Srandovní stará komedie. Jiří Hrzán to u tetiček nemá vůbec jednoduché. "Příště jim tam dám benzín." :D(17.8.2014)

• NinadeL

Neupírám Zdeňku Podskalskému jisté vrcholy, ale kupříkladu toto a Revue na zakázku byly jeho kalným dnem. A schválně, kdo si vybavíte Evu Svobodovou za mlada? Aha.(5.3.2009)

,,Pro svoje tetičky koupil jsem rakvičky..."(19.9.2016)

Nataša Gollová si zde vystřihla roli jako z dob své největší slávy - budiž jí to přáno. Můžeme jen litovat, že to nebylo častěji :-((22.7.2003)

• duklak2

Viděno hodněkrát, ale hodnotit nemohu, jelikož jsem to nezhlédl celé!:) Nezapomenutelný Hrzán a další herci. Jenže tomuto snímku chybí špetka humoru, která by diváka donutila se dívat na celý film.(23.10.2011)

• - V době natáčení byla Iva Janžurová v jiném stavu. (artcha)

• - Vyloupená spořitelna se nachází ve Vlachově Březí (na náměstí Svobody). Dále se natáčelo v Českých Budějovicích (scéna, kdy teta prochází okolo kašny, nacházela se tu i vinárna) a na Strakonicku. (blackrain)

• - Jan Faltýnek si zde zahrál strážmistra VB, později ve filmu Dým bramborové natě (1976) ztvárnil už podporučíka VB. (Ganglion)