Reklama

Reklama

Fantastická čtyřka

  • USA Fantastic Four (více)
Trailer 3

Ben, Sue, Johnny a Reed jsou obyčejní mladí outsideři, kteří mají sklony k bádání a překonávání hranic známého světa. Jedním z jejich cílů je i rozlousknutí problému interdimenzionálního cestování. Jakmile mají dojem, že tento úkol zvládli, vydají se na nebezpečnou cestu do alternativního vesmíru. Během pokusu a cesty do nepoznaného prostoru je potká nečekaná proměna. Po návratu se jim šokujícím způsobem změní nejen fyzická podoba ale především schopnosti. A tak se ze Sue stane Invisible Woman, která umí vytvářet silová pole, Johnny jako Human Torch dokáže kdykoliv vzplanout a změnit se v hořící pochodeň, Reed neboli Mr. Fantastic dokáže téměř neomezeně natahovat své tělo a z Bena se stane Thing, kamenný obr obdařený nadlidskou silou. Po počátečním šoku se dokáží spojit v tým, který se učí nečekaně získané schopnosti ovládat a využívat. A brzy se ukáže, že je budou opravdu naléhavě potřebovat při záchraně Země před silným nepřítelem. (CinemArt)

(více)

Diskuze

nash.

nash. (hodnocení, recenze)

majo0007

Nemyslím, že jsem mluvil o tobě, říkám že hodně z těch kritků. Já ho taky viděl, a nebylo to nic tak hrozného. Prostě to jen nwebyla další pecka, ze které by si člověk kecnul na zadek. :-)

nash.

nash. (hodnocení, recenze)

Mukade

je zbytečné to hrotit. Každému se prostě líbí něco jiného. Mě ten tuctový ideál krásy neoslovuje. Prostě mám rád zajímavé typy. A tím neříkám ,že Mara je nějaká superstar. Jen mi přijde zajímavější a hezčí než Alba. :-) Toť vše. :-)

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

majo0007

z toho môjho vôbec nevyplýva že ja posudzujem film podľa "toho" ROFL, resp len (či z veľkej časti) podľa toho...  Veľmi domýšľavý

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

nash.

ok teda, všetky tie rebríčky krásy sú o ničom a najkrajšia na svete je tá 400 či koľko kilová žena. To aspoň by pravdepodobne tvrdil jej manžel. :P 

na příspěvěk reagoval nash.

majo0007

majo0007 (hodnocení, recenze)

nash.

Nejde mi vôbec o to, zniesť niečo pod čiernu zem a borca zo seba nerobím. Film som videl, a jednoducho tentokrát to Marvelu nevyšlo.

na příspěvěk reagoval nash.

majo0007

majo0007 (hodnocení, recenze)

Mukade

Ach jaj... našťastie sa ale film posudzuje podľa iných kritérií, než aké maš ty! Väšinu ľudí totiž nezaujíma, ktorá bitch v tom hrala a na koľkátom mieste je v rebríčku v praní ponožiek.

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

ježiši čo to melem, nie "veličiznej menšiny" ale mikro mikro menšiny xDD

nash.

nash. (hodnocení, recenze)

majo0007

Kdo koho hraje záleží na osobním  přijetí filmu stejně jako mnoho jiných věcí. Některé obsazení sedne víc, některé méně. A pokud jde o scénářř. Ten prostě netlačí na pilu a to se dnes moc nenosí. Je to průměrná podívaná, ale mám pocit, že mnozí kritici prostě jen naskočili na vlnu "zepsujeme to co to půjde, a nejlépe ještě mnohem víc ti před námi, aby bylo vidět jací jsme borci." :-) 

na příspěvěk reagoval majo0007

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

nash.

tak to je  menšinový ( veličiznej menšiny :)) názor lebo: """Alba  was number one on AskMen.com's list of "99 Most Desirable Women" in 2006, and "Sexiest Woman in the World" by FHM in 2007,,,,, Was #1 on Maxim's Hot 100 Babe List.""" a možno aj viac, ale zbytočne ďalej hľadať. Pričom Mara bola "len" Ranked #43 on the Maxim magazine Hot 100" a to ešte v 2007, v 2015 je už mimo rebríčkov 

na příspěvěk reagoval nash., majo0007

majo0007

majo0007 (hodnocení, recenze)

nash.

