Pobřežní hlídka

• USA Baywatch (více)

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací. Matt má však ego stejně silné jako bicepsy a ani takové varování osudu nebere moc vážně. Místo bdění nad plážovými povaleči bez uzardění zírá do výstřihu dalšího nováčka v týmu, nádherné ale odtažité Summer (Alexandra Daddario). Za jiných okolností by si ho Mitch asi podal, jenže teď na to nemá čas, protože se mu na pláži začaly kupit problémy. Tu moře vyplaví pytlíček s drogami, tu mrtvolu... A protože místní policie vše bohorovně přehlíží, vydá se parta plavčíků na trestnou výpravu, která nemůže skončit dobře, pokud jeden z jejích členů nepřestane všechno sabotovat. (CinemArt)

Hellierer

Očekával jsem od Baywatch sebeparodii a nálož blbých vtipů, kde ty opravdu zábavné budou výjimky. První scény začínají v tom správném parodickém směru. Dokonce i prvních 15 minut je relativně zábavných. Poté ale nastoupí sáhodlouhé čekání na kvalitní vtip a to nejhorší? Ani se ho už divák nedočká. Rock se sice snaží a jeho charisma zachraňuje film z odpadu, ale ani on není všemohoucí. Triky dělal asi někdo od Asylum a Alexandra je trestuhodně nevyužitá. Alespoň nám to kompenzuje nová C.J. , jejíž záběry jsou vyloženě slast pro oko. Detektivní zápletka je klišé všech klišé a ani hlavní záporačka není zajímavá. Občasné camea sice vyloudí lehký úsměv na tváři, celkový dojem je však negativní. 40% ()

Likan7

Nakonec jsem se celkem bavil. První půl hodina je naprosto luxusní komedie, která střídá skvělý momenty s těmi luxusními. Vtipy fungují, všichni si to užívají a parodují jak jen mohou. Pak se rozjede klišé příběh o zlých a hodných a i když film tím hodně trpí, protože už kvůli příběhu protagonisti nestačí sršit jeden vtip za druhým, nakonec film do cíle doběhne s několika šrámy a odřenými oši, ale i tak s hlavou vzpřímenou. Všechno stojí na Johnsonovi, který si to užívá tak, jako málo kdo. Překvapivě snesitelný je i Zac Efron, který snad poslední půl rok strávil s Dwaynem v posilovně. Ženský tu jsou jen proto, aby se na ně hezky dívalo a občas přihrají ústřední dvojici nějaký ten vtip. Celý film je tak jedno velký klišé s totálně přepáleným, sprostým humorem, který se tu ordinuje po tunách až někdy máte problém, aby jste to všechno stihli a zasmáli se všemu. V klidu bych si dal s touhle partičkou klidně pokračování v tomhle sprostým, wtf stylu, protože i když to je někdy moc, tak nelituju, že mě přítelkyně přemluvila. Rozhodně ale čekejte humor ve smyslu "Tak co kluku z One Direction?" nebo hrabání se rozkroku v mrtvole a postování na internet. Znáte Mizery 2 a jejich humor? Tak tady se jede ve stejných kolejích, a celkem funguje. ()

Primavera

Mala to byť komédia, ale bol to len nevydarený pokus. Tých pár vtipných miest, čo tam bolo, trebárs pitevňa a labka alias nôžka po výbuchu, ok, môže byť. Ale inak bieda, nepomohli ani akože vtipné odkazovky na pubertálne skupiny a spevákov typu Bieber a podobní, starý Hajzelhof ma len rozosmutnel a Pamela mala radšej ostať doma. Čaro Baywatchu, na ktorom som fičala, bolo fuč, nuda ma zabila. ()

kwaicheng

Ale vůbec ne, zdejší blbečce zase jako hejno papagájů opakuje dokola jak to bylo zklamání atd. Dobrá zábava, hezký lidi, holkám se prsa jen třásly, chlapi měli svaly i na svalech, dobrá show! ()

LabySo69

Zhovadilost..efekty extrémně na pitchu, žádný dirty hlášky/narážky, málo ženskejch těl včetně toho nejzajímavějšího - Alexandry Daddario. Bez mučení se přiznám, že to byl main reason, proč jsem se na to "těšil" už od trailerů, ale jak říkám, bylo jí žalostně málo. Abych věčně jen nepíčoval, tak i pár světlejších okamžiků bylo, takže jsem se trochu zasmál. Ale z čeho se mi chce poslední dobou brečet/zvracet/vzít si voči ručním šlehačem, jsou naprosto nepotřebný a k uzoufání trapný camea..jsou tu tak opodstatněný a důležitý jako třeba ten choroš Stan Lee v marvelovkách.. ()

