Navždy spolu

Manželský sľub

Drama / Romantický

USA / Francie / Austrálie / Velká Británie / Německo / Kanada, 2012, 104 min

• Zíza

Rachel je stejná jako už tolikrát, ale jí prostě - podle mého názoru - takové typy hrdinek sednou. Channing mi nevadil, nic bravurního ale nepředvedl. Ono asi ani nebylo co. Film je takový uloudaný, nudný, umolousaný, bez výrazné chuti. Nic tomu nevlilo do žil život, pořád to zůstáválo v rovině, kdy se očekává nějaká změna, akce, která stejně nepřišla. Jak jsem tak na to koukala, nijak zvlášť se nebavila. A to jsem na to byla hodně zvědavá. Tak první zklamání z roku 2012.(19.4.2012)

• Arbiter

Byl hluboký. Byla hluboká. Takový jakože ze života. Hlavně ty gorilí myšlenky o nárazu, rozumíš. Cyklickej běh života, láska, art a tajemství. Na povrchu urazilo jen trošínku. Přemýšlení nad obsahem mě ale vyděsilo, tak jsem toho radši nechal a šel do ledničky pro jonťák.(27.3.2012)

Krásný příběh a skvělá Rachel. Co bych dál vyzdvihnul? Vážnější romantika, na komedie, zato s komediálními prvky, které tím víc vyniknou. Veliké plus je, že nejde o klišé, jak by se mohlo v průběhu filmu několikrát zdát. # příběh 8 | hudba 7 | humor 2 | akce 0 | napětí 1 | pustil bych si znovu 6(21.4.2012)

No prvních deset minut pro mě bylo fakt nesnesitelných, strašně jsem se bála, že se to v tomto kýčovitém stylu ponese celý film. A hele, ono se to pak změnilo a vyklubal se z toho celkem v pohodě stravitelný romantický film, který se nesnaží příliš tlačit na pilu. S romantikou se to tady vůbec nepřehání a to je to největší plus. Je to film, který nijak negraduje, má pořád jedno tempo, tak místy může i lehce nudit. Rachel s Channingem vytvořili celkem pěkný pár a Channing mi po delší době nějak nevadil. Navždy spolu je film, který už určitě nepotřebuji vidět, na rande bych na něho taky nešla, ale neurazí, ani nenadchne.(24.3.2012)

• bestlama

Čening Tatam má vlasy!!! Je strašně krásné, jak se film snažil zaútočit na mé plesnivé srdéčko, ale čím víc se to blížilo konci, tím víc bylo plesnivější. Viděl jsem daleko hezčí filmy, které mě dokázaly dojmout, ale tahle narychlo splácanina, podložená skutečnými událostmi hrající na city se může sama sklidit do poličky a nechat na sebe prášit 50 let. Pak možná budu konečně dospělý a pochopím ho! Třeba v tom byl daleko větší smysl než má málo zvrásněná šedá kůra mozkova umí pobrat!(12.8.2012)

• - Spoiler: Nejedná se o první snímek, kdy postava, kterou ztvárnila Rachel McAdams, trpěla určitou formou amnézie. Tím prvním  je Zápisník jedné lásky (2004). Zde Rachel ztvárnila postavu Allie v době mládí, kdy se zamilovala do Noaha (Ryan Gosling). Na sklonku života však Allie (Gena Rowlands) trpí amnézií a neví, s kým prožila celý život. Noah (James Garner) jí v sanatoriu pravidelně navštěvuje a čte jí ze zápisníku příběh o jediné ženě svého života. (D.Sleeper)

• - Poté, co se Paige (Rachel McAdams) dívá v baru do krabice od Lea (Channing Tatum), vyndavá cedulku "Na později", která není k ničemu připnutá a je v krabici volně. Následující záběr už je ukazuje, že je umístěna na negližé. (Jeldi)

• - Počas rozhovoru o rodičoch Paige (Rachel McAdams) v nemocničnej jedálni sa Leovi (Channing Tatum) v jednotlivých scénach mení typ účesu. (toi-toi)