Série(8) / Epizody(128)

Marek1991

Kult svojej doby, najmä v Československu. Tak jednoduché a pritom tak vtipné a trefné, čo sme dokázali v našich podmienkach vyprodukovať je obdivuhodné. Pat a Mat sú jednou z najlepších animovaných dvojíc. Všetko dotvárala vtipná hudba. Nebolo to isto na ocenenie za najlepší seriál v danej dobe, ale mnohé to predčilo svojou nápaditosťou a štýlom. ()

corpsy

Všetky možné scenáristické ocenenia prosím zložiť ku nohám tvorcom tohto seriálu. Nepoznám zľudovenejší seriál, ako je tento. ()

ConanVJ

Vtipné příběhy dvou nešiků kutilů znají určitě všichni. Jako malej jsem to hodně žral, ale dnes už mě to vůbec nerozesměje. Za mě 50% :) ()

Krt.Ek

Bezpochyby boží (legendární, úchvatné, nezapomenutelné,... - zkrátka si dosaďte své nejmilovanější kladně zabarvené přídavné jméno), neoddiskutovatelně jeden z nejlepších večerníčků, který u nás vznikl, možná dokonce i ten nejlepší... ()

Adasin

Večerníček mého dětství, ale nesmí se to přehánět. Jak je hlavní motiv chytlavý, může se lehce stát i otravným. A ten jednoduchý humor už mi po letech nepřijde tak vtipný. 8/10 ()

frashmaker

Dva magoři bez zjevného pudu sebezáchovy. Něco jako děčtější Kutil Tim. Skoro vždy, když s tátou něco opravujeme na chatě, tak si na tyhle dva blázny vzpomenu. Kdo ví, proč? ()

repe

Pěkný animák a důkaz toho, že v jednoduchosti je krása, ale v praxi to prostě chodí jinak. Bohužel s dalším a dalším dílem kvalita padala dolů. ()

Trevor

Za všetko hovorí fakt, že táto dvojica bavila ako dieťa mňa a o podstatne neskôr synovca, ktorému som ako darček pod stromček venoval celú sériu dvdečiek s príbehmi Pata a Mata a párkrát sme sa na ich príbehy pozreli spolu. Kedysi dávno pri prepínaní kanálov som na seriál natrafil aj na tureckej stanici, myslím že sa volala Turksat a napriek tomu že bola určená Turkom žijúcim v Európe je jasné že dvojica nešikov zožala celosvetový úspech. Za najlepšie považujem epizódy Porucha, Obraz, Klavír či Jablko a vo všeobecnosti tie staršie sú podstatne lepšie a samozrejme tie vytvorené okolo roku 1990 mi utkveli v pamäti najviac. ()

Martin741

jeden z najlepsich "loutkovych" serialov. Tak narodovci a roduverni Slovaci, teraz sa kludne poserte! Dovolil som si pouzit cesky vyraz, hlasim sa totiz k cechoslovakizmu! 100 % ()

rakovnik

Geniální nápady geniálních nešiků v jednom z našich nejlepších animovaných seriálů. Pokud mám možnost, sleduji Pata a Mata dodnes a vždy se dobe bavím. ()

Attta

Můj nejoblíblíbenější večerníčkový seriál, který jsem jako děcko sledoval uplně nejraději. Parádní zábava pro děti i dospělé. Komentovat jejich zručnost myslím nemá cenu. Perfektní zpracování postaviček a všeho kolem. Můj obdiv:) ()

Rodriguez

Mistrovská dvojka nešiků Pat a Mat. Jejich hvězdná kariéra nastartovala velice solidně, jen velká škoda, že poslední nové díly, už nejsou tak osobité. 100% ()