Pobřežní hlídka

• USA Baywatch (více)

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací. Matt má však ego stejně silné jako bicepsy a ani takové varování osudu nebere moc vážně. Místo bdění nad plážovými povaleči bez uzardění zírá do výstřihu dalšího nováčka v týmu, nádherné ale odtažité Summer (Alexandra Daddario). Za jiných okolností by si ho Mitch asi podal, jenže teď na to nemá čas, protože se mu na pláži začaly kupit problémy. Tu moře vyplaví pytlíček s drogami, tu mrtvolu... A protože místní policie vše bohorovně přehlíží, vydá se parta plavčíků na trestnou výpravu, která nemůže skončit dobře, pokud jeden z jejích členů nepřestane všechno sabotovat. (CinemArt)

Aargh

Nesnesitelně nudná sračka plná otřepaných klišé, fekálního humoru a otřesné politicky korektní agitky. ()

Triple H odpad!

Aj pri slabých hodnoteniach som čakal niečo lepšie. Celé to mala byť parodická nadsázka od začiatku do konca, miesto toho sa jedná o klasickú a prehnane vážne sa tváriacu akčnú komédiu. Len škoda, že nefunguje nič - vtipy neuveriteľne trápne, akcia o ničom, nulová chémia medzi hercami, story vyžmýkaná variácia na 21 jump street ako keby ju vygeneroval počítač. Ani ceckov si človek neužije, cameo Hasselhoffa a Pamely tiež nič. Občas to holt nevyjde. Takmer nepozerateľná, otravná srajda. ()

Mr.Ripley

Původní Baywatch je tak stupidní, až je zábavné. Blíž než k Baywatch to má bohužel k Baywatch Nights. Tento paskvil snažící se o drsnější a fekálnější styl humoru nezachraňuje ani vydatná porce odhalených těl. ()

chelseaman22

Silný podprůměr, který nejspíše spoléhal na to, že když utratí větší část rozpočtu za herecké duo Zac „the penachym“ Efron/Dwayne “the Rock“ Johnson, ušetří se na scénáristovi. Na tom se skutečně ušetřilo, ale požitek z filmu je proto podobný konzumaci zavánějící škeble. 48 % Celosvětový příjem k 18. 6. 2019: $177,856,751, což je 2,58 násobek rozpočtu ()

Jizni Tlapa

Šel jsem do bijáku s nulovým očekáváním a musím konstatovat nadšení! Baywatch 21.století je scenaristicky napěchována bomba, která strká svého seriálového předchůdce plně do kapsy! Copak byla Pobřežka někdy něčím jiným než Béčkem? Nikdy a jen filmový negramot by po ní chtěl víc! Já se skvěle bavil a odpouštím ji odflaknutý digi vizuál a normál Story... Závěrečná scéna s Hajzlhofem je nejvíc! ()

Lachtaan

Dlouho jsem na film čekal, i když jsem podle trailerů byl trochu skeptický, jestli nám Gordon nenaservíruje až příliš přehnanou komedii. Ano, místy lze dohledat jednoduché nedostatky, které snímek občas ruší, ale jako zábava pro člověka, který holduje komediálním filmům již jen skutečně zřídka, je to dostačující. Navíc se sympatickou gorilou Rockem a v posledních letech i s kenem Efronem jsem odhodlaný zhlédnout jakýkoli praštěný film. ()

Mirokukii

"Páni to hopsá." "Jen ať běží, hlavně ať je nechaj běžet." "No právě, v tom je to geniální." Slova Chandlera Binga si tvůrci k srdci teda nevzali. Škoda, nepochopit podstatu takového díla jako je Pobřežní hlídka, je na pováženou. Místo toho abychom sledovali krásné prdelky, slunné pláže, opálená, krémy pomazaná dokonalá těla a sem tam nějakou tu vodní akci k osvěžení, tak sledujeme pouze dva testosteronový chlápky honící se za kokainem. Kdyby si Dwayne z toho "Biebera" dělal srandu alespoň pořádně, ale ani to za moc nestojí. Těšil jsem na epický Alexandřin výstup z moře, podobně jaký tehdy svého času zvládla Halle, nedočkal jsem se. Dwayne, Alexandra a Kelly, to je oč tu běží. ()

viperDavid

No ty vole, to ale byla kravina. Člověk nevěděl jestli se má smát té stupiditě nebo hercům. Jako vážně, ale zase jsem se zasmál tak ty 2 hvězdy tomu dám. P.S.: v dnešní době kvalita akčních scén je podprůměrně trapná. ()

