Crackonosc

Překvapivě docela zábavná romantická komedie a kamarádech, co si to rozdávaj s tím, že v tom nebude nic víc... Ehm... Každej ví, jak to bude. Ale je to tak nějak sympaticky udělaný, napsaný a zahraný, že mi nedělalo problém to tvůrcům sežrat :) ()

Lionheart

První půlka je vážně moc fajn, je vtipná, celkem v rámci žánru i "originální", ale ta druhá je čím dál horší, klišé se nabaluje na klišé a celé to spěje sice k celou dobu nevyhnutelnému, ale i přesto otravnému konci. Na jedno zkouknutí dobrá romantická komedie. ()

klertecka

Justin a Mila byli úžasně přirození a harmonizovaní.. a strašně jim to slušelo. Nenáročnej film na línej sobotní večer, v hlavě vám dlouho nezůstane, ale zbytečnej rozhodně není. Je ze života, otevřenej, upřímnej, určitá špetka drzosti a drsnosti, žádný melodramatický fňukání + skvělá matka v podání Patricii Clarkson ("Mám hlad." - "Jasně, gin je v ledničce.") Jo předesílám, že hojnou část filmu tvoří postelový scény, a že si díky němu uvědomíte, že kamarádství s výhodama bez emočních pout vážně nefunguje. .) ()

vander19

V pohode komédia a po chvíli aj docela zábavná. Občas ma dokázala rozosmiať a čudujem sa, že Justin mi neleze vôbec ako herec na nervy čo sa o ňom ako spevákovy povedať nedá. Fakt, že každý film s ním je pre mňa doslova oddychovka, na ktorej sa dá výborne aj zabaviť. Výborný je aj Woody Harrelson, zrejme najvtipnejšia postava tohto filmu, len škoda, že nedostal viac príležitostí. Mila Kunis je teda riadna kočka, má neskutočne sexi nohy a hrozne príjemnú charizmu a dodáva filmu ten šprávny šmrc. Tvorcovia okrajovo naznačujú aj rodinné problémy našich dvoch hrdinov, ale príliš to nerozmazávajú a nemontujú do ich vzťahov tiež kvitujem...74% ()

angloumene

Vztah mezi mnou a tímto filmem bych vyhodnotila jako sex na jednu noc. Je to atraktivní, vzrušující, v něčem i tak trochu nové, ale už se víckrát nechceme vidět. Pokud se ještě sejdeme, je jasné, že všechno kouzlo opadne a místo zábavy přijde nuda. PS: ze začátku tam na mě bylo trochu moc zbytečných rozhovorů. ()

Darth Maul

Medzi ústrednou dvojicou to pekne klape... Občas sa vynorí na povrch aj nejaká pekná myšlienka... a postava Woodyho Harrelsona je určite najlepším a najvtipnejším prvkom celého filmu... Inak klišé. ()

dormouse

V kategorii romantických komedií samozřejmě nedosahuje na vrchol, ale je to dost dobrý film, k němuž se možná budu vracet. Romantická nota je odlehčena inteligentním humorem a dnes tak vzácnou absencí fekálního humoru a nejapných hlášek. ()

peetriss

Romantická komedie držící se striktně v zaběhnutých šablonách svého žánru. Zpočátku se za pomoci nezvykle otevřených, ale s nadhledem pojatých, postelových scén snaží Will Gluck smečovat na scény plné absurdit a úsměvných situací z intimního života, pak už vše směřuje ke "standardu" ve formě popírání lásky - krize - uvědomění si lásky, nijak nevybočujícího z průměru. Přesto se jedná o dílo budící určité sympatie, rozhodně zdařilejší než podobný konkurent z roku 2011 a s povedeným výběrem představitelů hlavní dvojice. ()

orkadimenza

Varování! Při tomhle filmu dostanete chuť na sex jako u žádného jiného (a myslím to samozřejmě jako kompliment). Určitě se jedná o příjemnou komedii, kde některé scénky opravdu pobaví. Mírně mě zklamal až příliš jednoduchý a lehce nereálný scénář a mrzelo mě, že nezapojili Emmu Stone, která by filmu dodala přinejmenším stejnou jiskru, jako Mila Kunis. Ta byla opravdu rajcovní! I díky ní stojí za to tuhle oddychovku vidět, ale neočekávejte od toho nic extra. Za mě silnější 3*. ()

