• GTS_PUNK

Pravdepodobne najhlbšie dno toho, čo sa dokáže na Slovensku dostať do televízneho éteru. Hlboko pod všetkými hroznými a nezáživnými štúdiovými seriálmi leží počin, ktorý sa nazýva Smotánka. Či už je sladká, kyslá alebo na šľahanie, jedno je isté. Zaručene vám z nej bude zle. Keď občas pri mojom raritnom sledovaní televízie natrafím práve na túto reláciu, nestačím sa čudovať, čo vidím. Zábery z večierkov, kde chodia všetky rádoby celebritky s falošným úsmevom na perách a akože sa radi vidia. Hádžu pohľady do kamery, cez ktorú vidíte ich pokrivené egá a chýbajúce chrbtové kosti, zatiaľ čo do týchto záberov akýsi hlas číta ceny ich norkových kožuchov a latexových čižiem. Bežným obsadením relácie sú: silikónové sliepky, prominentní doktori, mafiáni, zlodeji, postmonopauzálne rárohy zo Slovenky, extravagantní vyžehlení seladóni, riaditeľky módnych prehliadok, postaršie páry vyžierajúce švédske stoly na Plese v opere a stovky ďalších zjavov, na ktoré by bežný Slovák najradšej napľul chrachel vytiahnutý až z päty. Celú túto estrádu navyše manažuje moderátorka, každý týždeň oblečená do niečoho, pričom si poviete "Čo to má, k*rva, na sebe?!" Smotánka je reláciou - žumpou o žumpe. Je to prehliadka nechutného luxusu a na Slovensku výsmech obyčajnému, slušne pracujúcemu človeku. Odpad, odpad a ešte raz odpad.(2.10.2016)

• corona

" A už tu máme pána riaditeľa (ministra,továrnika,herca,speváka,moderátora...atď) aj s jeho pani manželkou, ktorá má krásne šatôčky dovezené až z Milánka, a krásne topánočky z Parížka a celá je krásnučko nastylovaná a krásne si spolu zatrskali na parketíčku", to som nepojedla divné huby ale to bola reportáž z Plesu v opere a la Eričôčka J. a to som žiaľ ani moc neprehnala.(23.9.2009)

Jednoznačne za *****!, keď je u pacienta nevyhnutné evakuovať obsah žalúdka ústnym otvorom po požití jedu, konzumácii potravy po expiračnej dobe, predávkovaní sa liekmi, otrave chemikáliami alebo pri inom ohrození zdravia či života. Neuróny prenesú vizuálny podnet, ktorým je Justin Topoľský a jeho the oblek z pásovca a doplnok 3D okuliare, do šedej mozgovej hmoty v dorzálnej časti predĺženej miechy, centrum zvracania takto absorbuje prvý apel, nasleduje nevoľnosť z Rochnyaka, závrat z Marcina, dopamín, serotonín a ostatní kamoši už s mindrákmi fofrujú modlikať za dávenie po tom, čo prijali informáciu v obryse olupujúceho sa korytnačieho krku Zlatej Heleny, po hlbokom nádychu uzatvára dýchacie cesty Erikina naturálna póza a silnú kontrakciu bránice vyvolá okamžitá asociácia na jej nabíjača, „veľkého“ Pištu(ovho) Skrúcaného, konkrétnejšie na jeho pipík, po tomto KO sa brušná svalovina prudko sťahuje, postihnutý dávi. Všetko je OK... (Je niečo, k#$*!, OK???) Zvracanie je obranný reflex, ale pred ODPADOM ODPADOV potenciálneho pacienta neubráni nič, čivava Lolita vás už vetrí!(3.11.2012)

• ljukyljuk

Keď to moderovala Jana Hospodárová, bolo to ok. Keď to moderovala Lucia Hablovičová, stále to bolo ok. A potom prišla Erika s Lolitkou a poriešili to :D ...naozaj, kedysi aspoň ako-tak vkusnú reláciu o spoločenských akciách sprznila na ten najhorší suterén, plný trápnych dohadov, rozhovorov z ruchových mikrofónov a podliezania sa všetkým možným i nemožným (a.k.a Harabin)(25.6.2011)

• AxelWers

Toto je odpad, ktorý bezkonkurenčne kraľuje všetkým odpadom. Ale ak vás zaujíma, čo celévrity naposledy vysrali, tak si nenechajte ujsť ani jednu časť. Čerešničkou na torte sú komentáre Eriky Judínyovej, ktorú budete počúvať len pár minút a potom zoberiete sekeru a budete rúbať všetko živé v dosahu.(4.9.2011)