Trixinka

Film je totálně o ničem - z původní předlohy si tvůrci vzali snad jen jména plavčíků, zpomalené záběry a moře. Vtipné to nebylo, akční také moc ne.... škoda, jak to dopadlo, potenciál na dobrou komedii to mělo, jen kdyby se udržela původní satirická myšlenka. Ocenit musím povedená camea Hasselhoffa a Anderson. ()

Demonic189

Niečo tak slabé, zlé a ultranevtipné som nečakal ani v najhoršom sne. Zasmial som sa asi raz, efekty otrasné, herci otrasní, celý príbeh otrasný. Jedna * za krásne baby, ale to sa dalo očakávať. ()

vikino1

Tak nám po Jump Street 21 przní další klasiku devadesátých let. Teda neee, že by seroš Baywatch byl kdo ví co, ale je fakt, že když mě bylo 10-15 let tak jsem si nenechal ujít ani jeden díl. A že jich bylo... A světe div se, ani mě nevadilo, že tam Mitche hrálo takový prkno jako je Hasselhoff. Superanabolon je o dosti sympatičtější, bohužel ani ten tohle nezachránil. Prvních 15 minut jsem byl příjemně překvapen, a myslím, že kdyby se celý film nesl v duchu sebeparodie - tak by to aspon sranda být mohla. Jenže po zbytek filmu je zajímavá jen scéna v márnici. To je dost málo. Kapitola sama o sobě bylo cameo Davida a Pamely - kteří jsou stejně hnusný jak plavky novodobých plavčic. Ta červená se zlatým zipem byla největší tragedie filmu. ()

waska

Naprosto zbytečná trapárna, která se snaží být za každou cenu vtipná, viz 2 naprosto zbytečné a trapné scény s penisem. ()

Psycho.R

Naprostá pohodovka. Sice to nemá s původním seriálem, krom jmen, nic společného, ale bavil jsem se. A to i když jde o vtipy s mužskými reprodukčními orgány. Skákací ulice 21 a 22 je sice lepší, ale i takto by to šlo. ()

E lan

Pitomoučké, trochu moc dlouhé, sem tam trapné a sem tam i trochu vtipné. Je to těžké točit film bez scénáře a dobrých herců. Snad jen ten Dwayne ujde a ta hudba vlastně taky. Takže odpočinek, nic víc. ()

bearmeedek

Nevím, jak bych to cítil v kině a raději jsem to nezkusil. Ovšem na obrazovce jsem byl, oproti spoustě varovných signálů, celkem spokojen. Je to ptákovina, která se musí brát jen jako oddechová komedie. I když jsem se nahlas nezasmál ani jednou, myslím, že film splnit v tomto duchu svůj účel. Není zde nic nového a objevného, spíš klišé, ale v dobré plážové pohodě. Dvojka Dwayne a Zak kupodivu spolu funguje a holky fajn vohozený u vody i ve společnosti. Znovu jsem rád viděl Sašu Daddario, která v San Andreas občas odpoutávala pozornost od akčních scén. Nenáročným pohledem za 68%. ()

Petulka88

Spíš je to na 2 a půl hvězdičky. Občas jsem se u filmu pousmál, ale tvůrci bohužel vcelku často balancují na samotné hranici trapnosti. A ničemu nepomáhá ani český překlad, kdy se distributor vehementně snaží vulgarismy nahradit méně peprnými výrazy. Ale kvůli Rockovi a poskakujícím kozenkám jsou ochotný dát tu půlhvězdičku navíc. ()

Maximilianus

2* Zbytočný, nezaujímavý a nudný film. Postavy nerozvinuté, ploché. Mitch je klasický The Rock, Matt Brody je hlupák, Ronnie je škaredý trapko, C.J. nie tak pekná ako Pamela, Stephanie iba do počtu, Summer šťetka (čo nevadí) a tiež prostejšia. Jediná ako tak dobrá scéna bola s penisom uviaznutým v lehátku. Cameo Davida Hasslehoff a Pamely Anderson také povrchné s nevyužitým potenciálom. ()

Acrobat odpad!

Taký ten sebazhadzujúci element kde len pozrieš a pocit trápnosti, ktorý sa zákonite musí šíriť pri tých veľkostiach S a 44D. Digitálu ako na povel, príbeh z roviny krátenie si nudných chvíľ a prehrávanie hercov na osvedčených koeficientoch typu "vták", svaly, narážky a čo len chceš. Bavte sa kto môžete, ja idem na samotu do ticha. (videné 10.03.2019, Markíza Archív) ()

Seriálové rebooty na cestě

31.12.2016

Rock Supermanovým vzorem

Rock Supermanovým vzorem

30.05.2016

Dwayne "The Rock" Johnson patří mezi herecké hvězdy, které přebíhají z jednoho velkého filmu do druhého. Statný Kaliforňan nedávno dotočil Pobřežní hlídku, právě maká na Rychle a zběsile 8 a na… (více)