Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

DragonSwan odpad!

Ehm...šarmantná moderátorka? Ozajstná smotánka? To ako vážne!? Väčšia debilina ako táto Zakysanka ani nemôže existovať. Nechápem ako môže niekoho zaujmať čo má oblečené ktoré prasa v 'šoubiznise' (heh celý ten šoubiznis aj so všetkými vyhasnutými pseudo hviezdičkamy si očividne pomýlili so stokou) a ich trápne pyžamové večierky. Ja jednoducho nemám slov....myslím, že idem zoznámiť záchod s mojim obedom, pretože pri tomto sa nedá nič iné len grcať. ()

MM_Ramone odpad!

"Smotánka"? Banda slizkých šašov, skrachovaných socialistických hercov, netalentovaných mediálnych hviezdičiek, vypasených politikov, vypočítavých kuriev a namyslených, bohatých hlupákov, ktorí si o sebe myslia, že nad nich neni. Žijú s pocitom, že len pre nich slnko svieti. Tak ich prezentuje táto relácia. Slovenskí supermani z bratislavského Hollywoodu. Biologický odpad! ()

Gothar odpad!

Priznám sa, že kompletne som videl iba jeden diel, aby som si mohol urobiť názor. A ten názor je ten, že toto snáď nikto nemôže sledovať pravidelne. Pripadalo mi to ako relácia iba pre celebrity, kde sa celebrity potešia tomu, že niekto sa ich niečo pýta a odpovedajú na kameru (kto má novú kabelku a tak) a potom sa to odvysiela. K tomu sa pridajú zvláštne efekty s hviezdičkami, preexponovaním a debilnou hudbou a je to! 0 % toto je fakt relácia namiesto ktorej je lepšie pozerať sa na bielu stenu. ()

redwik odpad!

Už len pohľad na počet percent ktoré prischli tejto relácií musí človeku dokázať, že pozrieť si čo i len jednu časť je obrovská strata času. Príde mi divné keď sa niekto zaujíma o súkromie alebo večierky tých najväčších hereckých a speváckych hviezd. Preto skutočne nedokážem pochopiť: čo za človeka môže mať záujem o "slávnych" ľudí zo Slovenska? Prečítal som si cca 10 ostatných komentárov a súhlasim s každým z nich. Zaujímavý komentár: Kangaxx: "Odpad, nie za spracovanie, ale za tému, ktorej sa venuje." - odpad! ()

haffen odpad!

Henten zbohatlík s tamtou kravou boli na pive, Ďurianova bola prichytená s rožkom v ruke, Marcin si pristrihol fuzy - čo sa skrýva za tak zásadnou zmenou? Króner bol v obchode so susedou - je to jeho milenka? Flašikovu sme pristihli nenamaľovanu.... pre milostvého pána Boha!!! Pre koho je toto dobré?! A aby toho nebolo málo, tak vás celou reláciou sprevádza natvrdlá panička Judínyova, ktorej by som nedal ani 5 centov. Nožík mi vystreľuje. Určite top produkt z naších končín (zo zápornej strany). Odpad! 0% ()