Navždy spolu

• Nizozemsko

The Vow

Drama / Romantický

USA / Francie / Austrálie / Velká Británie / Německo / Kanada, 2012, 104 min

Life's all about moments, of impact and how they changes our lives forever. Tam někde vzadu v hlavě vím, že by se mi to líbit nemělo, že bych se měl cítit provinile, protože The Vow je jen průměrnou romantickou komedií hrající na city pod hlavičkou instituce zvané "podle skutečné události", ale asi jsem se dneska ráno slušně praštil do hlavy + k tomu na závěr The Cure a jejich Pictures Of You, aby to v člověku jo rezonovalo...What's wrong with me? =))(21.4.2012)

Při závěrečných titulkách jsem měla hustí kůži, takže velmi pěkné čtyři hvězdičky. Moc nemusím Rachel, takže kdyby její roli hrál někdo jiný, šla bych asi do pěti. To, že je ve všech svých rolích vlastně vždycky stejná, je pro mě trochu nuda. Ale Cahnning Tatum je muž, kterým bycch chtěla být. Nebo spíš takovýho mít. No skvělá role, příjemná verze filmu o lásce a správnej závěr dělaj z tohohle filmu příjemnej snímek. Jen ty pokusy o hlubší myšlenku a la nárazy se moc nezdařily. Ale co, romantika je to i bez toho.(29.3.2012)

Až na ten trochu nasilu naaranžovaný spokojený život, se mi to líbilo. Jenom jsem asi pár věcí nepochopila, nebo komu z vás přijde romantické, když si váš partner prdne a vy jako reakci na to zavřete okénko, to má být jako důkaz lásky? Po nehodě to příběh mělo, dokonce mě to do něj vtáhlo, takže já si nemám až tak na co stěžovat. Jen až si holky nevzpomenete, že takovej fešák jako Tatum je váš muž, asi fakt máte něco s mozkem:)(5.8.2012)

v rámci žánru povedená záležitost, ačkoli prostředek filmu byl slabší - v podstatě to byla jen taková výplň mezi vydařeným začátkem a rovněž vcelku zdařilým koncem, díky kterému ve mně ve finále nakonec převládají pozitivní dojmy.. takže slabší čtverka a skvěle pasující tečka v podobě Pictures Of You na závěr :)(22.4.2012)

Dle letitých pozorování vím, že ke splynutí dvou duší, které myslí vážně to otřepané „v dobrém i ve zlém“, dochází v jednom z 986-ti manželství. Pokud však osud hodlá oklamat statistiku ztrátou paměti jednoho ze zamilovaných, tak jsem si jist, že se najde statečný scénárista, který mu to nedovolí a pod záštitou „true story“ vrátí city na správné místo. Mě to tedy lehce pobavilo, ale zároveň neskrývám zklamání z toho, že všechny použité překážky ke štěstí se samy nabízely k použití a tím zcela zmizelo riziko z toho, že by divák mohl být zaskočen zákeřným závanem originální myšlenky.(1.9.2012)

• - Bill (Sam Neil) a Leo (Channing Tatum) spolu na večírku popíjí Skotskou SingleMallt whisky Laphroig. (CrownThomas)

• - Natáčení probíhalo hlavně v Chicagu, v Torontu a také v místní nemocnici v Newmarketu. (Greg)

• - Spoiler: Keď Leo (Channing Tatum) podpisuje rozvodové papiere je na nich rukou napísaný dátum 17. júl. V ďalšom zábere tam už nie je. (toi-toi)