Hlawi

Tento film je opravdu drama od začátku do konce, nese se v duchu napětí po celých 128 min. Hlavní hrdina (Michael Douglas) hraje další ze svých výborných rolí, které mu sedí (bohatý a úspěšný). Film doporučuji, po celou dobu totiž člověk neví jak skončí. ()

matej700

No tak dobře na ty 4* to je, už jen kvůli Douglasovi a skvělému režisérskému podání Finchera. Z jeho sbírky to ale považuji za nejslabší snímek. Fincher dokonale zvládá vrcholné momenty. ()

B01D

Absolutně dokonalý film, který právem náleží do mé TOP 10. Michael Douglas ve své životní roli. ()

Gladi

Fiha to bolo riadne psycho film,zaujimavy ale hrozne rozpravkovy,neviem co by robili,keby skocil z inej strany mrakodrapu:-Drozplaskol by sa na ceste a bolo by game over:-Dapropo,ak by mi brat daroval takyto darcek tak by som ho po hre vlastnorucne skantril:-) ()

šinta

Další brilantní thriller Davida Finchera, do poslední chvíle sem pořád nevěděl tu pointu tohoto filmu, proč vlastně hra a až konec mi to ukázel, brilantní. ()

Apoxyomenos

neznasam a milujem finchera, je to cisty magor. cely film sledujem bez zmurknutia, miestami som sa aj bal pri nom mi to je ale normalne. bola to hra nebola to hra, stal za tym Conrad nestal za tym Conrad, uz sam som nevedel na com som vlastne. pre mna jednoznacna chutovka ()

hwnd

Film mě držel celou dobu, napínavé, dobře zahrané, prostě bezva. Nedávám plný počet, protože nevysvětlili, co by se dělo, kdyby si na konci vybral pro skok místo o 5 metrů vedle... :-) ()

Adrii

Až na ten závěr, který na mě působil dost rozpolceně a v některých momentech až do té míry, že mi přišlo, že Fincher nevěděl jak svůj báječný thriller uzavřít, se mi film líbil velmi. Napínavá atmosféra, dokonce až paranoja dělá z filmzu nečekaný zážitek. Pět hvězdiček proto, že člověk je schopen kvůli takové hře spáchat i sebevraždu.. ()

MetalLizard

Thriller našlapaný od začátku až do konce. Když si člověk uvědomí, že by si s ním někdo taky takto hrál, jde z toho mráz po zádech. Ale je pravda, jak říká POMO, že ten závěr byl opravdu rozporuplný. Nicméně kvalitka řádná a já si sledování tohoto filmu užil. ()

Demoiselle

Paráda. Od začátku do konce napnutá jak vlasec. Byla jsem do toho tak zažranná, že jsem ani nemohla mluvit. Podívaná jak má bejt. ()

gotham

David Fincher nenatočil moc horších filmů než je Hra, přesto se tento film dá považovat za vynikající, nebo při nejmenším velice kvalitní. Všemu vévodí vynikající Michael Douglas, který exceluje v roli bohatého a osamělého Nicholase Van Ortona, pro kterého je tato role jako ušitá na míru. Hra je film, kde je mnoho nečekaných zvratů a člověk nikdy neví, co je fikce a co skutečnost, narozdíl od mnoha méně kvalitních snímků to však neznamená, že by film postrádal logiku a nedržel při sobě. Všechno do sebe perfektně zapadá, Fincher prostě od začátku ví co, jak a proč má natočit a je to zatraceně vidět. Konec není tak unikátní jako u Sedm, ale i tak překvapí. 80% ()

melis.cuga

Fincher vo svojej Hre rozbieha naozaj divokú a zamotanú jazdu ktorá Vás núti s napätím sledovať ako sa pomaly hlavný hrdina dostáva do čoraz väčších malérov, až kým Vás svojou finishovou fackou nepreberie z tohto snového dobrodružstva. Skvelé 2 hodinky ústia do finále ktoré je síce originálne, ale rozhodne nie dokonalé. ()

PROTIVETRU

Douglasov snob na výbornú. Paranoja a nedôvera voči každej postave tiež na výbornú. Záver trošku slabší, avšak po predchádzajúcich takmer perfektných dvoch hodinách boli moje očakávania vybičované na maximum, takže ťažko ich bolo naplniť a teda to dokážem odpustiť. ()

Lukins

Další skvost v podávání Davida Finchera, hlavní hrdina multimilionář Nicholas Van Orten (Michael Douglas) podává velice dobrý herecký výkon, chvílemi nevíme co je fikce a co pravda, nakonec zjistí, že to celé byla jenom hra, kterou na něj nastražil jeho mladší bratr Conrad. Někdy mi to příjde už moc, včetně závěrečného fiktivního zastřelení svého bratra. Za dobrý nápad…7/10 ()

samuelsson

Angličania majú celkom výstižnú frázu na môj pocit z filmu: "I just did not buy it." Inými slovami: proste sa mi skoro každá reakcia Nicholasa zdala neprirodzená a na danú situáciu neprimeraná (pr.: z nemocnice ušli všetci behom 2 sekúnd, ale oni just nastúpili do výťahu, kt. sa im "záhadne" otvoril; ...) ()

keyzar

Jeden z nejlepších thrillerů a krimi. Mysteriózní příběh naprosto pohltí a skvělé herecké výkony taky nejdou na zmar. Naprosto nečekaný konec a dokonale promyšlený příběh. Jsem opravdu nadšený a teď si jdu film stáhnout... ;-) ()