Příběh byl po celou dobu hodně povrchní, spousta postav vůbec nikam nezapadala a všechno plynulo od ničeho k ničemu. Celý film zachraňuje pouze konec, který výborně vystihuje situace ze života - žádné idylistické odhalení, vyšetřovatelé pouze večer u baru dojdou k tomu, že to může být vlastně...kdokoliv... A tak se to nějak uzavře... Hvězdička taky za zajímavé promítání současně v několika oknech...a pak samozřejmě za skvělé herecké výkony Vladimíra a Michala Dlouhých.(27.6.2010)

Filmy Jiřího Svobody nejsou špatné, a dá se na ně dívat. I když vlastně, kdo byl vrah? Variant bylo více , stejně tak jako motivů. Jenom jeden se už nemohl bránit a tvrdit, že je nevinen. Byl po smrti. Je škoda, že oba bratři, Vladimír Dlouhý a Michal Dlouhý, nedostali více hereckých společných příležitostí. Ta chemie mezi nimi prostě byla, o tom není pochyb. Vladimír Dlouhý byl úžasný herec. Škoda, že právě tato detektivka byla jeho poslední televizní práce.(4.2.2013)

Poměrně dlouho jsem se smiřoval s prostorem vymezeným pofidérníma nočníma barama, luxusníma kurvama a sado maso úchylama. A pak jsem najednou v polovině zjistil, že mě to neskutečně baví. Sourozenecké duo bratrů Dlouhých bez chyby, zvlášť ve smutných momentech, kdy Vladimír chlastá a Michal ho koriguje.(20.9.2017)

Tradiční detektivka (možná až příliš, je jako vystřižená z tvorby 70.let) s poněkud překombinovaným dějem, formálně ozvláštněná děleným obrazem. Ten je občas na místě a je použit nápaditě, občas je naprosto zbytečný a a diváka ruší při sledování hereckých výkonů, a postupem filmu víceméně unavuje. Zajímavé herecké obsazení: neokoukané tváře z Brna a skvělí bratři Dlouzí!(27.6.2010)

Solidní TV kriminálka, která je oproti běžné televizní produkci na trochu lepší úrovni. Bratři Dlouzí jsou dobrá dvojka a i ostatní herci jsou obsazení solidně. Dělený obraz možná někdy rušil, ale většinou mi přišlo, že byl zvolený dobře. Jediné co fakt stálo za houby, jsou už tradičně strašné postsynchrony. Pokud ale tohle měl být úvodní film k zamýšlenému seriálu, jak říkal režisér Svoboda, potěšilo by, kdyby v něm pokračovali. Sice už jen s jedním Dlouhým, ale i tak. Já se po dlouhé době u televize nerozčiloval a to je co říct.(27.6.2010)