Hlavné večerné športové spravodajstvo verejnoprávnej Českej televízie. (oficiální text distributora)

Claire.TJ

Je sice zvláštní hodnotit na ČSFD i takové věci, jako je zpravodajství veřejnoprávní televize, ale že je tu v "hrají" uveden Vojta Bernatský, dávám čtyři hvězdy a nepřemýšlím :-) Jeho radost z úspěchů českých sportovců je znova a znova kouzelná. ()

GoldenFish

Nejlepší sportovní zpravodajství v ČR, vesměs platí moje hodnocení k událostem. Škoda jen, že dříve měly kolem 25 minut, dnes sotva 10) ()

SuzukiZ

Je dobře, že poslední dobou začali komentovat ne jen hokej + fotbal, ale snaží se zařadit i nepříliš propagované sporty, ve kterých jsou Češi úspěšní ()

zigy

Nejlepší zpravodajský sportovní pořad u nás. Vadí jen to, že se upřednostňují sporty u nás sice populární, ale za hranicemi po nich neštěkne pes (typicky florbal). Jenže o tom, co je populární, do značné míry rozhoduje právě televize, takže se ocitáme v bludném kruhu....ale sympatičtí moderátoři moje chmury vždy rozptýlí. Horší je to někdy s kvalitou příspěvků, proboha Oto Ćerný, pošli chlapce na povinné pravidelné kurzy češtiny! a taky nasaďte zpět originální znělku, ta je totiž nejlepší! ()

Tumbik

Nejlepší sportovní publicistický pořad v Česku! Moderátoři jsou opravdu skvělí, stejně tak i reportáže či rozhovory se sportovci. Kam se hrabe TV Nova s jejími Sportovními novinami. ()

Mistr119

No to je konečně aspoň zpravodajství! :-) Absolutní vyváženost seriozity a odlehčenosti. :-) Mělo by si z toho vzít vzor i "obyčejné" zpravodajství. ()

Nathaniel8

To nejlepší před osmou hodinou večerní... už jako dítě jsem měl pro tento pořad slabost a zůstalo to tak do dneška. I když internetem a sportovními kanály to polevilo stále je to srdcovka. ()

FuLister

Po počasí, druhá část zpráv na ČT, která je pravdivá a objektivní. Sportu je sice na internetu mraky, ale přesto má člověk tuhle klasika rád. ()

sako44

Jediný pořad, který v Televizi sleduji s co největší pravidelností. Výborní komentátoři/ky, super úvodní znělka a hlavně nezávislé zpravodajství ze světa sportu. I to se dá stihnout za necelých 15 minut. Jen tak dál.. ()

Bojinda

Pamatuju ještě znělku s gólem Laco Jurkemika! Jen by se měli víc zaměřit na nějakou odbornost, hezké ksichtíky, co řeknou klidně Zinade, mě až tak neberou. ()

Volos

Sportovní zpravodajství je formát, ve kterém není zdánlivě co zkazit. Opak je ale pravdou. BBP se soustředí pouze na domácí události (které v určitých dnech jsou naprosto banální) a často zcela vynechává události ze světa, které se nás velmi často nepřímo týkají. Jako příklad uvedu poslední boxerský zápas Vitalije Klitschka, který vůbec pořad nezmínil a to i přes to, že to byla světová událost ( vysílalo to asi 30 stanic a sledovalo desítky milionu lidí). A další a další, stává se to skoro každý týden. V momentě, kdy budeme obklopeni jenom našimi zprávami, často nepodstatnými, tak se nám postupem času velmi sníží obzory. Zkrátka s časem, který mají BBV vyhrazeny je špatně naloženo a to je zásadní problém. ()