poster

Krycí jméno U.N.C.L.E.

 • USA

  The Man from U.N.C.L.E.

 • Velká Británie

  The Man from U.N.C.L.E.

 • Slovensko

  Krycie meno U.N.C.L.E.

 • Austrálie

  The Man from U.N.C.L.E.

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2015, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HAL
  ****

  Po Kingsman a Mission Impossible 4 letos další "bondovský" špionážní film, a to nás čeká ještě ta skutečná Bondovka... ale vůbec si nestěžuji, věru nevím který bych zatím vybral že mě bavil víc. Guy Ritchie se tu neopírá o kdovíjak zajímavý příběh, ale o to víc to nahání velice dobře napsanými dialogy, neustávajícím přívalem komediálního odlehčení a hlavně režijní hravostí, která letos nesnese konkurenci. 8/10(20.8.2015)

 • H34D
  ***

  Z mého pohledu trošku moc nadsazená a až příliš stylová variace na Jamese Bonda na pervitinu. Zatímco v dobách Sbal prachy a vypadni a Podfu(c)ku stačila Guyovi Ritchie tužka a papír, dnes se musí opírat o rychlé akční scény a drahou produkci, aby dokázal udržet divákovu pozornost. Na druhou stranu, nelze říct, že by se to nedařilo. Určitě nelze na tento film házet špínu, pokud se správně naladíte, je to docela sranda... 6/10(11.1.2016)

 • emma53
  ***

  Krásný mužský alá 007čky, lahodně vypadající Alicia, která tam byla spíš do počtu a jiskření mezi hlavní trojkou, ale jinak to chtělo větší grády a naladit to ještě víc do komediální roviny a jsem spokojenost sama. Scénář jsem vůbec neřešila. Jak na tom pracuje víc chlapů, tak to neklape, jak by mělo. Ale za zkouknutí to stojí, je to docela prima relaxík.(16.2.2017)

 • Indiana
  ****

  Pro mě možná největší překvapení roku, které se mi nakonec z letošní povedené špiónské trojice (Špión, Mission - Impossible 5) libilo asi nejvíc. Udivilo mě, jak překvapivě dobře fungovalo duo Hammer / Cavill, ještě o něco víc na mě zabrala chemie mezi Hammerem a Alicii Vikander, to jiskření tam bylo i na menším prostoru a škoda že s vývojem jejich vztahu se asi víc počítalo do dalšího dílu, kterej ale asi bohužel nevznikne. Sedla mi i ta odlehčeně pojatá dobová atmosféra a výběr soundtracku, Guy Ritchie to zrežíroval moc pěkně, jako kdyby mu do toho za zadkem občas kecal starej známej Matthew Vaughn. 90%(8.12.2015)

 • boshke
  *****

  Ač je Podraz špička a třeba i Sbal prachy a vypadni se mi líbilo, druhým Holmesem a RocknRollou mne Ritchie celkem nasral, takže bych byl první, kdo byl hodil kamenem. Nedostává se mi však munice. A i když si Ritchie neodpustil nějaké svoje sračičky, upustil díky bohu od zpomalovaček a zrychlovaček a já nemám principiálně co vytknout. Skvěle obsazené (hlavně ústředí trio, samozřejmě), perfektní soundtrack, krásná retro atmosféra. Příběh asi třeba nepatří k nejduchaplnějším a finále už jsem také viděl lepší, i tak to však Ritchiemu na těch pět vystačí... 90%(24.8.2015)