Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

Anderton odpad!

Pojem "morálny úpadok západnej spoločnosti" bol pre mňa iba prázdnou frázou, dokiaľ som neuvidel v televízii Smotánku. Relácia, ktorá tvrdí mladým slovenským ženám, že budú šťastné jedine po boku muža typu Boris Kollár. Priblblé otázky moderátorky robia povrchných snobov aj z tých známych osobností, ktoré sú normálne. ()

corona odpad!

" A už tu máme pána riaditeľa (ministra,továrnika,herca,speváka,moderátora...atď) aj s jeho pani manželkou, ktorá má krásne šatôčky dovezené až z Milánka, a krásne topánočky z Parížka a celá je krásnučko nastylovaná a krásne si spolu zatrskali na parketíčku", to som nepojedla divné huby ale to bola reportáž z Plesu v opere a la Eričôčka J. a to som žiaľ ani moc neprehnala. ()

Carol Pifková odpad!

Smotánka?! Ako fakt? Erika mám pre teba odkaz: Si trápna piča zalez! Trápna ako celá relácia, s tými akože módnymi vychytávkami by možno zaujala v kurvinci. Reportáže sú o hovne s makom resp. o tom kto má za koľko šaty, kto má nového priateľa priateľku a iné nezaujímavé veci, akože velice slávnych ľudí zo Slovenska... Hohoho, a tie trápne Eržine pripomienky počas reportáží ak sa to tak dá nazvať. No hrôza. Pardon, za všetky neslušné výrazy ale k niečomu takémuto čo patrí do stoky sa ani slušne vyjadriť neviem a ani nechcem. Takže komu sa nepáči, smola. ()

Smok odpad!

A toto sa vysiela už od roku 1996??? A asi sa aj dlho bude, pokiaľ budeme mať na Slovensku dostatok prežratých prasiat z horných 10 000, ktoré sa nám vždy radi ukážu na nejakej snobskej akcii s úlisným úsmevom a kaviárom rozmazaným po brade a "šampáňom" v pohári. Všetkých ich za nás do detajlov vyspovedá a o zaujímavé novinky z ich života, bez ktorých by som si nevedel predstaviť ten svoj život, sa s nami podelí Erika "veverica" Judínyová. ()

MM_Ramone odpad!

"Smotánka"? Banda slizkých šašov, skrachovaných socialistických hercov, netalentovaných mediálnych hviezdičiek, vypasených politikov, vypočítavých kuriev a namyslených, bohatých hlupákov, ktorí si o sebe myslia, že nad nich neni. Žijú s pocitom, že len pre nich slnko svieti. Tak ich prezentuje táto relácia. Slovenskí supermani z bratislavského Hollywoodu. Biologický odpad! ()