Pobřežní hlídka

• USA Baywatch (více)

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací. Matt má však ego stejně silné jako bicepsy a ani takové varování osudu nebere moc vážně. Místo bdění nad plážovými povaleči bez uzardění zírá do výstřihu dalšího nováčka v týmu, nádherné ale odtažité Summer (Alexandra Daddario). Za jiných okolností by si ho Mitch asi podal, jenže teď na to nemá čas, protože se mu na pláži začaly kupit problémy. Tu moře vyplaví pytlíček s drogami, tu mrtvolu... A protože místní policie vše bohorovně přehlíží, vydá se parta plavčíků na trestnou výpravu, která nemůže skončit dobře, pokud jeden z jejích členů nepřestane všechno sabotovat. (CinemArt)

Mark1983

Po pravdě řečeno seriál nemusím, i když jako školák jsem ho sledoval. A když ho dnes dávají v televizi, ani o něj nezavadím, ale tenhle film má, myslím si, o něco odlišnější postavení než samotná seriálová podoba. I když se ve filmu jedná o plavčíky zachraňující topící se rekreanty, není film jako seriál postavený převážně jen na tom. Navíc částečná komediální vlastnost filmu též neškodí a některé akční děje jako třeba na hořící lodi docela zaujmou. Ale přes to všechno, jak moc dobře sám sebe znám, s postupem času (sice film nebudu hodnotit odpadem) ale kdybych mu dal pět nebo čtyři hvězdičky, za nějaký čas bych na film pohlížel s pozměněným pohledem na věc a dal bych mu nakonec stejně tři hvězdičky jako teď, ač to není film oslňující široké publikum, ale jen část publika. A takový malý záblesk zasáhl i mě, tudíž film nevidím jako někteří hodnotící fanouškové zde na ČSFD. ()

beruberu

Chtěl jsem dát čtyřku ,ale zachránce se tam objevil nebýt tam mič bukenen a silikonka tak bych dal horší hodnocení díky miči bukenene . ()

kaller odpad!

Reklama na jednoho hrozně správňáckého plavčíka v podání Dwayna Johnsona, která však - snad vyjma pěkných těl většiny zúčastněných, nenabízí ale vůbec nic zajímavého. ()

ssarka

Povedená parodie bez hektolitrů sekretu...nato že americký humor nemám ráda,tak jsou tři hvězdy krásné hodnocení ()

koval45

Ach jo, já chtěl vidět nadupanou akční parodii ve stylu 21 Jump street a místo toho jsem dostal tenhle nezáživný paskvil. Není to akční ani vtipné, hezounek Efron nebaví, rádoby hlášky nefungují, camea Pamely (neukázat jí v plavkách je na žalobu) a Hasselhoffa nevyužité a hlavně stupidní, mohly je líp zakomponovat do děje. Kdyby to snad bylo alespoň trapné, tak z filmu zůstane nějaký dojem, ale takhle zbudou jen kočky v plavkách a sympaťák Rock a je to škoda, dalo se z toho vytřískat daleko víc. Opravdu je skoro až fascinující, jak je ten film prázdný... Seriál jako guilty pleasure kdykoliv, tohle nikdy víc. ()

D||X

Pokud by film byl čistokrevnou komedií bez zbytečných pokusů o drama, zasloužil by si 5 hvězdiček. Škoda. ()

doogiemus

Tak trochu si kladiem otázku, či tento film mal aj nejaký cieľ....a možno aj mal. Napríklad chcel poukázať na to, že je dobré byť depilovaným mužom, najlepšie vyrysovaným ako stiahnutý králik. Možno chcel oživiť pamiatku starej pobrežnej hliadky a vykašľať sa na zmysel a polahodiť len oku. Alebo ak pôjdeme hlbšie, tak možno povedať, že chcel poukázať na možnosť zmeny jednotlivca v prospech komunity a svojho okolia. Celkovo však ťažko povedať. Musím však povedať, že aj napriek niekoľkým vtipným scénam ma film zarmútil. Bol veľmi plytký, ktorý zdôrazňoval fyzickú krásu a vládu emócií. A úplná chyba - na večierku mal Skala-poručík kapitánske výložky!!! Hviezda dole. A určite si nebudem depilovať môj zbojnícky hrudník!!! ()

Matt_Farrell

No, samé trapasy počas celého filmu, ale je tam aj na čo pozerať. Alexandra a Kelly majú skvelé postavy, a kvôli nim sa to oplatí tie dve hodiny vydržať. Rock a Zac Efron si tam od začiatku merajú vtákov (obrazne povedané), ale väčšinou vyhráva Rock, a Zac sa musí uspokojiť s úlohou bažanta, aby bola sranda. A ešte je tam vidieť more, a veľa, veľa vody. Toľko vody, je skoro v každej scéne. A tiež sú tam pekné lode a vodné skútre. Proste, ak má niekto rád seriál Baywatch, tak sa mu bude páčiť aj toto. Jedna z dobrých hlášok: Teď mě budeš muset porazit na dráze pro velký kluky, princezno. ()

Majeros

Trapárna, ale pár vtipných pasáží se najde. Najde se taky stejné množství nesmyslných a nevkusných hovadin, které ten film utápěji do odpadu. Nechápu, co tam dělají ti dva ž původní Pobřežní hlídky, to jako měla být parodická nostalgická vložka? No, být jedním z těch herců, tak se z toho filmu nechám asi vygumovat. ()

SinisterBlac

Prečo mám pocit že tie zlé efekty a divný scenár tam bol cielene? Ten "🔥 casting" boli top Alexandra a Kelly Pfuuu kamošom... mne sa to páčilo ! ()

Zema24 odpad!

Dlouho jsem již neviděl tak slabý film, slabý se vším všudy! Marně přemýšlím, který film je tak hrozný. Možná Diskopříběh. ()

KuceraJohny

Docela dost dlouho jsem přemýšlel jestli tři hvězdy nebo čtyři. Filmařsky ani dějově to není nijak extra, ale zase nemůžu říct že bych se u filmu nezasmál. Nakonec převládl rozum. Děj filmu není nijak propracovaný a vtip o zaseknutém ptákovi v lehátku mi přišel opravdu stupidní a trapný. Jinak většina vtipných scén vtipná byla. Myslím že výběr herců byl opravdu dobrý. Jenom Kelly Rohrbach se mi v své roli nelibila. Je to spíš taková slabší komedie na léto. Ale pro pobavení stačí. ()

chosan

Čekal jsem nějaký trhák jako byl seriál. Bohužel místami jsem byl i poněkud zklamán. Takový potenciál tento film mohl mít a vše je promrhané. Nemohu jinak film spíše průměr za 55%. ()

ardeas

Príšerná hlúposť. Od polky som vzdala snahu venovať pozornosť a do konca si to už radšej pretocila. Žial, videla som už aj lepšie trápne komédie. ()

GuruVlk

Asi z nostalgie 3 hvezdy. Kdo to nesledoval v 90. At si jednu hvezdu ubere. Par momentu je vtipnych, Ale jinak je to hrozna slatanina. ()

Seriálové rebooty na cestě

31.12.2016

Rock Supermanovým vzorem

Rock Supermanovým vzorem

30.05.2016

Dwayne "The Rock" Johnson patří mezi herecké hvězdy, které přebíhají z jednoho velkého filmu do druhého. Statný Kaliforňan nedávno dotočil Pobřežní hlídku, právě maká na Rychle a zběsile 8 a na… (více)