Srbský film

(festivalový název)
  • Srbsko Srpski film (více)

Luff

Tento film opravdu není pro slabé nátury. Pro mě ,jako fanouška zvráceností a nechutností, to byl úžasný zážitek.Hlavní hrdina, sice není žádný extra fešák,ale až uvidíte jeho úd,bude vám jasné,proč zrovna ON má tu roli. Erotický film, který vám vezme dech. ()

romain vagnae

Vysoce kontroverzní dílko, které většina lidí hodnotí buď plnou palbou nebo odpadem. Je to snad nejzvrhlejší film, jaký jsem kdy viděl a u některých scén jsem litoval, že nejsem po jídle, abych měl co zvracet. Ale zároveň se nejedná o prvoplánový hnus zaměřen na ty nejnižší lidské pudy, nýbrž když se člověk povznese nad ty exploitační scény a bez předsudků se snaží najít myšlenku, světe div se - ona tam je! A to velká. Můžeme zde například vidět hezkou kritiku konzumní společnosti ukázanou na pozadí natáčení opravdu odporného druhu porna, dosahujícího zhruba úrovně většiny reality show, seriálů a jiných pořadů, které nám nabízejí i naše televize. Neuvěřitelně frustrující věc, kde na konci je krásná beznaděj a bezvýchodná situace Miloše a jeho rodiny, úplný závěr dojem ještě více vylepšil. "To je film!" ()

J*A*M*A*L

Největší ostuda filmografie vůbec! Přiznám se, že jsem už párkrát porno viděl, ale určitě ne něco takového. Gore porno? Můj bože kam spěje dnešní doba. Přiznám se také, že některé porno se mi i líbí, ale určitě nejsem takovej úchyl abych si užíval to, když lidi mají sex a poté se tam začnou sekat hlavy. Šok jako prase, hodina a tři čtvrtě brutálně sexuálních orgií. Srbský film je asi nejzvrácenější film co jsem viděl a předpokládám, že asi těžko něco takového mohlo projít cenzurou, vůbec že to bylo natočené. Srbský film je sice humus, který tu ještě nebyl, ale mě se to líbilo, ne lépe: nenudil jsem se. U filmu mi je jedno, jaký je, jaké nechutiny se tam promítají a tak dále, hlavně, že se nenudím a u Srbského filmu jsem se nenudil vůbec, bodejď by také ne :). Srbové jsou blázni. ()

Schuldiner

Tak.................... ehmm .....................no ................... uufff .........tahle....pedofilní, nekrofilní, brutální, prasácká MEGA-úchylárna ultra-monstrózních rozměrů snad ani nelze ohodnotit... Nevím, nedokážu pochopit proč tohle někdo točí! Zvládnu vážně hodně, ale tohle mi hlava nebere. Subconscious Cruelty je proti tomuhle, alespoň pro mě, celkem smysluplná záležitost. Tady se ze začátku jedná o zajímavé drama, které se ale plynule přesune mezi ty nejodpornější filmové scény jaké si jen dokážete představit. Možná (nebo spíš jistojistě), že většina z vás ani nedokáže.... Řeknu to asi takhle - dál už to nejde! Dál už se zajít opravdu nedá! --- PS: Odpad tomu dát nemůžu, protože herci se, jestli se to tak dá nazvat, docela předvedli a pointa a konečný masakr je docela působivě natočený. Ale nedívejte se na to! Je to pozvánka do světa toho nejšílenějšího násilí, nejodpornější brutality a absolutního hnusu!!! ...a to vás může poznamenat... !!! !!! !!! PS2: Je fakt, že ta myšlenka, že si v dnešním světě můžete koupit opravdu COKOLIV, třeba vraždu v reálu, třeba znásilnění dítěte v reálu, nebo i film, pro který vám takové věci natočí hodný režisér, prostě cokoliv, když máte dost peněz a mozek devianta.. ..tak ta myšlenka tohoto filmu z tohoto pohledu neni úplně špatná. Ale já o tom vím a já se na podobné věci dívat nemusím. Tohle je druh extrémního násilí, které pro mě ani ve filmu nemá význam. Co se týče konkrétně Srbského filmu...nelze tam nikomu fandit, s kým se ztotožnit, je to jen o tom šokovat tím, co je všechno v našem světě možné. A co se opravdu někde děje. ()

Perverz

Srđan Todorović, to jako poklona co tady zahrál. Po filmařské stránce je to dokonalé, ať už obraz, hudba, herci. A to víte, takhle kontroverzní film, to člověka láká, chce to vidět. Se mnou už nehýbe nic, a pěkně jsem se u toho i najed, spíše nažral. A obsah? Lidem se v mysli rodí všechno, tady je to hnané až do extrému. Ke konci to graduje a jestli by to mělo zajít dál, tak dvojka by začínala tam, kde tenhle film skončil, a imho, kdyby filmaři hledali nějaké nápady, jsem studnice perverze, a to teprve budete koukat! Ale hodnotit to nebudu, nevím jak. Od scény, kdy se potká celá rodinka, to už pak jen jede výš a výš, a pak zas, a pak zase! Pornoherec se uváže smlouvou na natočení filmu, neví však do čeho jde, po pár natáčecích dnech se na to chce vysrat, je to pro něho hnus, to však netuší co ho ještě čeká, režisér nechce o svého herce přijít... Stejně je kurva na tom světě krásně, nemyslíte? ()

Prochy38

Na to, že jde o film o pornoherci a jde více méně pořád jen o sex, a na to, že je to film natočený v Srbsku, to má fakt hloubku. Je to humus, je to hnus, zakázal bych to. Ale filmařsky zvládnuto dobře. Opravdu nic pro slabé povahy. ()

Paldiny

Film sa necelú hodinu venuje vyslúžilému pornohercovi, ktorý pre blahobyt svojej rodiny vezme tajomnú lukratívnu ponuku. Ako všetci tušia aj jeho poslednú. Režisér zámerne najskôr otupí sluchové zmysly, aby v druhej polovici na kusy rozdriapal zrakové a najmä tie pocitové. Ak predýchate scénu s pôrodom a tým čo nasledovalo, zvládnete už celý film. Ja som si počas nej stlačil stopku, vykonal rannú hygienu (nehľadajte v tom nič dvojzmyselné) a psychicky sa pripravil na to čo malo nasledovať. A to čo prišlo prekračuje hranice extrému. A že odhadnete zvrat? Logickejšie vyústenie snáď film ani nemohol mať. Hodnotenie? Netuším, je to moc čerstvé // UPDATE Srpski film rozhodne nie je žiadnym lacným thrashom, iba výborne gradujúcou drámou s obsahom ostrým ako britva. Dokázal sa mi dostať pod kožu a to bolo jeho zámerom. 4* ()

janesX

Už keď som o tomto filme prvýkrát počul, bolo mi všetko jasné: niekto sa tu chce z nuly rýchlo a poriadne zviditelniť, a takto si ušetriť, resp. preskočiť roky tvrdej práce - "normálneho" režírovania.Scény mali byť také choré, aby to zaručili. Dva body za záverečnú krvavú pomstu. ()

Mírouš

Tak to bylo i na mě moc teda...Zajímalo by mě, kterej dobytek může tohle vymyslet a dát do filmu!!!!! Scény s děckama prostě nesnáším a tady jich bylo na můj vkus až přespříliš. Mám rád tyhle filmy, ale všeho s mírou. Řekněte mi, komu se kurva může líbit znásilňování dětí??????? To se na mě nezlobte, ale snad jsou nějaký meze, kam až se může zajít. Film jinak špičkovej, ale s těma dětma to už bylo za hranicí mojí únosnosti. ()

Zyne

Hudba: Sky Wikluh... urcite ne horor, ale velmi znepokujici psychothriller s nekterymi sokujicimi momenty, navic ve velmi kvalitním obalu - filmarsky je to opravdu na velmi vysoke urovni, zadne neucesane becko... v prvni puli pozvolne pripravovani na neco a urdzovani divaka v nejistote, nevedomosti, diky ktere je druha pulka o to silneji se valici a uzemnujici...a uplny zaver s druhym stabem je jeste silenejsi nez cely Vukmir volajici v extazi "to je film!"...nejsokujici na celem filmu ale neni to, co tu uvidite, byt jsou to veci opravdu velmi za limitem (ale daji se prezit, kdyz si uvedomite, ze je to opravdu jen film...), ale to, ze se neco podobneho nekde na svete (nejen v Srbsku) muze dit prave ted a ze skutecne neco takoveho muze tvorit "pilir neci ekonomiky", protoze se najde dost lidi ochotnych za to platit... ()

LBsmoke

kdyby otec neříkal synu o kolečkách a pak mu nenatrhl tak nic moc.. fajn když ho nabejčili, ale jinak nuda a nuda a daleko brutálnější věci sem viděl na základce v tv .. takže zývačka, vyžvíkaná žvýkačka.. ()

ProgLaney odpad!

Něco jako Saló, na hodnocení si hoďte korunou, je to buď a nebo...ale tohle mi bylo teda odporný daleko víc. Tomu prostě víc než "odpad" nelze dát, ačkoliv kontroverzní věci jsem schopnej ohodnotit a brát normálně v pohodě. ()

Ricky_CZ

Jedna hvězda za opravdu luxusní ženské obsazení, protože na holky se (většinou) fakt dalo koukat... Druhá hvězda za odvahu hereckého obsazení.. Protože po tomhle bych měl asi problém chodit mezi lidi... Naprosto mi uniká pointa a smysl tohodle kousku... Buď jsem moc zdravý, nebo nechápavý... ()

Nejcenzurovanější film desetiletí?

Nejcenzurovanější film desetiletí?