• ljukyljuk

Keď to moderovala Jana Hospodárová, bolo to ok. Keď to moderovala Lucia Hablovičová, stále to bolo ok. A potom prišla Erika s Lolitkou a poriešili to :D ...naozaj, kedysi aspoň ako-tak vkusnú reláciu o spoločenských akciách sprznila na ten najhorší suterén, plný trápnych dohadov, rozhovorov z ruchových mikrofónov a podliezania sa všetkým možným i nemožným (a.k.a Harabin)(25.6.2011)

• Anderton

Pojem "morálny úpadok západnej spoločnosti" bol pre mňa iba prázdnou frázou, dokiaľ som neuvidel v televízii Smotánku. Relácia, ktorá tvrdí mladým slovenským ženám, že budú šťastné jedine po boku muža typu Boris Kollár. Priblblé otázky moderátorky robia povrchných snobov aj z tých známych osobností, ktoré sú normálne.(23.10.2012)

• djsaly

Povedzme si to na rovinu "BULVÁR" veď tým žije celé naše malé európske Slovensko! Ruku na srdce, kto si to ani raz nepozrel? Kto nezávidel, nepenil, neskočil z okna prízemia:D, nerozplakal sa pri pozeraní s nemým úžasom tváre doma v tmavej kutici na "CELEBRITY" ShowBiznisu! úspešných, bohatých a krásnych ľudí, ktorých aspoň môže vidieť prostredníctvom televíznej obrazovky na najúspešnejšej slovenskej komerčnej televízii prakticky od jej založenia a v prime-time! O sledovanosti a obľúbenosti tohto formátu hovoria čísla a tým nemalou mierou pridáva na sledovanosti i jej moderátorka..moje hodnotenie je 0a1/2*(14.2.2010)

• Angelo987

Priznam sa, raz som si kukol jednu cast a nebolo mi vsetko jedno, ako sa na to moze niekto vlastne vobec divat? A potom som na to prisiel, jedine nejaky clovek s nizsim IQ a trosku zaostalym myslenim sa moze pozerat na nejakych moderatorov, prominentov, alebo hercov? Co su vlastne zac ti ludia, ja ich nepoznam, neuznavam, nic neurobili pre ludstvo, alebo pre tento svet, nic nevynasli a ak si myslia, ze su niecim zaujmavy, len preto ze sa ocitli niekedy na nejakej trapnej Markize, tak to je proste iba na smiech!(3.10.2012)

• Wolfis

"Celebrita" tu, "celebrita" tam, sem tam sa mihne kopa (ne)celebrít, ktoré sa do povedomia dostali len vďaka či skôr, bohužiaľ, kvôli nejakej úbohej slovenskej televíznej šou, ktorých je viac než dosť. No fuj! Koho zaujíma ich zazobaný život?! A vlastne, kto sú to tie celebrity? Odlišujú sa nebodaj od ostatných ľudí niečím výnimočným, keď sa nad nimi povyšujú? Nie, akurát tak tým, že sa musia vytŕčať pred každou kamerou a robiť zo seba nadprirodzené bytosti. Podpriemerná úbohosť, ktorú môže vyprodukovať jedine naša slovenská produkcia na čele s TV Markízou... /0%/ (3.4.2016)