Mizerové navždy

• USA Bad Boys for Life (více)

Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda. (Falcon)

hori14

Čekal jsem, že po letech bude již třetí díl propadák. Opak byl pravdou. Ze své fanouškovské zkušenosti této již trilogie musím říct, že se novému režisérům povedlo zůstat ve stopách režiséra Michaela Baye. Už od samého začátku film dává divákovy úžasnou akci, která trvá až do samého konce. Samozřejmě nechybí ani skvěle vymyšlené nové hlášky a známé 'popěvování' Lumpe, Lumpe co si jen počneš.... Za mě dávám 5 hvězd. Většinou pokračování úspěšných filmů bývá propadák. ()

Foofie

Pecka...nejlepší, jak jsou prostřihy na Marcuse, jak si hoví u TV a potom tam, jak rozmrdá větrák...:). Pro Verbala, proč ta kritika, když tomu ty homokládo dáváš teda 4 hvězdy?!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

xladik

Ja videl prvni dil na videokazete takze Fak det šit ja tomu davam 5 a posertese jestli to bylo one last time tak si to ti 2 zaslouží. ()

EricNor

Jsem dost rozčarovaný. Očekával jsem asi příliš mnoho. Vizuál je super, ale střih akčních scén je příšerný - vzpomněl jsem si jak dokonalou motocyklovou honičku mají dva poslední díly Mission Impossible - tohle je odvar z ponožek. Rozhovory někdy vůbec nedávají smysl a hláškuje se tam za každou cenu. No a jak už někdo zmínil, tak konec je mexická telenovela. Doporučuju se podívat na Manuel Ortiz show (SNL). ()

Zaks

Akčné, vtipné, zábavné, čo iné by sme mali očakávať? V rámci žánru svižná rutinná pecka. Nič mi nejako extra nevadilo, takže viac ako len priemerná spokojnosť. ()

Gagin

Já se bavil náramně. Příběhově nic extra, ale nahláškovaný dobře, akce slušná, Bjorn z Vikingů výbornej. Víc takových filmů. ()

PachoSK

Všetko fajn, až na ten "klišoidný" záver. Každopádne omnoho lepšie ako jednička. Viac ako akciou ma zaujal humor. Tak dobre som sa na detektívke nenasmial asi nikdy. Krásne 4 hviezdičky. ()

mety6

Ked si uvedomim, ze prva cast tu bola pred 25 rokmi, tak mi hlava neberie, ako moze Will Smith vyzerat rovnako ako v jednotke. On asi fakt bude upir. :D No a ako spravny upir v tomto filme prezije to, co by zabilo kazdeho ineho na tejto planetke. Lawrence sa snazi byt vtipny ale najvtipnejsia na nom je jeho aktualna obezita. Je to taky pohodovy vecerny film, pocas ktoreho vobec nevadi, ze pojde 12 reklam. Alexander Ludwig ma milo prekvapil, len skoda, ze nedostal vacsi screentime. :) ()

Cekonek

No co na to říci. Po našlapané 2 přijde tohle. Akce tragická, špatný střih, atd., je toho hodně a pomyslný hřebíček do rakve jsou režiséři. Občasná hláška a spousta keců film nezachrání, ba naopak. Super elitní tým stojí za rektální výměšek. Jako fanda 1 a 2 jsem byl hodně zklamán. Doufám že avizovanou 4 vezme do rukou někdo, kdo má koule a v duchu mizerů to pořádně a bez zbytečných klišé a keců rozjede. ()

Tomas129

Předchozí 2 díly se mi velmi líbily a hodně jsem se nasmál. I teď mě to pobavilo. První 3/4 filmu super! Ale pak to bylo trochu takové ujeté. Nicméně pobavilo to dost a to byl hlavní účel! :-) ()

wolfstone odpad!

Naprosto zbytečné pokračování. Celkově nudné, ukecané. Pro mne s nulovou chutí pro opětovné skouknutí. Také moc nechápu to vysoké hodnocení, ale asi to souvisí s bídnou nabídkou peckových filmů v kině. Velké zklamání. ()

Zravocado

Tak tohle se moc nepovedlo. Fresh princovi už dochází elán a šťáva, ta druhá opička už patří spíš do rodinných až dětských komedií než k akčnímu filmu. Herecké výkony oproti předchozím dílům uvadly tak, jako úd osmdesátiletého důchodce. Příběh plný ochlupení z rozkroku bezdomovce nezachránily ani drahé scény a likvidace majetku. Připomíná mi to spíš Rychlé a Svěsile deset. Prostě Balšoj geroj každým coulem. Modlím se, aby se Fresh princ vrátil k natáčení epických Já, jako, Já robot, Já legend, Já kokot atd. Celkově nudné dvě hodiny nezáživné rádoby akce a rádoby vtipu po emericko negroidsku. Tyhle dva neprůstřelné nesmrtelné mnichy už spolu vidět nechci. V kině vás spíš než ti dva bude zajímat odporný příčesek hnoja před vámi. ()

somme

Prekvapive si drzi svou uroven i po 17ti letech. Uvidime, vypadalo to, ze nas ceka asi i 4 kde to rojedou i se synatorem.. ()

LukasTravnik

Where are you going Mike? Where are you going Hollywood? Harley Quinn v Birds of Prey dostatečne vypovídá o tom, jak se dneska točí trháky v Hollywoodu a na to, že sérii Mizerové miluju a na první dva díly bych nedal dopustit, tak 5% z Martina a tak možná 10% z Willa v tomto filmu opravedu není dost. Celkem mě zaráží, jak někdo mohl napsat takovou sra*ku a ještě víc, že si to někdo s rozhodujícím slovem přečetl a rozhodnul, že to natočí. Nejhorší na tom všem je, že je celý film tak absolutně prázdný, ani jediná emoce, i když se to tváří jako telenovela za pár kaček, tak bohužel i herecké výkony asi odpovídají scénáři. Trochu doufám, že to je poslední díl Mizerů, a ne předávání odkazu, tak nějak jsem s tím počítal, ale myslím si, že si zasloužili rozhodně důstojnější konec. Tohle by byl maximálně tak dobrý pro Netflix, kde nikdo moc neočekává vysokou kvalitou filmů, jako spíš s oddechovku, naprosto žádny hate na Netflix, B filmy si tam užívám a stějně tak A seriály, nicméně tohle mi opravdu navodilo akorát tak vzpomínku na tom, jaký problém mi dělalo dokoukat Birds of Prey a rozhodně tohle budou dva filmy, které jsem letos viděl a už nikdy na ně nezapomenu a to mi věřte, doufal bych v pravý opak. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Podívej na ten bordel. Takový krve!" - "To jsem neudělal já. Udělali si to navzájem." - "Takže jsi nikoho nezastřelil?" - "No, pár lidí možná jo." ;) Návrat po sedmnácti letech k dvojici miamských policistů i stylu Michaela Baye. Zvraty jak z mexické telenovely se tu snoubí s akční složkou a humorem, který je založen na vzájemném špičkování. NEČEKANÉ, ŽE? Střih je rychlý, hudba duní, tempo je dynamické! Honičky, přestřelky, kontaktní souboje i výbuchy WOW! Finální scény jsou natočeny tak perfektně a dokonale, že opravdu není možné najít na nich sebemenší chybu. Dvojice Will Smith a Martin Lawrence společně skvěle funguje i po takové době. Tady se mi strašně líbila i Vanessa Hudgens. - 100%. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (více)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (více)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (více)