Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

papadoce

Neporovnávať s legendou, to je základ. Pítr Wenkmen je len jeden. Toto malo svojský humor, podľa mňa to bolo vtipné. Chýbala mi nejaká sexi baba, ale čo už. Zaujímavú rolu hral Chris Hemsworth. Mini epizódky Billa Murrayho, Annie Potts, Aykroyda, či Ernieho Hudsona boli fajne. Všetko pekne zapadalo. Nie je to bomba, ale 41 je neprimerane krutých. Veď je rok 2100 a prezident je rastlina. Mňa bavilo. ()

PetriK12

Hemsworth s brejlema, co si hraje na blbounka, "vtipné" scénky naprosto nefunkční a humor děvčat ze SNL se nějak vytratil. 2/3 filmu jsou v podstatě přetočený snímky z roku 1984/1989. Nebýt základny fanoušků z původních filmů, tak po tomhle dnes nikdo neštěkne ani ze zvědavosti. Paul Feig a jeho vyjádření ohledně kritiky, je k smíchu ještě víc. Pán režisér asi moc nechodí mezi normální lidi.... ()

amyth odpad!

Feig si za frenetického potlesku pomateného zbytku sufražetek vytáhl z kalhot svůj mikro penis (kompenzace v jeho "dílech" jsou nepřehlédnutelné) a přede všemi pomočil klasiku žánru ....... Natočit špatný film - to se stát může. Natočit totální propadák - i to se stává. Ale natočit remake, který totálně dehonestuje předlohu - to se neodpouští ()

Fungore

To, co skvěle fungovalo v 80. letech tady nefunguje ani trochu. Proč? Někdo by řekl, že je to hlavně kvůli obsazení. Což je sice pravda, ale proč by někdo v dnešní moderní době chtěl vytvořit takhle trapný duchy a ještě to celé brát vážně? Kdyby duchové byli opravdu strašidelný.. něco jako duchové z Insidious, V zajetí démonů..ze všech těch Kruhů a Nenávistí a do toho všeho by se přidal nějaký černější humor, pak by to v dnešní době mohlo fungovat. Tohle dělá původnímu filmu jen ostudu. Dal jsem tomu šanci a nechtěl jsem to odsoudit jen kvůli ženskému obsazení, které rozhodně nemůže nahradit všechen ten šarm původních herců, ale doufal jsem marně. Tohle se opravdu nepovedlo. ()

george82

No jo no. Byla to blbost no. Trapné a zbytečné dialogy. Tupá postava Chrise byla asi nejzábavnější a to je dost smutné. Víc k tomu asi ani není co říct. ()

MrMir

Zase taková mega hrůza to nebyla. Nic nového nečekejte, efekty na úrovni původních filmů, dámy spíše otravné než zábavné nicméně camea původní sestavy jsou super :o) ()

Mr.Ward

Já nechápu ten obří hate co se na ten film snesl... Není to extra pecka, ale pár zábavných momentů tam bylo a vizuálně je ten film na vysoké úrovni. Navíc původní Krotitelé mě vůbec nebavili, takže pro mě bylo toto moderní feministické pokračování/remake naprostým super oddychovým filmem... Škoda že se nedočkáme pokračování, Holtzmanová a spol. by si ho zasloužily. ()

wirtr

Musím říct: Čekal jsem to horší ... mnohem. Žádná sláva to nebyla, ale zasmál jsme se. Líbilo se mi, že obsazovsali herce z prvních dvou filmů ... škoda, že nepropojili děj. ()

knihovna

Veliká, veliká slabota. Měli bychom si asi všichni uvědomit, že je sice hezké, že dnes ženy můžou dělat všechno, ale musí to taky hergot umět. Vagína není automaticky záruka úspěchu. Takže nápad hezký, nahradíme chlapy ženskejma, pustíme tam pár cameo rolí, z hezouna Hemsworta uděláme blbou sekretářku a zbytek děje jakž tak okopírujeme. A výsledek se ......... nedostavil. Prostě to bylo dosti blbé. Škoda, mohlo to být daleko, daleko lepší. ()

Pitryx

PRVNÍ DOJEM: Opravdu nešlo vymyslet něco nového? I toho "zelenáče" jen okopírovali. Tři děsně nesympatické baby v hlavních rolích, snad jen ta čtvrtá blondýna to trošičku zachraňovala. Zatím dávám 20 kusů za některé efekty. Odvážně mrknu podruhé, protože jsem u toho poprvé pospával, a tak jsem mohl něco přehlédnout. Na můj vkus to bylo dosti statické, dost hluchých pasáží, které jen sporadicky oživila nějaká hláška. Nu, uvidím, snad, podruhé... ()

Renie42

Já se bavila, i když na začátku to trochu skřípalo. Původní filmy jsem viděla jako hodně malá, tak mi v hlavě zůstal ten zelený duch, který se i tady objevil. Já ani nevím, jestli to brát jako remake nebo jako nějaký další film v pořadí. A takovou sekretářku, co tam měli, bych taky chtěla mít. :-) ()

KaZbunda

Ty jo, co na tomhle stálo takový prachy. Jedna hvězdička za camea původních herců, pár (opravdu myslím dva) povedených vtipů a Hemswortha. Naopak blázna, který obsadil tu uřvanou černošku bych, být producentem ( Ivane?), nechal napospas marshmallowmanovi. ()

aichwald odpad!

