Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

Copacabana

1000 x omielaná téma, zbytočne zdĺhavé, plné trápnych vtípkov, jednoducho ma to vôbec nezaujalo, nedojalo ani nebavilo až na niektoré Astonove grimasy, ktoré ma dokázali rozosmiať, ale iba v prvej časti filmu. A ešte som zabudla na nádhernú Nathalie, radosť sa pozerať..no to nestačí (podpriemer). ()

Remivsremi

Ve filmu se nic pořádného neudá a jen tak proběhne. Jako podkresovka k něčemu ideální, protože je jedno, jestli dáváte pozor. Když nestihnete pár scén, vůbec o nic nepřijdete a v ději se rozhodně ztrácet nebudete. Na Friends with Benefits se to nechytá. ()

ivan_drago

Neskutečně uměle vykonstruovaný příběh, kde tvůrci už nevěděli jakou mrdku jim střelit do cesty, aby film natáááááááhli na neskutečnou hodinu padesát. Portman nemá kozy a "Kučera" je celkem sympatickej, ale nejvíc, nejvíc mě srali ty moralizace a poučky.... Film jsem doslova protrpěl. A to análně fekální finále mi nasralo snad eště víc... a eště víc mě nasralo, že to při titulcích eště potrvděj tu rozvleklost dalšíma nevtipnýma scénama a natáhnou to opravdu na hodinu padesát...... NUDA KURVA... asi můj nejsprotší kometář... piči... S odstupem času vím, že film není na jednu hvězdu, ale ve chvíli kdy sem na to koukal, chtěl jít spát a vonu se to tak táhlo a táhlo, tak tomu tu jednu nechám, s tím, že si zaslouží minimálně dvě. A Natálce se omlouvám, nějaká prsa tam jsou... ()

viperDavid

Natalii Portman mam hodne rad, je bajecna, krasna a umi hrat. Ashtona Kutchera az tak zas moc nemusim, ale tady jim to fakt sedlo, ze jsem jim to i uveril. Bavil jsem se od zacatku do konce a to jsem to videl uz dvakrat. Jeden z mala filmu, ktery neomrzi ()

Jizni Tlapa

"V mých kalhotkách to teď vypadá, jako na místě činu" Přiznám se, že tuhle kýčovku beru od I. Reitmana(mého oblíbence) tak trochu ,jako filmového lepáka. Příběh a námět je naprostá zoufalost, podtržená nejkýčovitějším scénářem poslední doby. To samé obsazení do hlavních rolí. Od Ashtona jsem to vícemnéně čekal, ale jindy skvělá Portman si to mohla opravdu odpustit (nicméně zachraňuje svým sex appealem hodnocení jedné hvězdy). ()

LordSnape

Není to ani komediální (takže ne moc vtipné), ani moc romantický to není, ani nijak více dramatický. Je to takový nijaký.. Nemastný, neslaný. ()

Mirokukii

Zdejší humor mi jaksi nesvědčil, a romantická nezápletka jak jinak velmi předvítalná. Natálce to tadi moc sluší, a i jen díky ní bych se na to znova díval. S Ashtonem Kutcherem zde vytvořili sympatickou a fungující dvojici, která se bohužel ve výsledku lehce ztrácí. ()

Mrkvič

I přes pro mě slušné obsazení je to příšerná nuda. Začátek nikterak objevný a už vůbec ne zábavný. Od začátku takřka všechno jasné a stále bez vtipu. Jen scény s Kevinem Klinem za něco stály. Jen mě mrzí, že jsem zaspal lesbickou scénu. Takže klucí - vydržet do lesbické scény a potom už můžete spát. ()

Lachtaan

Nejpříjemnější herecké duo pro typický (ne)romanticky založený pár v jedné z těch opravdu příjemných, zcela nezávislých komedií. Vlastně po hodně dlouhou dobu snímku přemýšlíte, jestli jim takový život závidíte či nikoli. Jen konečné, ale velmi předvídatelné rozuzlení a následný závěr vás nutí cíleně pochybovat. Každopádně odpočinkový film mezi romanťáky téměř bezkonkurenční. ()

anli

Ivan Reitman je velmi zručný řemeslník a i kdyby nenatočil nic jiného než"Krotitelé duchů",bude v našich srdcích navždy.Má na své kontě spoustu filmů,vice či méně zdařilých,ale nikdy žádný vyložený průser.A tak jsem se celkem těšil.Ale že to bude až takhle dobré,jsem nečekal!Ano scénář je celkem jednoduchý,ale hýří spousta nápady,originalitou a vtipem,jaký sem u tohohle žánru už dlouho nezažil a režisér ho do poslední kapky využívá a servíruje divákovi maximum možného.Z názvu filmu je patrné ústřední moto,takže hlavní pár si nejdřív užívá sexu(kdykoliv a kdekoliv) a teprve pak by spolu rádi randili.Je to vlastně jakási romantická komedie naruby.Samozřejmě jim scénař do cesty připraví spoustu překážek a situací.Už dlouho jsem se u filmu takhle nenasmál-film je plný nezapomenutelných hlášek("tys mi udělal menstruační mix"-"nemůžu se soustředit na moje porno,když si to tady rozdáváte" a mnoho dalších)a opravdové a silné romantiky.Sotva se člově dosměje scéně jedné,už mu režisér servíruje další,neméně vtipnou a neméně originální.Jestli scénaristé čerpali inspiraci ze svého života,pak tedy opravdu klobouk dolů.Navíc Natalie Portman je absolutně úžasná a to zepředu,zezadu,z boku,oblečená i téměř nahá.Je úžasná,když se směje,když pláče i když říká"penis".Ashton Kutcher je kupodivu taky koukatelný a opravdu to mezi nimi geniálně jiskří.Taky jsem si užil Kevina Klinea,v roli velmi svérázného otce.Když byla Natali smutná,měl jsem chuť tam vlítnout a někoho zfackovat-a nestydím se za to!Opravdu tenhle kousek řadím mezi nejlepší romantické komedie(spolu např.s"Návrhem")hned za"Lásku nebeskou" a jen díky ní nemohu dát plnou nádrž.Tak abych byl objektivnější,dávám hravě nezávazných 85%,kvůli několika drobným scénaristickým zaváháním,které nejsou u mě nijak podstatné.Opravdu a prostě mi to celé maximálně sedlo. ()