Spacecore

Kdybych se chtěl podívat na pár, co hodinu a půl propíchá, pustím si porno. Nicméně tři hvězdy za Justina, kterýho mám docela rád coby zpěváka a za nenáročnou, oddychovou režii. ()

xmatysekx

Je to tak strašně klišovité. Když bych pominul začátek, kde se chová jako taková ta drsná Ňůjorčanka (čti: pi:cha) a část, kde se jí splaší hormony a před zbytkem rodiny ostentativně opustí Elej i Justina, protože se domluvili, že budou mít sex bez emocí a právě to včera měli a vlastně cokoliv, co ona udělá potom, tak to mezi Justinem a Milou neskutečně klape. Takže dávám 1,5 za to a půl hvězdičky za Justina. Ne za Milu, za Justina. Je to sympaťák. Má ale na víc. Heh. ()

cepice

Občas tam byly zbytečné pasáže, které se daly přeskočit. Spoustu amerického patosu. Jinak mně ten film velice bavil. ()

Ant_Antony

70% - Dokud se dej nepresune z NY do LA, je to jedna z nejlepsich americkych (romantickych) komedii, co jsem za posledni dobu videl, ale jak uz to u techto filmu byva, posledni tretina celou zabavu srazi opet do zaplavy romantickyho tlachani a obcasnych divcich slz. Nutno ovsem uznat, ze JT se naucil hrat, MK je celou dobu k sezrani a kamaradsky sex dotazen na hranu dokonalosti. Jo a WH ma od Zombielandu zase jednu dobrou rolicku... :-) ()

aLPaC

Koukal jsem na to s přítelkyní, ale po půlhoďce jsme to vypli (ne kvůli tomu, že by to bylo špatné, nýbrž kvůli tomu, kvůli čemu se páry na takovéto filmy koukají... mimochodem doporučuju jako předehru všem párům). Nicméně do té doby mě to dost bavilo tak jsem si to za pár dní pustil sám a opravdu jsem se nasmál, jak již dlouho ne. Výborné fórky, digitální bible, skvělý Timberlake, který neumí počítat (jako zpěváka jsem ho nikdy neměl rád, ale jako herec byl už v Social Network výborný a tady to jen potvrdil), nádherná tvrďačka Milla (vůbec se nedivím tomu americkému vojákovi, co ji pozval na rande) a jako třešnička na dortu snowboarďák Shaun White a super cool gay Woody. Sečteno a podtrženo, jedna z nejlepších komedií, co jsem za poslední dobu viděl. ()

Mikino00

Nečekal jsem to, příjemné překvapení, tak zábavnou romantickou komedii jsem už dlouho neviděl. Škoda toho poněkud trapného konce, na který sami na začátku nadávají a zesměšňují ho. Mila je naprosto úžasná, taky chci takovou kamarádku. Nikdy by mě nenapadlo, že tahle ohraná zápletka, může být zabalená do originálního hávu a přece se stalo. ()

Mikeel

Je velká škoda, že druhá půlka nebyla stejně svižná jako ta první, kdy jsem se nad hravostí scénáře vážně smál. Druhá půlka mi bohužel navodila atmosféru typického amerického slaďáku, kterým tento film nakonec je, ale mohl být alespoň jedním z těch lepších. Ale i tak jsem se dobře bavil a ústřední dvojice byla vážně skvělá. ()

Ollie235

Nějak takto bych si zpracování už poněkud otřepaného tématu (žádné city, jen sex) představoval. Mila i Justin se do podobných rolí výborně hodí a Woody Harrelson jako bukvice vynikající. Možná jsem čekal více humoru, ale zpětně musím uznat, že mi na pozadí velmi příjemného příběhu nikterak nechyběl. ()

Martin_W

Na film jsem se zašel do kina podívat díky Timberlakeovi a samozřejmě i Mile Kunis, která dabuje v seriálu Family Guy Meg. Ze začátku parádní komedie, která nebere ohledy na romantické cajdáky a jede si svou cestou plnou sexu a vtipu. Poté se to však pomalu a jistě dostává do kolejí, které již byly jasné od začátku filmu. A z Friends with benefits se naráz stává takový ten romantický a předpovídatelný cajdák. Na filmu mi vadila hlavně postava gay spolupracovníka a kamaráda zároveň, která tam tak trochu vůbec nezapadala. No a otce "Dylana" jsem nakonec už nějak překousnul. Sečteno podtrženo jedná se o lepší průměr, který zabaví, ale trochu i zklame. 70% ()

Ricky_CZ

Něco mi pořád říká, že bych měl dát pět... Vlastně ani nevím, proč je nedám. Ústřední dvojice skvělá (Justinovi odpouštím, že mám teď u přítelkyně až druhý nejhezčí zadek světa), přičemž Mila je k sežrání. Dialogy chytré a svižné. Emoce zřejmé, stopáž super... Jak to asi vypadalo v amerických kinech při premiéře u scény, kdy Justin začne v posteli zpívat? :D ()