Narciska

Povrchní, prostoduché, absurdní... ale přece vtipné! Herecký koncert Macháček a Polívka snad ani zklamat nemůže svým nadneseným uvolněným zábavným a přirozeným herectvím. Takže bych dala čtyři hvězdy, ale protože jsem striktně proti nevěře a nechci se zpronevěřit morálce, dávám hvězdu dolů za nevěru! ()

Bozvav

Lehce klišovitý, nicméně slušně zahraný a barvitý příběh chronického nevěrníka, laciné tanečnice a ženatého mouli. Milé, místy nudné, ale vcelku koukatelné dílko. Za mne 55%. ()

djfun

První půlka úplně vo hovně, pak sprovoděj ze světa jednu z hlavních postav a trochu se to vzpamatuje a začne se přeci jen něco dít. Ale označení komedie a drama jsou přesto u tohoto filmu dost odvážná tvrzení. Jedna hvězda za sexy šilhavou Hřebíčkovou a jeden a půl za bohyni Vicu, bez nich by se na to ztěží dalo dívat... ()

zdeny99

Jiří Vejdělek mi stále více a více dokazuje, že prostě umí točit filmy. Vybere si divácky zajímavé téma, čímž jsou takřka vždy mezilidské a milenecké vztahy. Namíchá k tomu patřičnou dávku humoru, okoření to nádhernou ženskou (pro mě osobně Petra Hřebíčková, pro jiného věřím že Vica Kerekes), zakápne to výbornou kamerou a impozantní výpravou a výsledek je prostě skvostná, nenáročná podívaná. To už prokázal v ÚČASTNÍCÍCH ZÁJEZDU, TÁTOVĚ VOLZE a především v ŽENÁCH V POKUŠENÍ. Muži v naději jsou pro mě jeho čtvrtým filmem, který jsem od něj viděl a je to takřka to samé jako u posledně jmenovaného filmu. Jen přesně z opačného úhlu, kdy problémy řeší muži, to jest Jiří Macháček se svým tchánem Bolkem Polívkou. Macháček je tady klasicky úžasnej, Polívka coby celoživotní svůdník a děvkař překvapí snad nejvíce. K tomu všemu Macháčkovu manželku tu hraje možná nejkrásnější současná česká herečka Petra Hřebíčková, pro kterou je to podle mě její nejlepší role hned po filmu BÁJEČNÁ ŽENSKÁ NA KRKU. Jen ty postelové scény tedy mohly být natočené úplně jinak. Místo vášnivých scén tu máme spíše komické milování, kdy v závěru Macháčka chytla křeč. Tohle mě fakt zklamalo. Více se tu ovšem předvádí Vica Kerekes, především u kulečníku se svými kalhotkami, kterými si stáhne své vlasy. Jo, tohle se prostě povedlo. [30998. hodnocení, 1163. komentář, 68%] ()

peetrejr

Priemerná sexistická "komédia". Ništ super. Herecké výkony: slabé. Chudák Bolek neviem prečo zobral rolu nadržaného svokra. No ale po vizuálnej stránke bodlo. Vica Kerekes bola dobrá ako vždy :) No lenže čertícke scény bodli tiež ale no....... Autor zrejme sleduje gaypéčko 24/7. Nevera, nevera a nevera. Na záver musím dodať že u niektorých scén som sa pousmial. ()

Rokle odpad!

Nevím co je horší. Zda Kotíkovy hrůzné filmy nebo schopnost kvalitního režiséra Jiřího Vejdělka natočit něco tak strašně amorálního až mi z toho běhá mráz po zádech. Schvalování tolika nevěr v jednom snímku, tím snad překonal světový rekord... A aby si na chvíli divák uvědomil, že to srdíčko druhé polovičky trochu prozře, hoďme mu do cesty jednu těžkou životní událost. Jenže jestli mám v tu chvíli cítit, že všichni jsme lidi omylní, nesmějí být ti na plátně jen karikatury, ale živí lidé z masa a kostí. Přehlídce rádobyvtipných herců (ne všichni za to můžou, hrají, co je napsáno) vévodí Jiří Macháček, který hraje toho "vtipného" Jirku Macháčka, kterému stačí civět a diváci se mohou potrhat smíchy. Simony Stašové je mi líto. Mám ji hrozně moc rád, ale když musí pronášet věty typu "jo, mně nevadí tolik nevěr, aspoň za to dostanu drahou kabelku", tak padám do kolen. Jde ze mě momentálně jen pocity naštvání, těžko se tomu bráním, protože Ženy v pokušení mě bavily. Tím příjemným nenuceným způsobem. Tady je všechno vykonstruované jen aby se to "normálním" divákům líbilo. Já na tuhle hru nedokázal přistoupit. Mnozí známí však v pohodě film vzali a náramně si ho užili. A osobně se domnívám, že ta druhá skupina bude početnější :( ()

Toka

Královsky sem se bavil, Bolek Polívka a Jiří Macháček jsou pořád a stále dobří herci. Ano, moc itnelektuální to zrovna není, ale ruku na srdce o to moc lidí nestojí. Já se chtěl bavit a to se mi dostalo v plné a dost neočekávané míře. ()

luxuska

ten film je buď naprosto debilní nebo žiju v nějakém úplně jiném vesmíru, a v tom případě v něm i ráda setrvám. už dlouho jsem nebyla po shlédnutí něčeho tak naštvaná. druhá hvězdička je za Sojový suk, který se při závěrečných titulcích objevil mezi partnery filmu a opravdu mě pobavil:) ()

hazaba

V první části filmu občas šustily dialogy papírem, pak se to lehce rozjelo, aby divákovi vyrazila dech jedna scéna. Obecně nejsem z filmu odvázaná, je tam pár vtipů, ale celkově to ve mně vzbuzovalo spíš něco jako oslavu podvádění. Mužští hrdinové a jejich představitelé jsou na tom mnohem lépe než jejich ženské protějšky, obzvlášť manželka a milenka jsou spíše jen na ozdobu. Navíc mi přijde, že Vejdělek smíchal hrušky s jablky (*spoiler*) - na jednu stranu vážné téma vyrovnávní se s úmrtím blízké osoby, na stranu druhou komediálně laděné téma nevěry "pro oživení manželství"... no nevím... filmu by spíš prospělo, kdyby se věnoval pouze jednomu tématu. ()

*Colorado

Líbily se mi některé segmenty, zasmál jsem se, líbila se mi Éva Vica Kerekes, ale film jako takový mě nenadchnul. Slyšel jsem, že jde o snímek lepší než byly třeba Ženy v pokušení a to musím říct ANI NÁHODOU. Film o tom, že je nevěrný v podstatě každý, uráží mou romantickou duši :) Dobrý komentář - uživatel DaViD´82. ()

BathoryMan

Keď som dal plný počet podobne ladeným Ženám v Pokušení nemôžem odolať a dať ho aj Mužom v Nadeji.Veď sa jedná vlastne o tú istú zápletku len z pohladu mužov.Vicu Kerekeš síce moc nemusím ale tu bola fakt k nakusnutiu.A celkovo nechápem ako je možné v susedných čechách sa takýchto vydarených kúskov,ktoré dokážu dokonale zabaviť rodí ročne najmenej tucet...a unás nič. ()

char_t

Velmi dobře jsem se bavil, a nebyl jsem sám - celý sál měl co pět minut LOL a pří útěku z restaurace málem i ROFL. Dva charismatičtí pánové, dvě dámy k sežrání... Pro mě nejzábavnější český kousek snad od Pelíšků. Že film přeskakuje mezi komediální a dramatickou polohou? Že má podivné poselství ohledně nevěry? Kašlete na poselství, tohle je komedie! A dobrá! ()

kobliha

Eva Kerekes ma ocividnu blizsie nespecifikovanu recovu vadu, povedat suvetie by pre nu bolo uz pokrocilym logopedickym cvicenim. Asi aj pre to zo seba sukala len jednoduche suslave hlasky, ktore na mna bohuzial posobili akoby moc hereckeho umenia nepobrala.. Pocas celeho filmu ma to velmi vyrusovalo :-/ ()

Puol

Jednoduchá, ale príjemná zábava. Takže prečo nie, Polívka i Macháček hrajú presne to čo sa od nich očakáva. ()

John8

Tenhle film, mi jednoduše vrátil důvěru v umírající českou kinematografii. Nejde o to že je to komedie... Nejde o to kdo to hraje, ale má to Hloubku jakou jsem u českého filmu už dlouho nezažil, faktický příběh plný zvratů a postav které se vyvíjí a vůbec se nechovají jako roboti (viz. ulice a podobně) ale jako lidi. A když to vše ještě zabalíme do předtím odebraného, tedy když přidáme skvělé herce na svých místech a výborný humor, získáme film, ke kterému se já, a doufám že i spousta dalších, budu rád vracet. ()

boul

když opomenu všecky scény a části co nebyly úplně real a vezmu tento film jako pouhou odreagovačku tak musím říct, že jsem se v kině bavil a lidi mi to dávali taky dost najevo... příběh bych taky nehodnotil 100%, ale mám prostě rád Macháčka a Polívku a jejich výkony mě uspokojily a bavil jsem celý film, ženské vnady aby upoutaly ještě více mužů se mi taky líblily a úplně do koše bych tento film neházel.. ()

rekkky

Z pozice českého diváka, který nevidí ve snaze Vejdělka rozvířit stojaté vody současné české kinematografie v oblasti celovečerních komedií velký posun, mě nezbývá nic jiného než si poplakat nad "Vejdělkem". Nechápu skutečnost že je možné rozplácnout nevěru do takových rozměrů. Žádné pokračování příště není v plánu. Pokud nepočítáte díly Ulice ... btw požitá doprovodná hudba je největší záhada :) Musím říct, že tyto rádoby "komedie" se hodnotí opravdu špatně. Je těžké zůstat objektivní a zachovat si nezaujatý názor. ()

Wargoo

Dlho som čakal na dobrý český film... a s Muži v nadeji som sa konečne dočkal ! Mnou zbožňovaný Bolek spolu s Macháčkom dokonalá svokro-zaťovská dvojica, ženské úlohy viac než pozitívne... Eva Kerekes je Femme fatale Česko-Slovenska a Petra Hřebíčková tiež nemusí na krásu žiarliť. Vynikajúci šikovný scenár, kde som čakal že už už sa tam niečo pokazí ale ono je to ozaj dobre napísané. Pár nečakaných momentov, jeden ozaj šokujúci, ale film si drží príjemne svižné a vtipné tempo až do konca titulkov, pretože aj ten song na konci je kus príjemnej hudby. Ako vravím, po dlhom čase český film za 5***** a ja môžem každému s čistým svedomím viac než len odporučiť. Nezvyknem chváliť druhé komentáre, ale Pethushka to napísala pekne ! 82,921% ()