Série(8) / Epizody(128)

Rembrant

Co k tomu dodat :) Když se Vám práce nedaří, zavolejte odborníky :D Supr dvojka, ovšem novější díly za moc nestojí. ()

boshke

Sprostým aritmetickým průměrem (snad správně vypočteným, u 80 dílů se člověk může lehce seknout) určené hodnocení. Klasické díly jistě zasluhují plný počet, a však ty nové hodnocení dost srážejí. A jak často píšu u seriálů - hodnotíme celý seriál, NE jen pár částí, které se nám líbí. Proto pouze 70% ()

MikeCool

TV-seriál. Zlaté české ručičky, které stvořili tento nádherný, němým animovaný seriál. Úžasní dva pobudové, kteří testují humorným způsobem zákony fyziky. | Průměr všech 78. epizod: 80% (4*) | ()

SeBig

Chtěl jsem všechny díly a taky jsem všechny dostal na VHS ani si neumíte představit jakou jsem měl jako malej ztoho radost. Naprosto jsem ten seriál zbožnoval. ()

korbitch22 odpad!

Dvě hnusné postavičky,se snaží kutit a socialistický divák plus dnešní mládež jsou u vytržení,tohle jsem nenáviděl už jako malé děcko a pamatuju si,jak sem asi v sedmi letech řekl tátoj,jestli bych ho mohl slušně poprosit,jestli by ty dva kretény laskavě vypnul,táta se usmál a hodil tam vhs predátora...jupí :-) ()

marhoul

Počáteční díly hodnotím maximálně, obzvlášť ten, ve kterém otevírali konzervu. :-) Později mě to nějak omrzelo. Hudba nesmrtelná, výraz Pat a Mat zlidověl a stal se součásti slovníku většiny populace. Jednoznačně kvalitní záležitost. ()

ARI50

2 blázni co si umí vždycky se vším poradit a nenudí není to sice vrchol toho nejlepšího ale je to skvělé a dá se na to dívat. ()

MeanWhile

Jde vidět že sranda může být i beze slov. Sice je to animovaná komedie, ale nejen pro děti ale i pro dospělé, kteří také určitě ohodnotí tento seriál velice dobře. Krásný seriál plný srandy a tahle dvojka Pat a Mat jsou vážně dobří kutilové, od kterých se učit není až tak dobrá věc. ()

BoPo

Klasika, ktorá nezostarne. Veľa americkej tvorby sa týmto dielom zrejme inšpirovalo. Zoberte si napríklad seriál Kutil Tim, alebo všetky tie komédie o blboch čo robia všetko tým najblbším spôsobom. Hold, zlaté české ručičky. ()

Terva

Hudba - Petr Skoumal. Jednoduchá klasika. Asi nejlepší díl z jedničky je Houpací křeslo, ke kterému dělal scénář Vladimír Jiránek. ()

hejahou

Výborný oddechový seriál(pohádka)....prostě dva šikulové opravují, vyrábí, zahradničí, no prostě kutí....a dokáží u toho skvěle pobavit.... ()