a přemýšlet zda hledat řešení ve vesmíru nebo se pokusit hledat chyby na své straně. Film je zábavný a díky hereckým výkonům Toma Hardyho a režii Rubena Fleischera má sympatický lidský rozměr. Hardy se v roli Eddieho Brocka úplně našel a je patrné, že mu ji buď napsali na tělo nebo se Hardy do role dokonale hodil. Když odečtu body za dlouhé akční scény, které bych vždy zkrátil tak na třetinu je výsledkem zábavný, ale i celkem podnětný snímek. Možná je dobré podotknout, že se u něj za břicha popadali především muži, ale kdo ví, třeba převážně chlapský humor nadchne i příslušnice něžného pohlaví... ()

Luky.Sulo

Keď to zhrniem .... Je tu vykradnutý Guyver - mutácia s mimozemšťanom a ešte k tomu Spawn - anti hrdina ktorý chce len prežiť .....z 90 tych rokov ...Ale na druhej strane Po tých trápnych Avengeroch a Marvelovkách Konečne niečo temnejšie a k tomu Anti - Hrdina ktorý nechce Nikoho zachrániť len nejak prežiť ! Venom pôvodne pochádza zo Spider mana možno bude ešte nejaký film s nimi dvomi !! Velká škoda že vo filme nieje krv čo je velký mínus !!! To je velká škoda ale čo by sme od Marvelu chceli ... Tom Hardy Zahral dobre hostitela Symbiontu - bolo všetko čo malo byť - trochu bu bu bu v labákoch a trochu akcie v noci ... vizuálny a audio zážitok - skvelý ... A Venomove hlášky velmi dobré !!! Spokojnosť zaručená ()

Dejf19

Nechápu ten hejt. Jasný není to žádný bůh ví jak průlomový film, má své mouchy hlavně v příběhu (40 vystřihnutých minut je znát), ale já se v kině skvěle bavil. Hardy je opět výbronej a jakmile se spojí s Venomem film nabere na obrátkách, jak v humoru tak v akci a vy se vlastně nestihnete nudit. Doufám, doufám, že vyjde Rková verze, kde bude i těch avizovaných 40 minut navíc a třeba přidám i tu pátou hvězdu. ()

Decado23

Společně s černou čičinou (Black panther) rozhodně nejslabší marvelovky. To je asi tak vše co k tomu mohu říci. ()

MisaP3

Trochu jsem se po všech negativních recenzích bála a neměla velká očekávání, ale byla jsem moc mile překvapena. Takhle přesně se mi to líbí. Ta rozpolcenost filmu, na kterou všichni nadávají, mi k tomu totiž dokonale sedí, parádně totiž odráží vztah Eddie - Venom. I celkově je to moc pěkně zpracované. Ano,hlavní záporák by mohl být kapku vic záporný, k čemu se dostane až v samém závěru filmu, ale jinak super podívaná. ()

MrDuri

Ak bola z filmu naozaj vystrihnutá viac ako polhodina záberov, ako sa hovorí, je to veľká škoda a na výslednom zážitku to cítiť. Všetko sa deje akosi prirýchlo, napríklad hlavný hrdina si veľmi jednoducho zvykne na symbionta a naopak, akoby šlo o bežnú vec. Taktiež vzťahy medzi postavami pôsobia trochu zvláštne a nedomyslene. Celý film v podstate stojí na Hardyho pleciach, rola Venoma mu sadla. Film má dobrú akciu, funguje aj humor a taktiež poteší hudba a väčšina efektov. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony