Hlavné večerné športové spravodajstvo verejnoprávnej Českej televízie. (oficiální text distributora)

Zemi11

"Na sedmi stadionech se dnes hraje ,-té kolo hokejové extraligy." :)) Trochu stereotyp,že? Přitom z fleku vymyslím 52 jiných způsobů, jimiž to lze říci. No nic, jediné, čeho si na sportu na jedničce cením je objektivnost. Není to novácký bulvární sport. To je však jediné plus. Prokousat se úvodními zprávami o ping-pongu, cyklistice, vzpěračství, šermování a podobných píčovinách, to je umění. ()

slovan1

Sportovní pořad, který u nás nemá konkurenci. Obsáhle, s délkou potřebnou pro podrobné informování. Velkým plusem rekapitulace záznamu z většiny, ne-li všech, hokejových a fotbalových zápasu uplynulého kola. Jen mě sem tam štve zařazení šach, jako sportu, do tohohle pořadu. ()

Cejny

Nejlepší televizní pořad, který je u nás vysílán, tedy samozřejmě až na fotbalové a hokejové přenosy. ()

Zagros

Nezapomenutelnou znělku Branek, bodů, vteřin jsem dlouhé roky slýchával každý den a tento pořad mi nemohl utéct. Vždy profesionální přístup a převážně dobré zprávy mě každý večer dokázaly potěšit. Dnes televizi již dlouhé roky nemám a tento pořad mě míjí, ale ve vzpomínkách bude vždy patřit ke skvělé klasice epochy televizního vysílání. ()

showxman

Kvalita, tradice, objektivnost. Ve srovnání s jinými sportovními zprávami u nás jsou Branky, body, vteřiny někde úplně jinde. ()

B4TM4N

Oproti konkurenčním alternativám jednooký mezi slepými králem. Ale podivuhodné prosazování některých okrajových sportů na úkor těch všeobecně velmi populárních (např. cyklistika a pinec versus basketbal) cedlo k mému postupnému nezájmu o tento pořad. ()

Paity

Jednoznačně nejkomplexnější zpravodajství ze světa sportu. Je to pochopitelné, obě největší komeční televize na sport prakticky rezignovaly, snad až na pitomou formuli na Nově, a tak zůstal štafetový kolík na straně České televize. ()

Prochy38

U nás rozhodně nejlepší sportovní zpracování. Sympatičtí moderátoři a kvalitní zpravodajství. Klobouk dolů. ()

J*A*M*A*L

Nevím, jaký je rozdíl mezi sportovními události z české televize a z Novy.Asi jenom ten název.Ale jinak nechápu zdejší hodnocení.Asi jen proto, kterou stanici máme radši.I když mě to je v okolí sportu v celku jedno.80% ()

fredisek

BBV sleduji do chvíle, než skončí znělka, která je skvělá, pak mě to už jednoduše nezajímá (a od chvíle, kdy zrušili události v kultuře, je přepínání sportu mou osobní revoltou) ()

EllienPM

Až na ty nepochopitelné reportáže o NHL (koho ve střední Evropě tahle liga zajímá?) je to vynikající pořad, i fajne moderátoři. ()