Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

haffen odpad!

Henten zbohatlík s tamtou kravou boli na pive, Ďurianova bola prichytená s rožkom v ruke, Marcin si pristrihol fuzy - čo sa skrýva za tak zásadnou zmenou? Króner bol v obchode so susedou - je to jeho milenka? Flašikovu sme pristihli nenamaľovanu.... pre milostvého pána Boha!!! Pre koho je toto dobré?! A aby toho nebolo málo, tak vás celou reláciou sprevádza natvrdlá panička Judínyova, ktorej by som nedal ani 5 centov. Nožík mi vystreľuje. Určite top produkt z naších končín (zo zápornej strany). Odpad! 0% ()

Wolfis odpad!

"Celebrita" tu, "celebrita" tam, sem tam sa mihne kopa (ne)celebrít, ktoré sa do povedomia dostali len vďaka či skôr, bohužiaľ, kvôli nejakej úbohej slovenskej televíznej šou, ktorých je viac než dosť. No fuj! Koho zaujíma ich zazobaný život?! A vlastne, kto sú to tie celebrity? Odlišujú sa nebodaj od ostatných ľudí niečím výnimočným, keď sa nad nimi povyšujú? Nie, akurát tak tým, že sa musia vytŕčať pred každou kamerou a robiť zo seba nadprirodzené bytosti. Podpriemerná úbohosť, ktorú môže vyprodukovať jedine naša slovenská produkcia na čele s TV Markízou... /0%/ ()

Furmi odpad!

Tak toto je príklad toho čo v televízii skutočne nemusím. Ach, jak ja neznášam rádoby celebrity čo sa narodili boháčom ktorý ich rozmaznali a hneď sú z nich celebrity, alebo kopa zlodejov (teda pardón politikov) čo tento už tak dosť zničený štát ničia ešte viac a snažia sa s neho vyťažiť čo najviac. Kopisko módnych návrhárov, hlúpych moderátorov a neviem čoho ešte. Humus prvého stupňa. 0% ()

belinko odpad!

Nemyslím, že toto by malo byť uvádzané na csfd.cz... ono nie všetko čo sa nakameruje môže byť hodnotené ľudmi, lebo... toto by som nazval ako skúška kamier, ktorá sa občas sem-tam dostane do televízie.. aby sme závideli ostatným ich sračky, ktoré majú vďaka svojím "fanúšikom" - neviem či mi príde logické ich podporovať v tomto... proste, toto by sa malo zrušiť, jak z csfd, tak zo života... :) a divím sa pani Judínyovej, že jej tie peniaze za to potupné šaškovanie stoja :) ()

pezz odpad!

Odpad na ktorý sa niekedy dobre pozerá a smejeme, sa smejeme a smejeme sa 7x...sa smejeme na tomto show. Stupídna SR top scéna, prehliadka bohatých hovien (česť výnimkám), smotánka ? nie, my tomu doma hovoríme grcanica. Kto toto a z čoho sa to živí, to je záhada všetkých záhad. Rozriešenie: hlúpy národ teenagerov ich živí z daní a platov ešte hlúpejších rodičov, škoda reči, svrab národa!! Ďakujem, že sa tu môžem k tomuto vyjadriť ()