Pobřežní hlídka

• USA Baywatch (více)

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací. Matt má však ego stejně silné jako bicepsy a ani takové varování osudu nebere moc vážně. Místo bdění nad plážovými povaleči bez uzardění zírá do výstřihu dalšího nováčka v týmu, nádherné ale odtažité Summer (Alexandra Daddario). Za jiných okolností by si ho Mitch asi podal, jenže teď na to nemá čas, protože se mu na pláži začaly kupit problémy. Tu moře vyplaví pytlíček s drogami, tu mrtvolu... A protože místní policie vše bohorovně přehlíží, vydá se parta plavčíků na trestnou výpravu, která nemůže skončit dobře, pokud jeden z jejích členů nepřestane všechno sabotovat. (CinemArt)

hdraf odpad!

10% - Nic horšího jsem za posledních 10 let neviděl!!! Absolutní sračka. Jen ty pěkné holky, tedy kromě Pamely. Vydržet to ale až do konce bylo utrpění. Byl to hnus. ()

Johny203

Zle zvolená hudba k daným scénam, zlý až mätúci strih, zlé triky, zle použité spomalovačky (nie tie ktoré majú byť vtip). Nie je to ani vtipné ani zábavné a aj casting zaostáva za pôvodným. Škoda že som nenapísal komentár na začiatku júla keď som ten film videl, vtedy mi behalo po rozume oveľa viac zlých vecí ktoré má tento film. Každopádne platí že sa jedná o najhorší Rockov film ktorý som videl. ()

MatoPalkes

Škoda, chalani sú v pohode, baby sú nádherné, pláž je super, potenciál to malo solídny. Žiaľ, bavili ma dohromady možno tak 3 scény. A to je za dve hodiny sakra málo. ()

lukas.pukas.

standartni komedie , s predvidavim dejem , kde se vsazi na komedialni sceny ktete jsou opravdu vtipne . 60% Rock nezklamal , za mne proste pan herec s vetsim charizma nez obvodem sveho bicepsu ;) ()

KiSsNeO

Ano, je to píčovinka, ale vtipná píčovinka :D Pokud chcete něco vážnýho, pusťte si nějaký "oscarový drama". Až na nechutně přesplastikovanou opici Pamelu na konci, to bylo dobrý :) ()

Majkl_fuky

Zjevně tvůrci zamýšleli udělat si srandu ze svého seriálového předka a tím i ze sebe, ale vznikla z toho neskutečná kravina. Párkrát jsem se zasmál, jak je to šíleně blbý, ale jako že fakt až na dřeň. Už třeba jenom úvodní scéna se Supermanem Mitchem, to prostě... Ale tak musel jsem vidět novou verzi Baywatch i se vším tím natřásáním, zpomalenými záběry atd. Rozhodně se celýmu tomuhle cirkusu nedá upřít jedno, jak člověk slyší krásná plavčice běží ve zpomalených záběrech po pláži, prsa skáčou sem a tam, musí si vzpomenout na tohle dílo :-D ()

JankiCZ odpad!

Tohle není ani akční, ani krimi a už vůbec ne komedie. Tohle je jedna velká katastrofa. Mám raději spíše vážnější filmy, ale dobrou ujetou komedií taky nepohrdnu. Tahle je ale strašná. Nevím, zda je horší scénář, režie nebo herci. Tady nefunguje opravdu nic. Trapné vtipy na úrovni Zdeňka Trošky (místy snad ještě horší) střídají naprosto prázdné dialogy. Nezachránili to ani David s Pamelou, jejichž kameo jsem očekával trošku delší a hlavně inteligentnější. Více snad ani psát netřeba. ()

Virus_3000

Všichni, co tu prskají, že je to sračka, asi neviděli původní seriál a tak série narážek na něj v podobě tohohle filmu, pro ně byla slátanina. Já viděl jak seriál (jasně, hlavně jsem čuměl ženským na prsa), tak i tohle a dost mě to bavilo. 😄 ()

Anosompozer odpad!

Keďže som muž, a ešte k tomu povrchný ako veľkonočná kraslica, tak jedna hviezdička je úplne pochopiteľná. Ale kdeže, nieje to možné ani za Dadarku dať tú jednu. V 14tich by som určite prišiel na to ako dať aj 6, ale toto je neskutočný podpapirak. ()

JohnDark

Pobrežná hliadka - Baywatch, Komédia, USA 2017, R: Seth Gordon, H: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra, Jon Bass, Hannibal Buress, Kelly Rohrbach, Ilfenesh Hadera, Oscar Nuňez, Rob Huebel, David Hasselhoff, 20% ()

Seriálové rebooty na cestě

31.12.2016

Rock Supermanovým vzorem

Rock Supermanovým vzorem

30.05.2016

Dwayne "The Rock" Johnson patří mezi herecké hvězdy, které přebíhají z jednoho velkého filmu do druhého. Statný Kaliforňan nedávno dotočil Pobřežní hlídku, právě maká na Rychle a zběsile 8 a na… (více)