poster

Krycí jméno U.N.C.L.E.

 • USA

  The Man from U.N.C.L.E.

 • Slovensko

  Krycie meno U.N.C.L.E.

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2015, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  *****

  Guy Ritchie to prostě dělá jinak. Jeho efektivita je výborná, jeho hrátka s kýčovitostí je dokonalá. Vzít partu herců vedlejšího šáru a vymáčkout z nich to nejlepší, respektive takhle to pak vypadá, když si režisér půjčí spoustu drahých věcí, ale aniž by je rozmlátil nasračku, v pořádku je pak vrátí. Je parádní, že se vrátil o 15+ let nazpět, protože v dnešní době se dobré akční filmy bez k zblití přepálené akce netočí. A jestli je tohle podfuk, tak balím prachy a padám! Našlapaná kamera, bezkonkurenční střih, stylová hudba, elegantní všechno. Býval bych řekl, že Sam Mendes bude mít co dělat, ale ten se od minulka dle traileru vydal právě opačnou cestou. So...."Going soft, peril?"- "Suca..." Za mě paráda!(28.10.2015)

 • Radek99
  ***

  Neoriginální a nebývale povrchní špionážní retro snímek ukazuje, jak moc Guy Ritchie plýtvá svým talentem. Po formální stránce zcela dokonalá věc, k čemu je to ovšem platné, když obsahově je to naprosto o ničem. Velká škoda, že Guy není schopen umělecky udělat krok směrem vzhůru a natočit konečně film bez té své (tak typické a po x-tém opakování už protivné) nadsázky, kdyby se zapracovalo na scénáři a tohle byl film takříkajíc ,,na vážno", mohla to být nebetyčná pecka...(6.12.2015)

 • KarelR
  **

  Obsazený jak z hollywoodskýho výprodeje (jenom Alicia tradičně super), až na pár scén mdle zrežírovaný a hlavně zoufale o ničem. Takže je úplně jedno, že to má luxusní šedesátkovou stylizaci. Chápal jsem, který scény měly bejt vtipný. Ale skoro žádná vtipná není, ve finále tudíž ještě horší než druhej Holmes. A to je co říct. (5/10)(20.8.2015)

 • xxmartinxx
  ****

  Stylové, sympatické, a po dlouhé době originální retro - nebo si alespoň nevybavuju takto pojatou a přitom přesvědčivou stylizaci šedesátých let. Vlastně tomu nemám co vytknout, snad jen chyběl nějaký moment překvapení, ale jinak bylo dodáno vše, co jen mohlo a já jsem rád, že Ritchie opět chytá dech.(25.8.2015)

 • Morien
  ***

  Ta westernová hudba byla hodně boží (Dodatek: Geniální. Když ji poslouchám samotnou, tak brečím pohnutím. Vedou skladby The Unfinished Kiss, The Red Mist a Take You Down.) V Alicii Vikander jsem celou dobu viděla Jemimu Kirke, v Armie Hammerovi zase Michaela Fassbendera a v Henry Cavillovi malého mužíčka uvězněného v objemném těle, které mu překáží. Myslím, že s tím Supermanem a udržováním toho neprakticky velkého těla si dost naletěl, protože mu to očividně ubírá dost sil, které by jinak mohl věnovat skutečnému hraní. Film je hodně jednohubkovitý, což by za jiných okolností zase tolik nevadilo, ale on je i zvláštně vnitřně pokřivený, protože hudba mu dodává skvělý rytmus, ale v dialogových pasážích jako by timing naopak silně haproval, takže díky tomu nic z toho nevyznívá doopravdy cool a skutečně (nenuceně) vtipně. Výsledek tedy celý vyznívá spíš chtěně a tím i neuměle, což je škoda. Jako doplňující program, když skáču po pokoji s čínkama a myslím hlavně na tricepsy, je to super, ale kdybych mu měla věnovat plnou pozornost, tak bych si musela v hlavě představovat trochu jiný film, abych se doopravdy bavila.(12.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace