• Momo_desu

Fajn 2* kvôli Salme Hayek. Inak pre mňa osobne nezaujímavý film. A ten koniec pekne pokazili. Myslela som, že aspoň ten za niečo stál a zrazu bolo všetko inak. A Ophelia je dobrá krava, keď má ešte tú drzosť si vyberať čo bude jesť. Vraj šalát.... puča. A viem prečo mi "hustý" John išiel tak na nervy a hnusil sa mi. Lebo hral hnusného Johna Cartera. A výkon Blake Lively, no čo ja viem ukázala nám, že jej idú sex scény. Gratulujem.(1.8.2013)

• liskam

Pokud tenhle mišmaš měl být komedie, nepovedl se. Pokud to měl být krimi thriller, nepovedl se. A jako drama to u mě propadlo úplně. Přemýšlím, o se na tomhle filmu vůbec povedlo...???? Herci naprosto šílení, nikomu jsem nevěřil jeho roli ( MIMO DEL TORA )! Ten jedinej věděl co má hrát a jak to zahrát. Zbývající obsazení v čele s Travoltou naprosto netušilo, co od nich režisér chce, (Travolta hrál v nějaké černé komedii, Kitsch a Johnson se snažili o akční krimi, Liveli si myslela že hraje v romantické komedii, Hayek se pokoušela o drama, zbytek herců se pokoušelo o slamněné panáky kteří na polích straší vrány...) tak to hromadně vzali do vlastních rukou, a dopadlo to naprosto příšerně. Ono se není čemu divit, když měli naprosto šílenej scénář kterej psal nějakej sfetovanej retard. Hudba taky stála za starou belu. Když koukám na to, že Stone má i "Director´s cut, který je ještě o 10 minut delší, vím jistě, že si ho nepustím. Začal bych se potom bát, že mi můj oblíbenec senilní. Takhle pouze doufám, že když točil tenhle skvost procházel zánětem mozkových blán. Ještě než jsem začal psát tenhle komentík, loupnul jsem tomu 2 dvězdy. Při dopisování komentu si ale uvědomuji, že tahle sračka je ve svém naivním, rádoby zajímavém a novém kabátu (přitom pouze kopíruje starší kvalitní filmy) natolik nebezpečná, že s chutí dám ODPAD.(28.1.2013)

Takéto pekné žánrové kúsky sa už dnes netočia.Už asi tak od osemdesiatych rokov,ku ktorým sa týmto Stone vo veľkom štýle vracia.A viem,že po druhom Wall Streete som asi hovoril niečo iné,ale ten človek ešte nie je tak starý jak som myslel a rozhodne ešte má veľa čo povedať. Po nedávnom sklamaní z McDonaghových 7 psychopatov,konečne poriadna old schoolová kriminálka.Pozor SPOILER!!! Záverečných päť minút sa mi najprv zdalo trochu zbytočných,ale on ten happy end proste ku old schoolu patrí a nebyť zvratu,nedočkali by sme sa zas tej niekoľko sekundovej pocty filmu Traffic,ktorá mňa osobne potešila za posledný rok takmer najviac.Aj keď netrvá dlhšie než nejaké tri zábery.Koniec SPOILERu. 85%(22.1.2013)

Oliver Stone se zase rozjel a natočil pořádnou pecku. Aaron Johnson i Taylor Kitch to zahráli dobře, ale Del Toro mi přišel o něco lepší. Travolta nemá moc co hrát a Blake Lively mě moc nebrala. Chvílema mě napadalo jestli ti dva mladíci (hlavně ucho Johnson) můžou soupeřit s mexickym kartelem, ale vem to čert, když to Stone natočil tak dravym stylem (v nějakejch sedmašedesáti letech klobouk dolů).(21.8.2013)

Jsem překvapena, nikdy jsem moc styl Olivera Stone nemusela, ale toto mi sedlo. Film má dobrou zápletku, spád, vyvrcholení a pořádnou brutalitu (viděna unrated verze). Filmu nechybí spousta originálních režijních nápadů a zajímavá kamera. Líbila se mi i občasná ironie a nemohla jsem se nepousmát u toho, jak jsou postavy schopné v jednu chvíli někoho odprásknout a druhou jít povzbuzovat své děti na baseball. Velká výhra je také herecké obsazení (Blake Lively mě hodně překvapila). Výsledný dojem je mnohem lepší, než jsem čekala, od toho se asi odráží i mé hodnocení. Trochu někoho možná zamrzí, že šlo vidět, že pod povrchem se ukrývalo něco hlubšího, ale Stone jako by se bál do té hloubky ponořit a tak to stočil na čirou zábavu, ale tak co, člověk potřebuje někdy vypnout a jen se bavit a já se celých 140 minut bavila skvěle.(8.11.2012)