Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

anjac

"Oddechovka" se vším všudy. Pokud sháníte film, na který po náročném dni jen "tupě civíte", potom je Hlavně nezávazně tou správnou volbou:-). Film ve stylu: "Zanechte mozek v šatně a užijte si pokoukání." Ashton Kutcher ve "svém" žánru a ve své obvyklé roli "ozdoba filmu", Oscarem čerstvě ověnčená Natalie Portman v romatické komedii se vším, co se od romantické komedie očekává. Do filmových dějin se tenhle film rozhodně nezapíše, ale i takové jsou někdy potřeba. Možná je moje hodnocení trochu nadsazené, ale je to možná také tím, že jsem od filmu prostě nic neočekávala. (4/5) ()

Rufus_Didie

Souhlasím s Makkym - celý film jsem se na plátno usmívala, jako měsíček na hnoji :-), nechala jsem unášet na vlnách romantického filmu a bylo mi jedno, že je jasné, jak to musí dopadnout. Skvělá oddechovka, kdy se člověk chce pobavit a nepřemýšlet nad hlubším poselstvím, které má film přinést. Ashtona normálně moc nemusím - ale tady vypadá, že trošku zmužněl, dospěl a dokonce mi tam přišel i velmi sympatický. A Natalie je skvělá ve všem :-) ()

Axlle

Naprosto předvídatelný děj, ale dejme tomu, že mě k tomu filmu vážou hezké vzpomínky.. :D Navíc oba hlavní představitelé rolí jsou sympatičtí, působí mile tak proč být pořád tak kritická, a nedat nějaké komedii kde chlapec dívce vytvoří seznam skladeb z důvodu její periody ty 3 hvězdičky? :D ()

zuzka.mi

Souhlasim s Deverem. Zacatek filmu me opravdu bavil, konecne trochu jina komedie, rikala jsem si. Ale v prubehu filmu to stejne sklouzlo k te stare ohrane klasice, kvuli ktere se vyhybam vetsine americkych romantickych komedii. Nicmene i tak je to lepsi prumer. Uz kvuli dvojici Portman-Kutcher, ktera me bavila. Prvni pulka 70%, druha 50%. ()

warp3r

Jasně, je to klišé příběh s očekávatelnym happy-endingem (tímto se omlouvám za spoiler, ale vážně jste čekali, že americká romantická komedie skončí špatně?), celé je to předvídatelné a možná až příliš přeslazené a zidealizované. Teď si ale představte, že je vám zase 10 a nikdy předtím jste neviděli žádnej film tohodle žánru. Takle já ke své vlastní spokojenosti přistupuju ke sledování všech filmů, a proto se nebojím dát ani vysoké hodnocení, protože mě se tento film opravdu velice líbil. ()

Mazmen

Nejprve jsem nahodil 3*, ale pak jsem jednu přidal za Natalie a za to, že v tom scénáři nebyl takový ten trapný "bubák" o kterém divák celý film ví a čeká až to praskne. ()

Pavliable

jajx, zmohla jsem se za celou dobu na dvě slabší pousmátí a to jsem se u toho ještě musela lechtat. Body nahoru jen za Ashtonův nahý zadek! ()

nicky.2000

Nuda, nuda, nuda. Když se tam hned na začátku mluví o BH 90210, tak mě skutečně napadá, zdali toto neměla být jen nějaká prodloužená epizoda. Chybí mi jiskra, šťáva, nápad, originalita... Člověk se všeho všudy zasměje pár (fakt jen pár) vtípkům a tím celá podívaná končí. Oba hlavní protagonisté mají na lepší role. ()

Eksi

Ešte že som videl trailer pred tým akom som sa pustil do celého filmu. Nemal som žiadne očakávania, a oplatilo sa, inak by som sa sklamal. Kutchera mám radšej v bláznivejších rolách, tu sa mi zdal pribrzdený, s nevyužitím potenciálom. Natalie v roli, na akú niesme zvyknutí, a pravdupovediac, ja si ani zvykať nechcem. 3* zato že sa mi potom dobre, kľudne zaspalo. ()

Lenka0pf

Na hlavní představitele je skutečně hezký pohled. Není to sice nejlepší film, co jsem viděla, ale klidně se na něj podívám znovu. :) ()

Austy

Na první pohled tuctová komedie s tuctovým scénářem, ale trochu lepším obsazením. No první pohled mnohdy klame, ale nyní opravdu ne. I přes pár vtipných momentů a velice půvabnou Natalie Portman musím tento film odsunout do šestého šuplíku a otevřít snad jen, když už nebude zbytí. ()

feszani.cz

Při sledování tohohle filmu mě napadlo snad nejvíc sprostých slov v životě. Nehorázná dementní srágora. Jednu hvězdu dávám jen díky božské Natálii. Nechápu jak něco takovýho může někdo myslet vůbec vážně... Nic takhle plitkýho a bezduchýho jsem snad v žiovotě neviděl... ()

Sc0rpiS

Nudná záležitost, u které jsem musel přemáhat spánek. Nudné postavy mezi sebou vedou konverzaci o ničem a rozcházejí se jenom proto, aby se mohly na romantickém konci znovu dát dohromady. (Mohl někdo tomuhle „zvratu“ jenom na chvilku uvěřit?) Značka: nebrat. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman