Druhý legendární silvestrovský pořad s Vladimírem Menšíkem... Televizní silvestrovské pořady patří v historii televizní zábavy k legendám. Připomeňme si tedy jeden z nejlepších silvestrovských pořadů, Silvestr 1977, moderovaný vynikajícím hercem a komikem Vladimírem Menšíkem. Ten na pódiu přivítá řadu osobností hereckého, hudebního i televizního nebe. Za některé z nich můžeme zmínit Miloše Kopeckého, Karla Gotta, Helenu Vondráčkovou, Jiřího Sováka, Miroslava Horníčka, Luďka Sobotu, Dagmar Veškrnovou (Havlovou), Vladimíra Dvořáka a celou řadu dalších. A proto si můžete být jisti, že se na závěr roku budete výborně bavit v té nejlepší společnosti populárních osobností a skvělého humoru. (Česká televize)

Ydrosten

Saprloť. Když se oběvil Korn, z písničkou " zpívát jako déšť a tančit jako On ..... " a k tomu mu tančily dvě slečny ,na tu dobu v docela odvážném oblečení, tak jsem hned přihodil hvězdu navrch. Jináč jde o ten lepší střihový pořad, které se dokola vyskytují v TV. Holzman, Menšík, Čejka, Hrzán a spousta dalších. A vůbec nevadí, že je to tak dlouhý. Ten čas potom tak nějak jinak plyne, když se člověk baví. ()

Realmond

Nejlepší hlavně Menšík, Holzmann, Sobota a spol. Prostě klasika, teď je ta silvestrovská zábava už trochu někde jinde. ()

crjules

Kruta realita je, ze v roce 2013 musi davat televize silvestr z roku 1978!! Aby ale nedoslo k omylu - zaplat Vam to vsem v CT za to! Tomuhle rikam zabava, tomuhle rikam vtip, intelekt a umeni. Bavil jsem se naramne a se slzou v oku jsem se utvrdil v tom, ze nynejsi generace hercu a bavicu,nesaha tem starym velikanum ani po kotniky. ()

ostravak30

Druhý legendární Silvestr ze třech. Mě se celá koncepce Silvestrů, jak ji zvolil Ján Roháč líbila. Umělci seděli místo diváků a bavili se vlastními scénkami a písněmi navzájem. A asi nejlepší bavič jako moderátor. Pravdou je, že vedle slavných scének se pohybovali i baleťáci a různá hudební čísla. Na druhé straně z toho Silvestra vyplynulo hned několik dnes již legendárních scének. A na závěr Gott. O více jak dvacet let později se stejnou koncepci pokusila oprášit Česká televize a ono to docela fungovalo. Jinak se ale dnes již takové pořady nevytvářejí a přesto, že nepatřím k důchodcům, kteří tvrdí, že dřív bylo všechno lepší, tak si stojím za tím, že tehdejší zábavné pořady byly dělány skutečně pro lidi a pro cíl je opravdu pobavit. Dnes se vytváří rychlokvašková vulgární, leckdy až oplzlá zábava s cílem udělat blbce úplně z každého a nejvíc z těch, kteří se na to dívají, ale nejlépe stylem tak, aby se vlastní idiocii smáli. Závěrem jen dodám, že mi chyběla scénka s Jiřinou Bohdalovou a některými dalšími komiky, ale to by asi celý pořad musel mít alespoň 5 hodin a ne tři. ()

Tsuki003

Přála bych si, aby se duch Vládi Menšíka reinkarnoval do někoho z Čech, potřebovali bychom to jako sůl :) Ale nejen on. Příjemná zábava, dobová taneční čísla, profesionální baviči a neformální humor. Tudy vede cesta, milá ČT... ()