poster

Navždy spolu

 • USA

  The Vow

 • Francie

  Je te promets

 • Německo

  Für immer Liebe

 • Slovensko

  Manželský sľub

Drama / Romantický

USA / Francie / Austrálie / Velká Británie / Německo / Kanada, 2012, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Roman.Ticka
  *****

  Nádherný citlivý příběh o síle lidskosti a nekonečné lásce. Všecko se povedlo, režie, scénář, casting, ale nejvíc hudba a úchvatná detailní kamera. Po čase zase jedna z malých všedních radostí, která mi zpříjemnila dvě hoďky času a naplnila mé srdce příjemným pocitem souznění a naděje. Jednoduše v pár slovech od Lea: "..tyto momenty nárazu, tyto záblesky vysoké intenzity, které nám úplně převrátí život naruby, ve skutečnosti navenek definují to, kým jsme." Přesně tak a kdo se nedokáže zamyslet a pochopit hlubokou myšlenku, tak nikdy doopravdy nemiloval, nebo neví kým je, v horším případě to ani vědět nechce.(23.9.2012)

 • javak810i
  ****

  Asi jen těžko byste hledali ohranější klišé zápletku, než je ztráta paměti v romantickém filmu. Ale to vůbec nevadí. Na to, jak si k sobě hlavní aktéři hledají cestu zpět, se pěkně kouká, a to i přes to, že to není podepřeno nijak oslnivým scénářem. Jako celek to funguje a Channing Tatum se Samem Neillem mají štěstí, že mají svou milovanou Paige nakonec zase u sebe. Film inspirovaný skutečným příběhem, který ukazuje, že člověk sice může úplně zapomenout ale "něco" v něm nejspíš zůstane navždy. Slabší 4*(13.1.2014)

 • Pepinec
  ***

  Jedno óóóbrovitánské klišé, jehož jedinou naději zabíjí ne zrovna šťastně zvolený překlad názvu. Channing je sympatický, Rachel miluju, natočeno dobře, hudba výborná, spousta sladkých řečí a závěje křišťálově čistého sněhu. Přesto se nedostavilo pražádné mrazení v zádech nebo touha vytrhnout sousedovi jeho holku a vybrečet se jí na rameno... Inu, když se moc tlačí na pilu, větev se zlomí.(30.3.2012)

 • Lucasion
  ***

  "Život se skládá ze zlomových okamžiků... Co se ale stane, když si na ně nedokážete vzpomenout?" Paige a Leo jsou manželé a mají velmi šťastný život. Bohužel mají autonehodu a Paige si nejen nepamatuje, že Leo je její manžel, nepoznává ho, ale dokonce neví, co dělala posledních 5 let. Její charakter je naprosto jiný. Sympatická Rachel McAdams jako Paige působí v této romantické drama/komedii dobře a po boku manžela, který se jí nechce jen tak vzdát - je Channing Tatum ten pravý. Film podle skutečné události je skutečně dojemný a neuvěřitelný. Snaha Tatuma dát vše jak má být například začít prvním randem či ukazovat její život s ním jsou scény povedené. Někomu může připadat tento film příliš "sladký" nicméně jako romantický, smutný film s úsměvnými vtipy funguje velmi slušně. (70 procent)(26.6.2012)

 • larelay
  ****

  nuz, nebyt takychto filmov, asi by sme uz nadobro prestali verit v tu krasnu, jedinecnu, nadpozemsku, romanticku a bezhranicnu "az na veky vekov, navzdy ta budem lubit, nasu lasku nic neznici" lasku :) PS: Ak ju niekto z vas najde, ozvite sa mi. Celkom ma zaujima, kde a ako. Pripadne poslite mapu. :D(13.1.2015)

 • - Poté, co se Paige (Rachel McAdams) dívá v baru do krabice od Lea (Channing Tatum), vyndavá cedulku "Na později", která není k ničemu připnutá a je v krabici volně. Následující záběr už je ukazuje, že je umístěna na negližé. (Jeldi)

 • - Keď Paige (Rachel McAdams) pracuje na svojej soche a od hnevu odsunie stôl, sú jej ruky dokonale čisté, nie je na nich žiaden sochársky materiál. (toi-toi)

 • - Spoiler: Keď Leo (Channing Tatum) podpisuje rozvodové papiere je na nich rukou napísaný dátum 17. júl. V ďalšom zábere tam už nie je. (toi-toi)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace