poster

Navždy spolu

 • USA

  The Vow

 • Francie

  Je te promets

 • Německo

  Für immer Liebe

 • Slovensko

  Manželský sľub

Drama / Romantický

USA / Francie / Austrálie / Velká Británie / Německo / Kanada, 2012, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  **

  Rachel je stejná jako už tolikrát, ale jí prostě - podle mého názoru - takové typy hrdinek sednou. Channing mi nevadil, nic bravurního ale nepředvedl. Ono asi ani nebylo co. Film je takový uloudaný, nudný, umolousaný, bez výrazné chuti. Nic tomu nevlilo do žil život, pořád to zůstáválo v rovině, kdy se očekává nějaká změna, akce, která stejně nepřišla. Jak jsem tak na to koukala, nijak zvlášť se nebavila. A to jsem na to byla hodně zvědavá. Tak první zklamání z roku 2012.(19.4.2012)

 • FilmFan24
  ****

  Sám život byl inspirací pro tenhle příběh velké lásky Lea (Channing Tatum) a Paige (Rachel McAdams). Osud bývá nevyzpytatelný a když následkem autonehody ztratí hlavní hrdinka paměť, má její manžel co dělat, aby jí pomohl si vzpomenout na minulý život. Situace je o to těžší, že si Paige vůbec nepamatuje ani Lea, který je nyní pro ni úplně cizí člověk....Hodně lásky, hodně trápení, žalu a bolesti a přesto výsledek díky hlavním představitelům není nějaká tuctová sladkobolná romance.(8.4.2012)

 • Roman.Ticka
  *****

  Nádherný citlivý příběh o síle lidskosti a nekonečné lásce. Všecko se povedlo, režie, scénář, casting, ale nejvíc hudba a úchvatná detailní kamera. Po čase zase jedna z malých všedních radostí, která mi zpříjemnila dvě hoďky času a naplnila mé srdce příjemným pocitem souznění a naděje. Jednoduše v pár slovech od Lea: "..tyto momenty nárazu, tyto záblesky vysoké intenzity, které nám úplně převrátí život naruby, ve skutečnosti navenek definují to, kým jsme." Přesně tak a kdo se nedokáže zamyslet a pochopit hlubokou myšlenku, tak nikdy doopravdy nemiloval, nebo neví kým je, v horším případě to ani vědět nechce.(23.9.2012)

 • blackrain
  ****

  Originální náměty píše sám život. Ten chlap musel svou ženu skutečně milovat až za hrob, když dokázal projít takovou osudovou zkouškou a nevykašlal se na to všechno už na začátku. Channing Tatum byl příjemný, jen by nemusel být tak moc toporný. Jessica Lange opravdu hodně zestárla. Moc pěkně natočeno. Atmosféra snímku byla povedená. Strašně moc jsem jim držela palce. Konec jsem si představovala trochu jiný, ale i tento byl pro mě přijatelný.(27.3.2012)

 • larelay
  ****

  nuz, nebyt takychto filmov, asi by sme uz nadobro prestali verit v tu krasnu, jedinecnu, nadpozemsku, romanticku a bezhranicnu "az na veky vekov, navzdy ta budem lubit, nasu lasku nic neznici" lasku :) PS: Ak ju niekto z vas najde, ozvite sa mi. Celkom ma zaujima, kde a ako. Pripadne poslite mapu. :D(13.1.2015)

 • - Většina dámských kabelek použitých ve filmu byla vyrobena speciálně pro potřeby filmařů kanadskou specializovanou společností Imperfect Indulgence. (Conspi)

 • - Film se inspiroval příběhem Krickitt Carpenterové, která měla později 2 děti a vzpomínky se jí nikdy nevrátily. (iMovie)

 • - Natáčení probíhalo hlavně v Chicagu, v Torontu a také v místní nemocnici v Newmarketu. (Greg)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace