Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

jeaq

Film vonkoncom nezaujal,nezastihol som ani len jednu nejak dobru vtipnu hlašku na dobre pobavenie a ustredna dvojica mi absolutne nesedi....neviem si pomoct ale ja Kutchera fakt nemusim.. ()

vieriX

Co říci 108 minut jsem se nenudil bavilo mě to a byl jsem zklamaný, že to skončilo. Natalia Portman naprosto okouzlující a Ashton Kutcher prkenný jak už jsme si zvykli. Atakovalo to skoro 4*, ale nakonec jsem dal 3*. Rozhodně, když se ná to mrknete nebudete zklamáni. ()

jafuska

Natalie Portman, jak ji neznáme, konečně ji vidím hrát v jiném žánru než jsem zvyklá a je opět dobrá, je fajn, když může hrát i v jiným žánrů, než v těch psychologických, nebo v dramatech, ano je to pro ni neobvyklá role ale proč ne? seděla jí, slušelo jí to jako vždycky, správná oddychovka na odpoledne, když je špatné počasí, jsem spokojená, člověk si odpočine, ale proč mám pocit, že z romantických filmů se dá lehce předvídat jak to dopadne? no nevadí, nakonec bylo všechno fajn. ()

Alca

Celou dobu jsem si říkala, proč se na to dívám, vůbec to neodsejpalo... Ale zaslouží si to jednu hvězdičku za závěr, který mou romantickou duši téměř dojal. ()

Jerris008

Zaujalo mě, jak se dá brko ubalit za 15 vteřin... A co se týče děje.. je to lehce nadprůměrná romantická komedie, i když postavy nejsou vyloženou loutkou, přesto je vše děsně předvídatelné ()

Mara12

Na film, ve kterém se s prominutím řeší prd a závěr je jasný všem po prvních pěti minutách, je to zatraceně uondaná záležitost. Potrženo, sečteno, Reitman nenatočil nic kloudného od Evoluce a tak se mi strachy začíná stahovat zadek při pomyšlení na připravované Ghostbuster III. ()

Renie42

Takové nemastné, neslané, nějak mě to nezaujalo, ten příběh neměl šťávu a ke konci se to přeměnilo na frašku, jak se tak strašně milují. Mám ráda romantické filmy, ale tohle mi tam jaksi nesedí. I Natalie Portman mi v tom neseděla, jinak se mi jako herečka líbí, ale v tomhle filmu šlápla trochu mimo. ()

dragosta

Po závěrečných titulkách mě napadala jen jedna otázka...Co to k sakru bylo??? Už od prvních minut jsem měla neodbytný pocit, že natočenou pásku rejža zapomněl poslat do střižny. Jednotlivé scény na sebe nenavazovaly, další neměly sebemenší význam a když by z celýho filmu střihač vyšmikl půlku scén, klidně aj náhodně, tak by si toho nikdo nevšiml. A možná by to aj pak dávalo větší smysl..Nepochopím, jak se tomuhle mohlo upsat tolik známých herců..?!A nevěřím, že to má jen 108 minut, mě to připadalo delší jak Titanic! ()

Swayne

Romantická jednohubka pre vekovú kategóriu 20-30 plná nezávezného sexu a krásnych hercov. Natalie Portman je na zjedenie (mužské osadenstvo sa poteší...) a Ashton Kutcher je proste Ashton Kutcher (ženské osadenstvo si príde na svoje). Inak je to rovnaký príbeh ako miliónkrát predtým o 2 ľuďoch, ktorí nechcú byť spolu, ale samozrejme vieme, že "láska hory prenáša" a nakoniec všetko dopadne ako v rozprávke. ()

KateW

Natalie je skvělá i v tomto romantickém vcelku slabém čajíčku. Není to až takový průšvih,ale Reitman se nemá čím chlubit ()

Quendi

Herecky dobré, celkem zábavné, na můj vkus zbytečně přímočaré. Jen nemůžu pochopit, proč by Adam dal přednost takové krávě jako je Emma, když se okolo něj točí tak milá Lucy. No co, každému podle svého;) ()

HaiWithLove

Bavilo mě to :) dobré zpříjemnění nudného intráckého večera. Nejen že člověk zkoukne film, ale ještě stihne prodiskutovat Ashe a to, jestli by stál za hřích, nebo ne. (samozřejmě, že výsledek je ano) Ale.....námět ohraný. ()

habertek

Achjo! Čemu se to ta Natalie propůjčila? Kutchera moc nemusím, ale i pod jeho úroveň tenhle film byl! Nevtipný...neromatický...nemastný neslaný.........P.S. Natalii to tady seklo!!! ()

katuuuska

Já teda nevim, ale o nějaké komedii tu nemůže být řeč. Vtipných scén tam bylo minimum, po pravdě se nevybavuju momentálně žádnou, a o romantice nemluvim už vůbec :) Každopádně Natalie Portman nezklamala, i když se na roli vůbec nehodila. ()

yaqwsx

Tento film se pro Natalii Portman vůbec nehodí. Je to zvláštní, že o tom takto přemýšlím - většinou říkám, že se daný herec na danou roli nehodil. Ale tady je to prostě naopak - tady se film nehodil pro Portman. Nevadí mi, že od začátku vím, jak to dopadne, ani to že je to celé strašné klišé. Ale vadí mi celkové podání, díry ve scénáři a jak jsem zmínil v úvodu - katastrofální výběr herců. Herci jsou to výborí, ale tento film se k nim nehodí. Ale i přesto, co jsem vyjmenoval bych fimu dal 3 hvězdičky. Jenže mi vadil celkem děravý a záplatami zašitý nadstavovaný scénář. Film měl být o takových 20 minut kratší. Ke konci ztrácel již tak slabý dech a snažil se ještě ze se vyždímat i to, co v něm není. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman