Reklama

Reklama

Avatar: The Way of Water

  • USA Avatar: The Way of Water (více)
Trailer 5

Film Avatar: The Way of Water nabízí filmový zážitek na zcela nové úrovni. James Cameron vrátí diváky zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. Ve filmu Avatar: The Way of Water se po více jak deseti letech znovu setkáváme s Jakem Sullym, Neytiri a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu. (Falcon)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Kedze robi 4 filmy naraz tak si vela veci zjednodusil. Taky Jackson dal troch panov prstenov v priebehu 4 rokov.  Do dvoch rokov od zaciatku natacania mal odpremierovany prvy diel. Samozrejme ze so storyboardami a podobnymi preddpripravami zacal skor.. Mozno 98-97 roku. Cameron pustil info o pokracovani Avatara hned po uspechu jednotky a pisat o tom ze sa naozaj riesi to pokracovanie sa zacalo niekedy v roku 2010. Teraz je 2017 a mame holy prd. Cameron je pomaly. Mam ho rad ale len kvoli jeho starsim filmom. Teraz na to kasle. Pracuje na detailoch a perlickuje scenar. No ved nerobi Shawshank. Ten scenar v style jednotky sa da zbuchat aj za vikend:) A na druhej starne urcite na tom nepracuje sam. Ved ani Lucas na mytologii ohladom Star Wars nepracoval tak dlho a tam sa uz da hovorit o nejakych postavach, charakteroch atd...atd...

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

skipercak

Uvedomuješ si,  že  toči 4 filmy naraz, a keď ich bude vydávať s ročným odstupom, tak po spriemerovaní na tom bude tak nejak podobne, ako kedysi.

na příspěvěk reagoval skipercak

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

rounen

Cameron sa zmenil. Uz sa nepotrebuje uplatnit vo svete filmu. Kedysi bol dravy prave preto. Od Titanicu to uz ma podla mna na haku. Venuje sa hlavne svojim vlastnym aktivitam na ktore potreboval peniaze. Vobec ma neprekvapuje ze za druhym Avatarom sa caka tak dlho. Osobne som uz hned po ohlaseni druheho dielu typoval ze sa realne dockame az v roku 2021. To bol moj typ niekedy pre 6rokmi. Zda ze som sa celkom strafil. Bohuzial ten pravy Cameron pre mna existuje uz len vdaka jeho starsim filmom a je mi jasne ze uz nic zaujimave nenatoci.

na příspěvěk reagoval Gladiator15, rounen

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Může mi někdo napsat, co mu tak trvá? Vždyť se může chytit 1.dilu... 2019 to zas posunuje... Vsadím se že vše bude stejný, akorát jiný děj...

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

Shakers

Nemám pocit,že by zrovna plochý a kopírovaný Avatar byl,ve statusu vypiplaný film do bodky,zase bych n2podléhal reklamní kampani ala Cameron je mistr ,tak držte huby.

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Lenže Avatar nie je ako kopec ďalších filmov.... a navyše všetci vieme, že Cameron sa so svojimi filmy rád vyhrá do každej bodky. A tiež si nepamätám, že by niekto točil 4 filmy naraz, takže fakt nechápem čomu sa tu každý čuduje, obzvlášt ked je Jim známi tým, že si chce všetko robit sám. Ciže ten posun je logicky. Pokial viem tak Cameron nechodil na filmovú školy tak ako kopa mudrlantov tu, tak asi preto mu to aj toľko trvá. :P

na příspěvěk reagoval mm13

LadyRainier

LadyRainier (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Taky si myslím, že má na lepší filmy ...přitom zahraje excelentně cokoliv ...Že to přežil je mi tak nějak jasné, že se přidá na dobrou stranu čtu poprvé ...no tím lépe (i když tak nějak záporáci mu jdou super) ...

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

LadyRainier

já ho taky mám, ve veliké oblibě, jen mrzí že si tak nějak vybírá špatné filmy, chtělo by to lepší čuch na ty filmy, ale jinak já tady v téhle diskuzi jednou za měsíc vyřvávám, že to Lang přežil a že přidá na dobrou stranu a to pak bude teprve jízda 

na příspěvěk reagoval LadyRainier

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

LadyRainier

jasně že nemládne, ale furt vypadá jako jeden z antických hrdinů, to se nedá říct o jiných hercích, se podívej jak vypadají jiní chlapi v jeho věku, až z toho srdce pláče, takže Lang je prostě borec 

na příspěvěk reagoval LadyRainier

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

LOTR sa plánoval a chystal od roku 1995 a posledná klapka padla v roku 2003

LadyRainier

LadyRainier (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tak toto já samozřejmě vím, že je to borec .-) Sleduju o něm vše co se dá a tyhle fotky z jeho twitteru jsem viděla ...ale přece jenom, čas nezastavíš. Zase jsem ale ráda, že teď bude mít čas na jiné projekty ...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel LadyRainier smazal svůj příspěvek.

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

West

OMG, teraz som to tu písal. Všetky diely sa budú nakrúcať naraz. To je na pár mesiacov roboty. A i keď sa dátum premiéry posunul, neposunul sa zatiaľ začiatok nakrúcania a ten je naplánovaný na august tohto roku.

na příspěvěk reagoval LadyRainier, Martin741

Související novinky

Cameron má plány i pro šestý a sedmý díl Avatara

Cameron má plány i pro šestý a sedmý díl Avatara

07.02.2024

Nedají si říct a nedají. Jamese Camerona můžeme označit za nejúspěšnějšího filmového režiséra všech dob, minimálně co se týče tržeb. V pětici nejvýdělečnějších snímků historie má totiž hned trojici… (více)

Krásné svátky a PF 2024

Krásné svátky a PF 2024

24.12.2023

Nebýt přesunu druhé Duny na jaro 2024, byl by uplynulý filmový rok výjimečný. I přesto ale byl skvělý, plný filmových překvapení. Tím největším byl “selfmade fenomén” sociálních sítí Barbenheimer,… (více)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

21.08.2023

Snímek českého moderátora, baviče a influencera Kamila Bartošky alias Kazmy ONEMANSHOW: The Movie se stal nejúspěšnějším českým filmem v divácké návštěvnosti během premiérového víkendu při uvedení do… (více)

Seriály HBO možná zamíří na Netflix

Seriály HBO možná zamíří na Netflix

26.06.2023

Trh streamovacích služeb je v současnosti postavený na exkluzivitě - Disney+ diváky přitahuje Mandalorianem a Avatarem, Netflix Stranger Things nebo Wednesday, HBO Max Bojem o moc a The Last of Us.… (více)

Reklama

Reklama