Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

belinko odpad!

Nemyslím, že toto by malo byť uvádzané na csfd.cz... ono nie všetko čo sa nakameruje môže byť hodnotené ľudmi, lebo... toto by som nazval ako skúška kamier, ktorá sa občas sem-tam dostane do televízie.. aby sme závideli ostatným ich sračky, ktoré majú vďaka svojím "fanúšikom" - neviem či mi príde logické ich podporovať v tomto... proste, toto by sa malo zrušiť, jak z csfd, tak zo života... :) a divím sa pani Judínyovej, že jej tie peniaze za to potupné šaškovanie stoja :) ()

ljukyljuk odpad!

Keď to moderovala Jana Hospodárová, bolo to ok. Keď to moderovala Lucia Hablovičová, stále to bolo ok. A potom prišla Erika s Lolitkou a poriešili to :D ...naozaj, kedysi aspoň ako-tak vkusnú reláciu o spoločenských akciách sprznila na ten najhorší suterén, plný trápnych dohadov, rozhovorov z ruchových mikrofónov a podliezania sa všetkým možným i nemožným (a.k.a Harabin) ()

Furmi odpad!

Tak toto je príklad toho čo v televízii skutočne nemusím. Ach, jak ja neznášam rádoby celebrity čo sa narodili boháčom ktorý ich rozmaznali a hneď sú z nich celebrity, alebo kopa zlodejov (teda pardón politikov) čo tento už tak dosť zničený štát ničia ešte viac a snažia sa s neho vyťažiť čo najviac. Kopisko módnych návrhárov, hlúpych moderátorov a neviem čoho ešte. Humus prvého stupňa. 0% ()

Hamaradža odpad!

Mnoho ľudí už čelilo akejsi vnútornej filmovej dileme, akému filmu by išlo 6 hviezd, keby sa to dalo iba pri jednom. Čo sa týka opačnej strany spektra, akýsi nad-odpad by išiel definitívne sem, ako jednému odpornému topornému výsmechu ľuďom, ktorý musia na svoje živobytie poctivo pracovať. Chorá hodina alebo kolko že tento zvratok trvá, v ktorej sa dozvieme aké papuče nosí Vilo Rozboril, že trenky Andyho Krausa stáli rovnako ako rodinný dom a aký pozlátený osviežovač vzduchu používa Maroš Kramár keď vykonáva potrebu. Všetko rozkošnučko komentované uafektovanou botoxovou pičou, ktorá presne vždy a presne aká pikoška sa medzi Slovenskými "celebritami" (Áno, úvodzovky sú úmyselne) udiala. Radšej pozerať brazílske homo fekal porno ako tento skvost. ()

dyfur odpad!

toto je vážne hnoj smradľavý - doporučujem pozrieť jeden - dva diely ,aby si každy urobil názor. Predvádzanie sa slovenských "celebrít" kde Jožko prezradí roky skrývané tajomstvo,že hral guličky a podvádzal,kde Anička má len skromný kožuch za pár tisíc euro, že Števo čo zabil dôchodkynu na prechode už býva na poslednom činžiaku v Blave so svojou pipinou.............. HNOJJJ ()