• 3Libras

Relácia o našich celebritkách a všetkých tých posh podujatiach, na ktoré chodia. Také niečo by asi nikdy nebola šálka mojej kávy ani zďaleka, ale kým reláciu robila na začiatku Lucia Hablovičová, tak to fakt malo aj celkom úroveň. To čo prišlo s Erikou Judínyovou je aj odpadom nazvať slabé slovo. Po kanáloch by som na jej mieste chodila. Naozaj nechápem, že niekomu nemôže byť trápne sa takto prezentovať. To má zo seba dobrý pocit, že čo dokázala ?! Rozoberanie úplných trápností a to ešte neskutočne infantilným štýlom. Grc.(9.4.2021)

• Gothar

Priznám sa, že kompletne som videl iba jeden diel, aby som si mohol urobiť názor. A ten názor je ten, že toto snáď nikto nemôže sledovať pravidelne. Pripadalo mi to ako relácia iba pre celebrity, kde sa celebrity potešia tomu, že niekto sa ich niečo pýta a odpovedajú na kameru (kto má novú kabelku a tak) a potom sa to odvysiela. K tomu sa pridajú zvláštne efekty s hviezdičkami, preexponovaním a debilnou hudbou a je to! 0 % toto je fakt relácia namiesto ktorej je lepšie pozerať sa na bielu stenu.(3.4.2013)

• adamulefa

Toto ešte stále chodí v bedni??? Kto toto stále pozerá?! Kto!? (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Veď dokonca aj moja babka nenávidí Smotánku. Keby som si mal vybrať tak namiesto tohoto mi pustite nejakú random telenovelu. Tam ide aspoň o voľačo.(2.10.2012)

• Hamaradža

Mnoho ľudí už čelilo akejsi vnútornej filmovej dileme, akému filmu by išlo 6 hviezd, keby sa to dalo iba pri jednom. Čo sa týka opačnej strany spektra, akýsi nad-odpad by išiel definitívne sem, ako jednému odpornému topornému výsmechu ľuďom, ktorý musia na svoje živobytie poctivo pracovať. Chorá hodina alebo kolko že tento zvratok trvá, v ktorej sa dozvieme aké papuče nosí Vilo Rozboril, že trenky Andyho Krausa stáli rovnako ako rodinný dom a aký pozlátený osviežovač vzduchu používa Maroš Kramár keď vykonáva potrebu. Všetko rozkošnučko komentované uafektovanou botoxovou pičou, ktorá presne vždy a presne aká pikoška sa medzi Slovenskými "celebritami" (Áno, úvodzovky sú úmyselne) udiala. Radšej pozerať brazílske homo fekal porno ako tento skvost.(7.6.2013)

• bobo7171

12 hodin denne pracujuci ludia ziju z ruky do huby a televizia ukazuje ako si na ukor 12 hodin pracujucich ludi zije hornych 10tisic... je to totalny hnus a vysmech. zo mna zavist urcite nehovori, lebo ja sice tych 12 hodin denne makam, ale som spokojny s tym co mam a nepotrebujem sa ukazovat svetu. televizia by mala pouvazovat ci by nebolo vhodne tie peniaze ktore sa pouziju na natocenie tejto supidity na nieco rozhodne prospesnejsie 0%(31.7.2020)