Že to bude odpad všech odpadů už bylo jasné po 10 minutách,ale nechal jsem film běžet dál abych viděl kam až může zajít debilita a demence některých filmářů!!! Tohle je urážka a znesvěcení původních Krotitelů duchů!! Tvůrci této nové verze by mněli být veřejně lynčováni!!!!! ()

regentor

Sakra !! Velká škoda, že jsem tyhle "odborníky" neznal dřív. To jsem jednou takhle pojedl dobrého zelí s fazolemi a česnekem, zapil to 52% slivovicí a to by jste nevěřili jaké duchy ve střevech to vyvolalo.Opravdu věčná škoda, že jsem tyhle krotitele neznal , mohl jsem je oblažit včetně režiséra i scénaristy svým uměním jak duchy vypudit. To by si určitě libovali víc,než já u toho průjmu co hodili na filmové plátno. Není všem dnům konec a tak pokud budou mít zájem, rád se hlasím do dalšího pokračování jako spolupracovník .Taková humorná zápletka mě napadá už teď a rád ji tvůrcům poskytnu jako vklad pro budoucí angažmá. Sestrojit přístroj(nazývejme ho pracovně náprdelník) nedá až tolik práce ani diletantům z produkce aby to nebylo horší než jejich poslední výtvor.Vezmete respirátor který utěsníte,nejlépe použitou žvýkačkou,k tomu připevníte hadičku kterou vyvedete do prázdné plastové láhve.Výtvor této činnosti z přirozených lidských procesů tak dostanete do uzavřené nádoby kterou samozřejmě nevyhodíte ale vezmete třeba na pouť kde můžete plnit dětem balonky.To bude komických situací! Pánové Feig a Dippold by se evidentně měli věnovat něčemu jinému , než je rádobyvtipná duchařina .Čistička odpadních vod v každém městě určitě uvítá dva zdatné fekálisty. Tam by se jistě realizovali daleko lépe. ()

horor2

Tak párky střídají buchty a já jsem byl po skončení filmu a odchodu z kina hodně zklamán. Pár vtípků a ani efekty nedokážou zlepšit mou pachuť. A to jsem se těšil hodně moc. Možná škoda, že tvůrci nezvolili R-ko. Škoda. ()

Fabe

Ani nevím proč dávám tu jednu hvězdu, asi za námět, ale ten byl stejně xkrat líp zpracovaný v Reitmanove klasice, která má nenucený humor, perfektní herecké výkony atmosféru, zápletku, no prostě vše co tenhle remake nemá. ()

OJan

I když tento film nemá ani náhodou kvalitu předchozích starších filmů, přesto mě to svým způsobem bavilo, občas je tam nějaký povedený vtip, některé scény jsou dobře zpracované, ale naopak je to někdy celkem trapné. |55%| ()

ostravak30

Děláte-li remake starého známého filmu, pak nutně musíte mít odvahu. Původní verze totiž v hlavě divákům zůstane. Ta nová odvážná v mnoha směrech rozhodně je. Místo chlapů vidíme holky, tvůrci si navíc pohrávají s mnohem digitálnějšími triky a duchové tak vypadají jinak včetně závěrečných velkých scén. Za mě nefungovala například humorná stránka s blonďákem asistentem. Ten špatně vyslovuje jméno nebo zkoumá akvárko. To už není zábavná hloupost, ale mentální retardace byť lehká. Opět jsem ale našel nové vtípky, které by buď mezi muži nešli zrealizovat nebo byly dány novou dobou. Ten závěr pak opravdu vypadá velkolepě. Lze slyšet i náznaky původní hudby. Ovšem to je otázka. Na jednu stranu říkají tvůrci, že chtějí vytvořit úplně nový film, na druhou pouštějí původní slavnou skladbu, tvoří de facto stejný příběh místo, aby vytvořili něco originálního, a malou roličku si zahrál Bill Murray. Nebudu film za každou cenu hanit, pár nových fórů se najde a přeci jen ženské osazenstvo působí čerstvě a originálně. Také triky a duchové vypadají dobře. Ale stín původního filmu nepřekročili. Závěrem se trochu zamyslím nad českými distributory, kteří film pustili do kin s názvem Krotitelé duchů, ale správně by to mělo být Krotitelky duchů. Samozřejmě zde byla snaha co nejvíc lidí nalákat na tento film ve stínu toho podstatně slavnějšího, ale kde jsou feministky teď? Vždyť je název zavádějící! ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)