Absolútne tu nezáleží na tom, kto koho hrá. Proste je to jalový scenár a tak isto aj prevedenie. Upps, na IMDB už 20.000 návštevníkov pochválilo film s fantastickým ratingom 4/10!

na příspěvěk reagoval nash.

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Laxik

hispánka môže byť ináč, z rasového hľadiska aj beloška (aj keď nemusí) - https://sk.wikipedia.org/wiki/Demografia_USA  , takže konkrétne J.Alba je: 

Ethnicity, ancestors:
*Mexican (including Spanish, Indigenous Mexican/Mayan, and distant Sephardi Jewish) (father)
 *English, Danish, German, Welsh, Scottish, Scots-Irish (Northern Irish), French (mother)

Čiže to čo podotkli na Screen Junkies, zrovna veľmi nesedí, má tam trocha "indiánskej" krvi primiešanej, to zrovna nestojí za zmienku (nejaká desatina?) :)

nash.

nash. (hodnocení, recenze)

S původní F4 jsem byl spokojený  a i původní obsazení mi sedělo víc, tahle předělávka zase tak hrozná není. Prostě takové alibné intro k dalším filmům.

majo0007

majo0007 (hodnocení, recenze)

Podľa ohlasov z amerických kín je film prepadák, čo aj môžem potvrdiť. Nuda, nuda, nuda. Ak sa niekomu nepáčila F4 z 2005, tak si bude teraz trhať vlasy. Je to fiasko a rátam s tým, že Marvel bude škrtať všetko, čo mal v pláne s F4.

Uživatel Mukade smazal svůj příspěvek.

Uživatel Mukade smazal svůj příspěvek.

Laxik

Laxik (hodnocení, recenze)

Kdo zná historii komiksů, tak ví, že Marvel odjakživa aktualizoval své už zaběhnuté postavy tím, že je měnil na menšiny. Začínalo se černochy, ale šlo i o ženy, hispánce, asiaty, ...

Kromě toho, jak správně podotkli na YT kanálu Screen Junkies, když hispánka dostala blond paruku, blond obočí a za sourozence bílobílého Chrise Evanse, nikdo ani nemuknul.

Což neznamená, že tenhle film nejspíš není pěkná sračka.

na příspěvěk reagoval Mukade, Mukade, Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

tak afroameričania nepodržali zrovna tvorcov filmu, dali im tam UMELO čiernu postavičku a nepomohlo nič, možno dokonca naopak lol. Kate Mara je ďaleko menej eye candy ako J.Alba. . . Na Tellera sa teším, ale neviem neviem či aj ostatní

na příspěvěk reagoval nash.

Související novinky

Fanoušci se dožadují nové verze Pomsty Sithů

Fanoušci se dožadují nové verze Pomsty Sithů

29.05.2020

Báli jsme se toho, a už je to tady. Jen co HBO Max svolila, aby režisér Zack Snyder dokončil Ligu spravedlnosti ke své spokojenosti, požadují nyní fanoušci řadu dalších děl, které napoprvé podle nich… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

S blížícím se koncem roku se pochopitelně pojí vznik různých žebříčků, rok 2019 je ale specifický ještě v tom, že spolu s ním zároveň končí i celá dekáda, a to ohlížení proto bude místy větší.… (více)

Boba Fett vlastní film nedostane

Boba Fett vlastní film nedostane

29.10.2018

Boba Fett byl ve vývoji dlouhé roky, původně byl k projektu najat režisér Kroniky Josh Trank, po jeho fiasku u Fantastické čtyřky byl však potichu odejit, a na jeho místo časem nastoupil James… (více)

Z Hardyho bude Al Capone

Z Hardyho bude Al Capone

25.03.2018

V roce 2012 byl Josh Trank nadějným režisérem, o něhož se po chválené Kronice začala prát velká studia. U 20th Century Fox mu svěřili reboot Fantastické čtyřky a v Lucasfilmu sólovku Boba Fetta,… (více)

Reklama

Reklama