Brenda.Ch

No - u horroru bych se měla bát - nevím proč, ale nebála jsem se. Nebo možná vím proč. Nebudu to však filmu vyčítat, protože jinak to bylo docela zajímavé. Námět výborný, atmosféra taky dobrá, vsuvka s dopravní nehodou a konstrukce celého příběhu s "náhodami" a průpovídkou o ďáblovi - to vše fakt dobré. Velmi se mi líbily úvodní titulky, nikdy bych neřekla, jak může město naruby působit mysteriózně a hrozivě. Řadím to mezi lepší průměr. ()

kolodej1

já jsem byl spokojený. Příjemná stopáž, dobrá atmosféra, rozhodně jsem se nenudil. A konec byl pro mě překvapivý. ()

Kozlowski8

Pětice lidí zůstane uvězněna v zaseknutém výtahu... Začátek velice působivý, k tomu temně pulsující hudba, sympatický polda... Film, který určitě nezklame. Neznámí herci, ale vcelku dobře vybrané tipy, slušně napjatá atmosféra uvnitř výtahu, kde se převážná část snímku odehrává... Ovšem jedna neuvěřitelná náhoda a jedna nelogičnost na konci srazily moje hodnocení o jednu hvězdu. Může však člověk od žánrově podobných filmů vyžadovat logickou preciznost? Asi ne, a proto zřejmě nejsem ten správný divák (a hodnotitel) podobných hororů. Hodnotím lepším průměrem. 60%. ()

Luke189

Výborný horor o ďáblovi, s kterým se setká skupinka lidí během všedního dne cestou do práce ve výtahu. Kde je v něm 5 lidí, kteří se absolutně neznají, po chvíli se s nimi rozjede výtah a zastaví mezi patry. Atmosféra začíná tuhnout, když dojde k první vraždě. Každou vraždou se atmosféra stupňuje, kde nikdo neví, kdo je vrah. Čím více záhadných úmrtí, tím větší napětí mezi zbývajícími přeživšími, kde ke konci vrah - ďábel odhalí svoji pravou tvář. ()

Tinusa14

Konečne niečo neuveriteľne ľahké, zbytočne neprešpekulované, niečo pri čom si človek môže dovoliť vypnúť. Herci boli neoklukaný a solídny a to isté sa dá povedať aj o deji. Miestami sa tam objavovali aj nejaké tie kúsočky napätia, podľa môjho názoru však nie hororového napätia ale obyčajného thrillerového. Vcelku zaslúžené štyry hviezdy ****. ()

Jenn

Šikovný, nacpat pět lidí do vejtahu a čekat, kdo to přežije. Konec byl docela překvapivej, stejně jako hodnocení tohohle filmu, 65 je vážně málo. ()

Maraboy

Jeden výtah,pět nesympatickejch herců,spousta problémů alá "nezvratný osud" k tomu jeden hispánskej kněz voblečenej za securiťáka a správnej polda na správném místě,no a ďábel ? Sám ďábel to je takovej hodnej aňděl spravedlonosti co se jentak z nudy zavírá s lidma do výtahu a tam si je zdlouhé chvíle vraždí . ()

PatrikP4

Byly jsme na tom s přítelkyní v kině a byl jsme tam jen samy dva... myslel jsem že se p****... fakt jsem se bál jak jsme tam byly samy...myslím že to tomu dodalo potřebnou atmosféru... bejt tam více lidí možná bych to hodnotil o hvězdičku méně, ale takhlenc si aspoň sám nelžu... ()

gpx

Ach Bože Ježíši, kéž by to v životě fungovalo tak jak vypráví tenhle snímek a pro hříšníky by si ještě během jejich mrzkého života přišel Ďábel. Bojím se, že je to neskutečně naivní představa a pouhé zbožné přání. Ďábel rozhodně nemá v zájmu trestat ty, kteří jsou z pohledu nevinných lidí "hřísní". Z Jeho pohledu zlí lidé svými činy totiž šíří ty správné myšlenky. Cílem Ďábla není trestat zlo, On chce přece zlo šířit a jeho cílem je podmanit si nás všechny - Allah Akbar! ()

Ondrew

Ako sa hovori, "Za malo penazi, malo muziky". Tentoraz narazam na minimalizmus, ktory sa v pripade Devila prejavil na dlzke filmu, jednoduchosti myslienky, rozpocte a vyuziti maleho, spravne klaustrofobickeho prostredia. Ako to vsak byva zvykom, i tu sa najdu v scenari rozne nelogicke suvislosti, no v globale to dopadlo relativne dobre. Skratka, je vidiet kto za filmom stoji a ake je jeho renome. Premyslal som medzi tromi a styrmi hviezdami a po dnesnej reprize je volba jasna. 70%. ()

Lilith03

Kdybych byla v kině, kde je tma, dobrý zvuk a napětí, tak budu posraná. Doma, na gauči a s tunou plyšáků jsem se nebála, je to prostě jeden z filmů, kterého se budete bát v kině, ale doma za světla a v pohodlí ne. To ovšem vůbec nevadí, na to co film slibuje nám dává daleko víc. Jediné co jsem nepochopila byl konec alá "zabil jsi mi manželku a dítě, ale odpouštím ti", to se na mě nezlobte, to je sračka. Ale jinak je film fajn, bavila jsem se a to je hlavní. Herci to mimochodem zahráli někteří fakt dobře. ()

Bobe-er

Proč ďábel činil to co činil? Je to řečeno hned na začátku filmu. A odpustit či neodpustit? To je zase řečeno na konci filmu, když existuje Ďábel existuje i Bůh. Tolik na některé komentáře. ()

joslin246

Jak zjistím jestli byl tento příběh dobře zhororován? Že se bojím jít sama na wc ještě hodinu po filmu. Líbilo se mi, i když nic nového na světě. ()

Mangus

Skvelý začiatok, taktiež hudba, zábery na budovy, temná atmosféra. Celkovo však potenciál nie je plne využitý, ale aj tak sa jedná o celkom kvalitný thriller. 7/10 ()

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana