Megapiraňa

(TV film)
  • USA Mega Piranha
všechny plakáty

Původně měly geneticky modifikované, rychle rostoucí a množící se piraně sloužit jako potrava hladovějícím. Jednoho dne se ale těmto nebezpečným predátorům podaří dostat na svobodu a z venezuelských laboratoří si postupně prožírají cestu k Floridě. Zastavit je mohou pouze bioložka Sarah Monroeová (Tiffany) a agent Jason Fitch (Paul Logan).
MEGAPIRAŇA je další ze série mockbusterů produkovaných společností Asylum. Podobně jako MEGA ŽRALOK VS. OBŘÍ CHOBOTNICE překypuje i tento film počítačovými efekty, přerostlými krvelačnými zrůdami, stylovými úmrtími a akrobatickými výkony titulních predátorů. Milovníci intelektuálně nenáročných akčních filmů věnovaných genetickým experimentům, které se vymkly kontrole, si přijdou na své. (L_O_U_S)

TERRORDROME odpad!

Takže Asylum, hej? Problém s firmou Asylum je v tom, že sa vždy snažia natočiť niečo čo by malo vyzerať ako veľkofilm, ale s použitím rozpočtu amatérskej Blair Witch. Výsledkom je potom blbá megasračka s dementným scenárom, hercami typu Pinokio a efektami ktoré vyvolávajú maximálne tak vlny smiechu. To platí aj o zmutovaných megapiraniach čo nekontrolovateľne rastú a žerú lode, ponorky a aj vrtulníky. Banda hyperinteligentných a väčšinou megatučných vedcov sa rozhodnú skoncovať konečne s hladom vo svete a preto nadopujú kŕdeľ piraní rastovými hormónmi. Prečo práve pirane a nie niečo čo sa dá aj jesť napr. kapre? Lebo piraňa! Nejaký zlomyselníci im však piruše šlohnú a vypustia do rieky, ej figliari. Zmutované vodné potvory okrem nezastaviteľného rastu a nezničiteľnosti majú aj tri žalúdky, nikdy nespia, sú hermafroditi a keby bol film dlhší tak by im zrejme stihli narásť aj laserové delá na plutvách. Vidieť obrovskú digitálnu rybu trčiacu zo steny budovy sa nepodarí každý deň, to sa musí nechať, rovnako ako chlapa ležiaceho na zemi a odkopávajúceho skáčuce pirane. Okrem týchto pár zábavných kúskov je tu ale samozrejme hlavne vrece nudy. Hrdina je ďalší debilný svaloš, ktorému tu nerobí žiadny problém hovoriť pod vodou s náustkom kyslíkovej bomby v hube a konečné riešenie problému je naozaj dôsledne nezmyselné. Megapirane síce vydržia aj bombový útok, ale keď sa jedna z nich poraní, tak všetky ostané sa do poslednej navzájom pozabíjajú! Toho kto vymyslel takú chujovinu zrejme oscar neminie. Tvorcovia potom všetko zaklincujú epileptickým Fííí-Fííí strihom aby to vyzeralo poriadne akčne. Áno, je to chobotovina. ()

J*A*M*A*L

Jsem neskutečně rád, že jsem si to nekoupil v trafice......a ani bych si to nekoupil, protože to stálo 80Kč,-.Taková debilita za 80Kč,-?Stejně bych byl blázen, kdybych si to koupil.Už jen ty efekty a tak dále, no prostě ty směšné efekty jsou fakt k smíchu, že to vůbec zveřejňovali.Možná jen chtěli ukázat, jak se nemá dělat dobrý film a jak udělat naprosto stupidní film. ()

Imrwere

Už ze začátku filmu, když jsem viděl ty triky a efekty, tak jsem si řekl že na rok 2010 by už filmy snad mohly mít úroveň, ale tohle? Je pravda, že ono se od nízkorozpočtovýho filmu nedá čekat nic extra, ale tohle je fakt síla. Piraňa si v klidu plave s vrtulníkem v hubě? Skáče z vody na baráky a ničí město? Stupidní trapárna, která mě ale ovšem pobavila, proto ta jedna hvězdička, jinak to bude asi bezkonkurenční odpad a další zrozená americká hovadina. ()

Phorbo

Za opovážlivost natočit tendle hnus s tak odpornyma ... no vlastně to ani nejsou triky. Jedinou hvězdu dávám za to, že lidi maj tu kuráž todle natočit, protože to je tak odporný "film", že to ani není možný. Jak někdo může natočit, jak scénáristicky, tak režijně a vlastně jakkoliv jinak protože todle je hřích tohle udělat. Brutální film, který je k zasmání nejvíce ideální. ()

Deywid odpad!

Unbelievable...kdo nevidel, neuverí....tak neskutočne blbé, až ma to doslova fascinovalo...a preto si to tých 5 % zaslúži...ale zaokrúhlovanie je sviňa :-))....Ideálny party film :) ()

Yokolobuna odpad!

Ale kdepak, není to ten nejhorší kousek co jsem kdy viděl... Je až na druhém místě za Skeleton Manem. Piraňa 3D se nebere vážně a tím je humorná a zábavná. Tohle je ale jen obrovská sračka plná ošklivých herců, stupidních triků a tak blbého scénáře, že bych lepší i vyprděl. Na druhou stranu scény, kdy mocný agent Fitch kope piraně velké jako labrador do moře, nebo když přerostlé rybky při nárazu do budovy vybuchují, mají rozhodně potenciál rozesmát. ()

Všežrout

Tak proti tomuto "filmu" je i produkce Tromy artová :-))) Tohle je tak olbřímý úlet, že jsem za celý letošní rok nenatrefil na větší. Královská zábava pro každého fandu filmového braku, se vším, co k tomu patří. Pokud to však tvůrci mysleli vážně, tak by si to o nejedno sezení u psychologa koledovalo ;-) ()

Isomut odpad!

Tak toto je film z roku 2010. Efekty Dvadsiateho prvého storočia. To filmy s Fantozzim mali o mnoho lepšie efekty, ak vôbec nejaké mali. Pri tomto filme si stačí pozrieť iba trailer, aby si človek vytvoril vlastnú mienku. Niekedy sa dá človek nachytať i na 'skvele' vypadajúci plagát. ()

Hapretor

Film je tak neskutečně nemožně provedený a děj stupidní až mě zvrhlým způsobem docela pobavil. Zde musím citovat svou babičku: "To je tak debilní, až se mi to líbí!" ()

J. T. Kirk odpad!

Ukázková sračka. Vždyť i Megashark vs. Gigant Octopus bylo lepší a to byl jeden z nejhorších filmů, co jsem viděl. Debilní herci, debilní scénář, debilní režie a hlavně debilní efekty dělají z tohoto filmu opravdu debilní ztrátu času. Jak může někoho napadnout natočit něco takového? A kdo jim proboha píše scénáře? Vždyť moje šesti letá sestra by to napsala líp, líp by to zahrála a i ty efekty by se jí podařily udelat přesvědčivější, než jaké byly zde. Nejhorší je, že to nebylo ani k smíchu, tohle bylo spíš k pláči. ()

Rathalos

Mega Piranha urcite neurobi dieru vo filmovom svete,ale ako to byva u tychto podpriemernych zalezitostiach,je to aspon akcne,takze jedna hviezdicka...:-) ()

helraiser

Jasně, že se jedná o megahovadinu, ale když si takovejhle film dokážete užívat tak budete jistě spokojeni. Takovejhle druh filmu prostě nemůžete brát vážně. Já se teda královsky bavil a nebudu mít problém s tím si ho pustit znova. ()

foundation odpad!

Tak toto bolo neskutočné :D. Najskôr som uvažoval že dám z recesie nejakú tú hviezdu ale potom som sa spamätal. Ide o to že dokonca aj ten odpad je zrejme len výsmech tejto neuveriteľnej záležitosti. Je mi ľúto ale väčšia časť filmu iba preklikaná. ()

hribisko

Svatá makrelo! Ty potvory jsou veliké jak náklaďák! Vlastně jak panelák! Panelák! (mohli po nich zkusit házet megy(ty petardy), když jsou ty ryby mega) ()