Johnny.ARN

Feťáčik Efron už len ťaží z toho, že dobre vyzerá a na pláž sa ideálne hodí. Skala ťaží z toho, že je Skala. Daddario s hentou blondskou, nvm jak sa volá z toho, že fantasticky vyzerajú. A Pryanka je krásny príklad toho, ako ti spolupráca s ujom Pitbullom dokáže zmeniť život. Ale film samotný nemá ani štipku z toho, čím oplýval seriál, na ktorom sme vyrastali. Trápne fórky, čo nefungovali, málo pláže, málo serióznej plavčíckej práce, málo vozenia sa v tých božích autách, ktoré som tak miloval. Len ďalší skoro akčňák s happyendom, kde som sa viac pobavil na vystrihnutých a nepodarených scénkach ako na filme samotnom. Ešte aj starý Házelhof bol vtipnejší. A cameo Pamely bola to najtrápnejšia vec. Takže, ani druhý pokus na oživenie tejto značky nevyšiel. Ďakujem, ale dvojku už nepotrebujem. Len za tie ženy v plavkách a Pryanku v tých zelených šatách ultramegaslabé 2 z 5 ()

Mrkvič

I přes negativní ohlasy jsem se pořád těšil, protože jsem si sliboval zábavu od dvojice Johnson Efron, kteří si ze sebe dokáží vystřelit. Pár náznaků se skutečně objevilo, ale film se nedokázal vyhranit žádným kloudným směrem. Chvíli sledujeme parodii na původní seriál. Chvíli fekální komedii. Chvíli se film bere hodně vážně a nakonec se snaží vzdávat poctu seriálu. Stihne se toho za dvě hodiny hodně, ale takřka nic z toho není zajímavé nebo zábavné. Takže bych doporučil dát si všechny trailery, kde je vše, co je na filmu zábavné. ()

Ryuuhei

Ten film je hloupý, ujetý, s děsivě špatnými digitálními efekty na tak velkou produkci. Ale kruci, nemohu ho potopit, protože jednoduše bavil. Ať už to bylo občas až absurdně fekálními situacemi, tak všemi hlavními charaktery. Původní Pobřežní hlídku jsem viděl snad kdysi jako malý, nicméně i tak mě potěšil přímý odkaz na ni a tím i vyjádření úcty, leč taktéž vzaté komediálně. Hovadina, ale dobrá. 65% ()

Pajkenzi

Super akční komedie, u které jsem se náramně bavila. S herci jsem spokojená hlavně s Dwayne Johnsnem a Zacem Efronem. Nezklamali...i hudba byla skvělá. ()

ywo666

Neviem sa rozhodnúť či to bolo dobré alebo nie. Na jednej strane. Sranda. Kopec vtipných situácií. Na druhej strane. Je to blbosť. Hoffa a Pamely je málo. Alexandra má tie kozy zakryté viac ako by som chcel. Príbeh je dutý. Čo sa dá ale robiť. Ani predloha nebola práve intelektuálna potrava pre Einsteinov. Inak Efron asi nevidel molekulu sacharidu dobre dlho. Stačilo seknúť s kokaínom a je vyrysovaný ako Zora Coborová. 70% ()

elanius

(134/2017) / Chudák Dwayne, takejto blbosti sa upísať. Tragicky nevtipný pokus o komédiu. A pritom to bol asi najvďačnejší námet, predpripravený na poctivú fekálnu komédiu. (3/10) ()

Phietros

Slavná jména, slavný seriál, ale špatně odvedený remake, nebo spíš pokus o něco podobného. Humoru málo, akce ještě méně, postavy sice fajn, ale místy opravdu parodie. Celkově nevyvážené, Zac Efron místy trapný, přitom kdyby to vzali o trochu vážněji mohlo to být povedné. Hasellhof se tam 2x mihne jako starej páprda a Pamela zas na pár vteřin ke konci za mladici! 50% ()

Yoshimitsu

Dwayne do čeho jses to upsal? Ano, nalákal mě trailer skákajících koz Alexandry a Kelly nebudu, kecat, ale v celku toho film moc nenabízí a celkově nefunguje. Mitchové si nejsou vůbec podobní, ani charakterově, zasmál jsem se asi dvakrát, trapné vtipy o ptácích a podobné se spíše hodí do teenagerovské komedie, kde to člověk očekává. Zásadní scény působily hodně uměle viz. záchrana na hořící loďi, výbuchy. To, že se tam ukáže David s Pamelou na 5 sekund už považuji za zoufalství.Zklamalo mě to a dávám 40% ()

MikyAff

Tenhle film má snad všechno. Slow motiony kam se podíváš, dramatická hudba a pohled na Rocka v západu slunce vystupujícího z vody.Pobřežní hlídka je taková parodie sám na sebe, až je to vlastně vážně dobrý. Nebo aspoň já se tou absurditou bavila. A právě proto, že jsem chvílemi přemýšlela nad nízkým hodnocením a docela ho od uživatelů chápu, mu klidně ty čtyři hvězdy z recese dám. ()

Seriálové rebooty na cestě

31.12.2016

Rock Supermanovým vzorem

Rock Supermanovým vzorem

30.05.2016

Dwayne "The Rock" Johnson patří mezi herecké hvězdy, které přebíhají z jednoho velkého filmu do druhého. Statný Kaliforňan nedávno dotočil Pobřežní hlídku, právě maká na Rychle a zběsile 8 a na… (více)