Vězněm v cizině

všechny plakáty
TV spot
Velká Británie, 2007, 50 min

Adrian Rawlins, Emma Cunniffe, Tom Cullen, Rose Leslie, Mark Wingett, Dwight Worker, Paris Jefferson, Dimitri Leonidas, Todd Boyce, Sean Cameron Michael (více)

Série jednotlivých příběhů pojednávající o tom, jak strašně je jednoduché dostat se do vězení. Jeden z dílů je například o mladičkém automechanikovi, který si oblíbí partu Mexičanů. Je zaskočen penězi a pohodou, kterou oplývají, a nechá se zatáhnout do pašování marihuany přes mexicko-americké hranice. Jenže každého jednou štěstí na chvíli opustí, a pro něj tato chvilka bude znamenat objevení a ztrátu životní lásky, zklamání matky, roky života v mexickém vězení a to, že nikdy nespatří svoji dceru… Vysvobození přichází až s příkazem převézt vězně do Texasu, kde si místo následujících sedmi let odsedí jen několik měsíců. (ČSFD)

Little_Sawy

Viděla jsem jeden díl "vězněm v cizině" no a byla jsem až šokantně zaskočená jak mistrovsky reálně to dokázali dáť před obrazovky diváků. Díl jenž jsem mohla spatřiť byl o Mafiánském bossu, který radšej šel za svími mafiánskými kumpanmi aníž by byl raději se svou ženou a dětmi. Toulal se různejma krajinama až byl po dlouhé době chycen a vrhnout do nějhorší věznici v cizině, když jsem viděla jak se k němu správají jak k psovi tak mi bylo až nechutně blbě.. jinak díl se tutově povedl! ()

radek.896

Jelikož jsem viděl pouze 1 díl, tak dávám prozatím 4*, po dalších dílech dám asi 5*. Díl pojednával o vězení cizince v nejhorší věznici v Brazílii, v které vládnou vězni. Odseděl si 4 roky z možných až 20, naučil se perfetně portugalsky, potom si našel ženu a nakonec dopadl ještě dobře. Viděl jsem další díl, tentokrát o Irovi, odehrávající se ve Venezuele a bylo to perfektní popsání situace. ()

marsas

Velmi drsné. Neskutečně mě to vtrhne do děje a baví mě to, jako už dlouho žádný seriál. U některých dílů jsem tak napjatá, že jen zírám a buší mi srdce. Prožívám to, jako bych tam byla taky. Některé díly jsou opravdu velmi drsné a skončit v takovém vězení bych teda opravdu nechtěla. I když v drtivé většině si za to můžou sami, že tam skončili. Věděla jsem, že v těchto zemích to nebude ve věznicích žádný med, ale že je to až takhle krutý, to jsem teda netušila. Seriál je velmi dobře natočený, herci vypadají stejně, jako lidé, co to vyprávějí. Skutečně si připadáte, jako byste ten příběh právě prožívali. Těším se na každý díl! :-) ()

jakub.bystra

Těžce pochybuji o pravdivosti některých příběhů, jeden díl mi dokonce přišel jako pokračování Matrixu, neskutečný, co jsou Amíci schopný vydávat jako příběh podle skutečných událostí. Ale musím uznat - v některých dílech jsem doslova hltal každou vteřinu, při nejtěžších chvílích mi srdce skoro vyskočilo z krku. V tomhle pořadu zálěží hlavně na tom, jak si hlavního "hrdinu" oblíbíte, pokud pozitivně, budete prožívat celý ten jeho příběh s ním, pokud negativně, tak mu budete přát co nejbolestivější smrt. Na zabití nudy ideální. ()