Kličkující rychlá auta, šílení taxikáři a osm miliónů potrhlých chodců patří ke každodenní práci Wileeho (Joseph Gordon-Levitt), jednoho z nejlepších poslíčků na kole v New Yorku. Vyžaduje to zvláštní povahu, jezdit na speciálním lehkém jednorychlostním kole bez brzd. Takoví jezdci musí být výbornými cyklisty, ale stejně tak jsou to sebevražední cvoci, kteří riskují, že se rozmáznou na zemi kdykoliv vyrazí do provozu. Ale chlapík, který je zvyklý hodně riskovat, tentokrát zažije daleko víc než kdy dřív. Rutinní zakázka se změní v závod o život ulicemi Manhattanu. Když Wilee vyzvedne poslední expresní zásilku toho dne, zjistí, že věci nejsou jako obvykle. Tentokrát se ho někdo doopravdy snaží zabít. (HBO GO)

Whitebeard

Slušná jízda. Jeden převod, ocelový rám a žádné brzdy. Ani film nikde moc nebrzdí a pěkně sviští celých krátkých 90 minut. Škoda občasnýho špatnýho CGIčka. Jinak je to celkem jednohubka na smlsnutí, dalo by to se to doporučit všem, co si chtějí na hodinu a půl vypnout a bavit se. 4* ()

KafuR

Žánrová jednohubka, u které se ale nesmí moc přemýšlet. Největší devízou tohoto bijáku je pohled do poměrně netradiční subkultury městských pouličních cykloposlíčků, k tomu odpovídající tempo a zběsilý střih, díky kterému je to záležitost, která nenudí. Alespoň napoprvé. ()

MIRAS133

Konečně po dlouhé době jeden film, co mi sedl. Už dlouho sem se na něho těšil a příjemně mě překvapil. Joseph Gordon-Levitt zahrál dobře, ikdyž někdy při těch kaskadérských kouscích co měl předvádět šlo vidět, že je to někdo jinej. Jezdění po městě bez brzdy bych asi nedal a fascinuje mě jeho styl brzdění. Bylo to i lehce komediální, hlavně honičky s policistou (cyklistou), kterej by se měl radši naučit jezdit pořádně nakole. Je to prostě originální, co si pamatuju nikdy sem nic podobného neviděl. Akční filmy jsou pořád na stejné brdo, ale toto je pro mě opravdu překvápko, proto dávám 5*. Určitě doporučuju ... ()

Franc1s

Parádní překvapení!! Kašlu na nějaký rychle a zběsile :D Tohle je aspoň jízda, frajírci na kolech co rozváží po New Yorku zásilky za plnýho provozu a bez brzd! Akce od začátku do konce, ani nevadí, že je tak jednoduchá zápletka, protože je bezva podaná a pěkně to všechno odsejpá a pár volných chvilek, je akortát vhod na odskočení si na záchod :D Nechybí tomu reálné nehody, vtipná scénky ani luxus přesněpadnoucí soundtrack :) A říkejte si co chcete,ale pálím tomu 9/10 :D Gordon-Levitt zase super. ()

Kingjiri

Příběh je poměrně jednoduchej, ačkoliv ve mně použitim stylu vyprávění v podobě časovejch posunů vyvolal pocit, že bude ve výsledku víc sofistikovanější, než se pořád zdálo. Velký plus ale dávám za casting - souhlasim s názorem, že Shannonův záporák ve výsledku zastínil očekávanej standardní sympatickej Gordon-Levittův výkon. Pochvalu ještě dávám za velice koukatelný akční scény a pár vychytávek (prostřihy s mapou, "analýza" křižovatek apod.). Za sebe musim říct, že David Koepp doručil slušnou nízkorozpočtově laděnou akční podivanou, která sice sem tam ztrácí tempo, ale všechno vynahrazuje poctivou filmařinou a hereckym obsazenim, čtyři slabší hvězdy. ()

dEst28

Překvapivě velmi kvalitní film, kterýmu nechybí akce, vtip, nasazení, má to spád a perfektně natočený scény. Ideální stopáž vzhledem k typu filmu. Skvělej soundtrack navíc. Já se bavil. ()

Henry Morgan

Úplně mě to nechytlo. Mělo to vcelku zajímavé pojetí, napětí tam bylo hezký, ale dějová linka teda nic moc. Takovej hodně tuctovej film, ozvláštněnej pár věcma, jako kolem bez brzd, atd. Celkem zajímavě vylíčená doprava v NYC, pohled na kurýry, ale jinak nic převratnýho. U mě průměr. Čekal jsem nějakou bikerskou pastvu pro oči , ale ani to se nedostavilo. Škoda. ()

Likan7

Svěží a moderní film na způsob Cellular, ikdyž mnohem oddychovější a originálnější. Celý to stojí na tom, jak máte rádi Gordona-Levitta, a protože já ho naštěstí rád mám, můžu si těch 90 minut rochnit nad zběsilým filmem, který je originální. Fantasticky natočený. ()

MilesTeg

Hezký střih, bezva kamera, dobrý týpci na všechny role, jen je to hrozně dementní stran příběhu. Přesně na jedno shlédnutí. ()

Demonic189

New York ma 8 a pol milióna obyvateľov, ale toľko náhodných stretnutí hlavných protagonistov som ešte snáď v žiadnom inom filme nevidel. Film má ale vražedné tempo, vždy skvelého Shannona a ULTRATOTALBRUTAL sexy Daniu Ramirez v ULTRATOTALBRUTAL obtiahnutom tričku, takže to nakoniec ani tak nevadí a 3* môžem dať s čistým svedomím. ()

Nix

V jednoduchosti je síla, platí to jak v kuchyni, tak i v jízdě na kole, stačí, když na kolo posadíte Josepha a necháte ať je mu v patách Shannon a máte skvělý recept na úspěch, dokonce ani nemusíte mít složitou zápletku a ono to opravdu funguje, film si drží celou dobu spád a nenudí, opravdu povedený kousek. ()

rublik05

Nečekal jsem nic extra, k mému velkému překvapení je Expresní zásilka velice povedeným akčňákem, který mě zaujal jak herci, akcí tak i celkově svou nápaditostí. Joseph Gordon-Levitt mě již vícekrát přesvědčil, že hrát umí. Michaela Shannona jsem viděl jen párkrát ve vedlejších rolích, musím ale uznat, že mu role záporáka perfektně sedla. Příběh není nijak zvlášť složitý, má však svižné tempo, hromadu zajímavých a originálních scén, působí svěže a odlehčeně. Pochválit musím i kameru a střih, akčnější scény jsou výborně natočené, ani na chvíli jsem se nenudil. Tuhle akční jednohubku jsem si opravdu užil. 7/10. ()

DD

Hrozně v pohodě! Svěží, dynamické, JGL a Shannon, perfektně využité New York City... Akorát, že je to ideální film tak na duben, květen, ne na 30. listopadu doma. ()

Colchack

Ako jednohubka dobré. Bolo to vtipné, naháňačky pekne natočené, JG-L sympoš ako vždy.......New York by som navštívil aj hneď :) ()

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

22.10.2013

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo, že v pondělí bylo v Londýně zahájeno natáčení akční dobrodružné komedie Mortdecai. Název je zároveň jménem hlavní postavy, štramáckého a trochu snobského… (více)

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

10.01.2013

Joseph Gordon-Levitt sice letos neuspěl s Expresní zásilkou (přinejmenším komerčně), ale Looper a hlavně Temný rytíř povstal byly velké hity. Není divu, že se jej mnozí snaží získat do svých projektů… (více)