Maki89

cisty priemer... dvojka Natálka s Kelso sa dala, ale inak nic... neviem, preco tento film ma oznacenie komedia, ked som sa dokopy zasmial 2x za celu dlzku filmu.... ja viem preco nemam rad tento styl filmov... 4/10 ()

venison

Čekala jsem to horší.. Nakonec se z toho vyklubala celkem příjemná oddychovka s neurotickou Portmankou a překvapivě uvolněným Kutcherem.. Komedii v tom nehledejte, spíš romantický blábol, který je od romantických věciček okleštěný.. Myslím si, že se to bude hodit Nově do programu na sobotní večer od 20:00.. ()

Luk80

Parketa pro Kutchera to sice je,ale celkově to nezanechalo ten skvělý pocit. V některých momentech se životní etapa projeví a malý doušek romance je splněn.Natalie si tady uživála jen řádění na minigolfu a sem tam nahodila vážné pohledy. Nemnělo to šmrnc. ()

ivan bohatyr

Další nic moc rádoby romantická komedie s Kutcherem. Nic proti, jen kdyby do tohoto podprůměru nestahoval normální herce, v tomto případě Portmanku. Ale radši si dám od Kutchera a těchto "komedií" tak na půl roku pauzu. ()

Bobik9

Byl to pěkný a příjemný film. Příběh byl sice jednoduchý a od začátku bylo jasné, jak to dopadne, ale spousta vtipných situací, hezká muzika a dobře obsazené hlavní role. Ashton je v těchto filmech již kalsicky obsazován, ale Natalie pro mě byla docešla překvapením. No myslím, že jim to klapalo a přesto, že to není žádné veledílo, tak na dlouhé odpoledne je to fajn na zlepšení nálady. ()

lennyd

Adam (Ashton Kutcher) se poté, co jeho bývalá přítelkyně začne žít s jeho otcem, rozhodne začít si pořádně užívat života. Když jednoho večera zkouší ze svého telefonního seznamu najít tu správnou oběť, přežene to s alkoholem, a probudí se u krásné Emmy (Natalie Portman). Společně s ní nakonec uzavře dohodu - občas si spolu povyrazí, užijí si - ale hlavně nezávazně. Jenže co se stane, když jejich vztah začne přerůstat stanovené hranice? ... To bylo tak, chtěli jsme si se ženou pustit nějaký příjemný film, a volba padla na Natalii Portman. V užším výběru nakonec skončila Černá labuť, a tahle komedie. Nakonec vyhrál žánr romantické komedie, a musím říct .. bohužel. Ivan Reitman byl v minulém tisíciletí etalonem filmové zábavy, a jeho komedie dokázaly vždy potěšit. V novém tisíciletí to už bohužel neplatí, a naopak s každým novým počinem klesá hlouběji. A nic na tom nezmění ani to, že se mu podařilo do romantické komedie sehnat takovou herečku jako Natalie Portman (proč se probůh holka s tímto filmem tak zahazuje?) a ikonu žánru, Ashtona Kutchera. Hlavně nezávazně je opravdu skoro o ničem - jen taková hodně předražená reklama na IPhone, a jediné co mne zaujalo, kde vzala začínající mladá lékařka peníze na luxusní káru... ()

Pavlínka9

Emma se drží svých zásad a je blbá, jelikož je sama neumí používat a nedokáže přiznat, že by mohla něco cítit, aby se z toho vyvinul vztah s člověkem, na kterém by jí až moc záleželo. A Adam zase až moc dobře ví, co chce a přitom si ve svém životě nežije s nalajnovaným scénářem jako ona. Prostě život, který žije tuna lidí na světě. Proto 4hvězdičky, jelikož je to zároveň absurdní o čem to vlastně je, ale zároveň je to náročné, jelikož tohle je život. Natalie Portman podle mých posledních slov dokáže zahrát i tučňáka v říji a budete jí to na 100%věřit, jelikož, na co ona šáhne, tak prostě dokáže! A Ashton Kutcher - jak řekla Lake Bell se svojí velikou pusou a světlou barvou kůže, která mě vždy trochu vyděsí - je tak pěkný, že to až rozptyluje. No, prostě život a prostě je to sice takový tragický, sem tam úsměvný, ale ne vtipný, a hlavně - no táák -tak všichni víme, jak to skončí ;) ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman