Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zeck
  ****

  Super 8/10 aneb 80% solidní filmařina pro školáky. Toto sci-fi je skutečně spíše pro děti, což mu ve výsledku nejvíce ubližuje. Pokud by se to pojalo s ratingem 18, pak je tento film naprosto dokonalým, protože splňuje vše, co má správné sci-fi s mimozemšťanem obsahovat. Jenže je pro děti, takže mohutné mordy a temné mimozemské řádění nahrazuje dočasné zmizení, nekompromisně nasraný alien s touhou povraždit vše, co mu příjde do cesty je ve výsledku Ghandí i s jeho rozhledem a sociálním cítěním. Dětské postavy naprostým zázrakem neserou po úvodních dialogách, i když zde mají klasické hollywoodské (dospělé) uvažování i inteligenci. Jen ta Fanning občas nasere, když si ve svých 11 letech hraje na sexy a děsně cool, ale herecký talent, tak ten má stejně velký jako Peter North ejakulaci. Super 8 je neurážlivá a bavící záležitost, která by neměla pobouřit nikoho, ale zároveň neverbovat doživotní fanoušky. 80%(21.8.2011)

 • Cherish
  ****

  Byla jsem trochu zaskočena zdejším poměrně nízkým hodnocením, takže jsem od Super 8 nic moc neočekávala. A to bylo dobře, protože jsem byla příjemně překvapená. Podle mého se jedná o velmi vydařené sci-fi s dobrými herci i triky, po Zrození Planety opic další příjemné překvapení letošního léta. Mé hodnocení: lepší čtyři hvězdičky.(24.8.2011)

 • T2
  *****

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $127,004,179Tržby Celosvetovo $260,095,987Tržby za predaj Blu-ray v USA $20,591,338 //počet predaných kusov 993,623Tržby za predaj DVD v USA $18,304,795 //počet predaných kusov 1,177,543║ Tak film pripomína zlaté 80.roky a vo veľa ohľadoch klasiku ako E.T., takže mne osobne tento počin nadmieru zapasoval, príbeh hlavne ovplíva skvelou dávkou napätia a tajomnosti, šikovnými trikmi, hlavne vykoľajenie vlaku je bombasticky ohlušujúce, ustredné detské zoskupenie funguje perfektne, taktiež iskrenie medzi Joelom Courteney a Elle Fanning má čosi do seba, režisér J.J. Abrams potvrdzuje že momentálne patrí medzi režisérsku elitu a pomaly sa môžeme tešiť na Star Trek(12). /90%/ __hmmm a kameraman Larry Fong(300, Watchmen, Sucker Punch) je proste geniálny(4.12.2011)

 • Superpero
  ****

  Mě se to líbilo fakt hodně. Dětské postavy jsou sympaťáci (nejradši jsem měl asi špekouna) a ta tajemná atmosféra plná dobrodružství se mimořádně povedla. Ten film má prostě dokonale použitý všechny ty bezva atributy správný podívaný tohoto typu: prdelákov v polích, kde se děje něco divnýho a přijdou na to děti kterým rodiče zakážou se spolu stýkat atd. atd. Akorát, jak tam byla ta tanková bitva, tak jsem nepochopil na koho vlastně všichni střílí.(21.9.2011)

 • genetique
  ***

  Rodinný film 21.storočia. Napínavý, takže na svoje si príde aj dospelá časť publika a samozrejme veľmi hravý a nápaditý. J.J. Abrams si splnil svoj sen a sčasti aj povinnosť prispieť do série mimozemských filmov natočených aj pre menej náročné publikum. Spielbergov rukopis je takisto čitateľný, ale neposúva kvalitu k moderným trendom. Infantilnosť a naivita však sprevádzajú celý film pomerne často a až veľmi viditeľne nato, aby som si to nevšimol a nezačalo mi to vadiť. Herci však hrali úžasne, najmä detský casting sa podaril na výbornú a všetko šlapalo ako hodinky. Dokonca aj dialógy mi nedriapali uši a tak sa diery v scenári podarilo aspoň provizórne zaplátať. Čo ma však prekvapilo a mrzelo viac je, že sa tvorcom vôbec nepodarilo citovo previazať detských hercov a extra terrestriálnu bytosť, a tak vyšiel záver emotívne úplne naprázdno. V skratke asi toľko, že keby som mal o desať rokov menej, tak slintám blahom, takto som si len spravil čiarku v kolónke ďalších nepodarených blockbusterov. A Abramsovi odporúčam držat sa sci-fi témy mimo hraníc našej planéty, najmä v pokračovaní dobrodružstiev vesmírnej lode Enterprise. 60%.(17.9.2011)

 • - Ve filmu o zombie, který můžeme zhlédnout během závěrečných titulků, se objevuje budova s číslem 47. Číslo 47 je pro J.J. Abramse typické a objevuje se i v jiných jeho projektech, stejně jako zmíněné město Cleveland, jenž bylo jmenováno například také v seriálu Hranice nemožného (od r. 2008). (Scelleton)

 • - Elle Fanning prozradila, že režisér J.J. Abrams volal přímo k nim domů, když roli Alice ve filmu získala. Prý z toho byla natolik v šoku, že začala hlasitě křičet přes celý dům. (Kacitr)

 • - Ke konci traileru, když se oddaluje záběr od objektivu kamery, proběhne řada písmen. Pokud si to pustíte pomalu, dočtete se tam: "scariest thing i ever saw". Když to potom zadáte do prohlížeče jako webovou adresu - www.scariestthingieversaw.com, dostanete se na vzdálenou plochu, kde se přes příkazový řádek můžete dostat k audio souboru s divným zvukem. Profil je aktualizován, tudíž přibude více dokumentů. Jedná se o reklamní kampaň. (Kailo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace