Nebojím sa dať aj tie štyri hviezdy, pretože nie je bežné v miestnych malých podmienkach natočiť kriminálku, ktorá má zmysel, spád a je pútavá. Držala ma po celý čas až do jej (takmer) vyriešenia, záverečné prelievanie viny zo strany na stranu sa vymyká bežným konvenciám o závere v súčasnej krimi tvorbe. Vedľajší poučný poddtext o nehlásenom domácom násilí bol natoľko okatý, až ma privádzal na nesprávnu stopu v hlavnom prípade. Na rozdeľovanie obrazu som alergický, ale tu nebolo použité samoúčelne a pre efekt. Už po pár minútach som si nielen zvykol, ale až vychutnával možnosť vybrať si, z ktorého uhla sa na scénu pozerám, prípadne vybrať si medzi obrazmi moment strihu v rozsahu niekoľkých sekúnd.(30.3.2015)

• Siegmund

Se zájmem jsem se na tento televizní film podíval. Zejména proto, že v něm hrál Vladimír Dlouhý ve své poslední roli. Musím však říct, že mě film docela zklamal. A to i přes to, že herecké výkony byly dobré. Zklamal mě především závěr filmu. Od začátku se usilovně pátrá, aby se na konec prakticky nic nevypátralo. Jinými slovy 105 minut sledování filmu, nepřineslo kýžené rozuzlení, což mi vadilo. Tento film totiž není určen k tomu, aby měl otevřený konec a aby nutil diváka k zamyšlení. Podle mého, mělo být na konci filmu zcela jednoznačné řešení případu. Kromě toho bylo občasné rozdělování děje na všelijaká okna na obrazovce zcela samoúčelné a působilo na mě rušivě. (Středa 30.06.2010)(30.6.2010)

Řekl bych, že zase hodně povedená kriminálka. A to je moc dobře. Bratři Vladimír a Michal jsou jako vždy perfektní a námět krimi příběhu je hodně zajímavý a neotřelý. Film mě vtáhnul do sebe a vyplivnul mě až po závěrečných titulkách. Uvěřitelná a civilní detektivka, které bych vytknul jen jedno - rozdělování obrazu na několik částí s různým dějem. Bylo nefunkční, nesmyslné a hlavně rušilo. Jinak by to bylo za plný počet. Škoda. Ale jinak smekám....(8.2.2012)

• Morien

Nemastný, neslaný film, který mě nezaujal ani jako (ne)napínavá detektivka, ani jako hřiště, kde bratři Dlouzí nahánějí na svou stranu porotu v nekonečném souboji o to, který z nich má podmanivější hlas. Obrazové vychytávky by se hodily do povrchněji a "akčněji" vyprávěného příběhu. Vzhledem k tomu, že Domina se snažila vyprávět spíš komorně s důrazem na vnitřek postav, tak se mi tam to rozstříhání nehodilo. Druhou věcí je zase to, že ačkoliv, jak jsem řekla, se film do proudu povrchních vyplachovaček neřadí, tak na mě nakonec působila právě tím dojmem - postavy mi sympatické nebyly, zápletka nic moc, herecké výkony přinejlepším "televizní". S tak charismatickou dvojkou představitelů bych čekala mnohem, mnohem víc.(28.6.2010)

• BoredSeal

Příliš dlouhá nemastná neslaná detektivka s nezajímavým příběhem. Opravdu nechápu, proč si zajímavý režisér Jiří Svoboda vybral tak mdlý scénář se všemi možnými trapnými dějovými i technickými klišé ze zahraničních krimi seriálů, nemluvě o naprosto neopodstatněném předělu obrazovky. Motivaci žádné z postav jsem nechápal, lidi prostě vedou nezajímavý dialog a pak najednou zvrat a postava se vzteká/je zaujatá/vraždí/pere se/mlátí manželku/chystá se k sebevraždě/bojuje o bar - i prskavka vydává víc žáru než tenhle scénář. Herci neurazí (i když Topfer nějak svojí roli moc neprožívá) ani nepotěší - což je v případě jedné z posledních TV rolí Vladimíra Dlouhého škoda, zasloužil by si lepší roli nebo film v médiu, které bylo jeho kariéře dosti přející.(7.7.2010)