Chlastem a drogami poháněná kariéra zpěváka s chraplavým hlasem se více jak čtyři desetiletí protíná s mnoha mezníky v dějinách rockové hudby. Viděl Beatles v Cavern Club, jezdil jako roadie s Jimim Hendrixem, důvěrně radil Sidu Viciousovi a hrál v rockových kapelách Merseybeat a Psychadelic předtím, než spojením punkových a metalových prvků s kapelou MOTÖRHEAD inspiroval vznik thrash metalu. Na své cestě se stal věčnou inspirací takovým legendám, jako Dave Grohl, Slash, Metallica - ty všechny ve filmu uvidíme, spolu s Ozzym Osbournem, Alice Cooperem a mnoha dalšími... Po dobu tří let sledovala kamera tohoto neklidného rockového válečníka na cestě z jeho zaneřáděného hollywoodského bytu na evropské stadiony. Zachycuje Lemmyho při klidných, sebeodhalujících chvílích doma, při jam sessions s Davem Grohlem i jako rockového hrdinu, řidiče válečného tanku. Odhalí muže, který je osobitější, filozofující a má větší smysl pro humor, než by většina lidí očekávala... (Atlantis Entertainment)

KoRner

Mňa to proste bavilo, aj keď som prisiel o tu ideu Lemmyho nesmrtelnosti, na ktorej dokument stavia. Lemmy, clovek ktoreho kapela sice netrhala cisla predajnosti, avsak meno a zivotny styl ktoreho sa zapisalo velkymi pismenami do historie rock’n’rollu. Z dokumentu ma prekvapilo to, ze bol ovela vacsi slusnak, nez som si myslel a tiez jeho uprimnost na temy drogy a zeny. Recept na dlhovekosť rockovej hviezdy? Deti, neberte herak, dajte si speed, ten vas nabudí! Ale Lemmy by nechcel, aby niekto kvoli nemu zacal s drogami... avsak ani aby skoncil 😀 Lemmyho dolezitosť vo svete hudby dokresľujú aj spovede najvačších rockových hviezd sveta, ktoré si nasli cas, aby mohli povedať aký idol to vlastne bol. Na byvaleho Hendrixovho bedňáka proste kariéra veľmi slušná. ()

Hanys_

Ikdyž dokáže upít slona, hudebně i sexuálně bude asi taky neskutečně plodný, a možná že s ním bude i opravdu sranda, tak přesto všechno na mě Lemmy působil jako hodně divnej chlápek od vedle. Člověk, který si doma věší hákový kříže na zeď a tvrdí, že není nacista, prostě nemůže mít všech pět pohromadě. Navíc mě ani ta jeho hudba a pozérská nálepka nejhlasitější kapely na světě moc nebere...5/10 ()

SpaceOdyseus

Lemmy je takovy format, ze dvouhodinovy dokument by utahli jen jeho kamosi vykladajici silene historky. Ale kdyz k tomu dostaneme zabery z turne, koncertu a studii, prohlidku Lemmyho neskutecneho kutlochu (etuda s kosem!) a klaboseni Lemmyho se svym synem, jak matka tohoto syna prisla o panenstvi s Johnem Lennonem a urcite pri tom myslela na Paula... Tenhle dokument je proste temer dokonala rock'n'rollova zabava. ()

Schuldiner

Lemmy Kilmister - co říct k tomuhle nezmarovi... Kdo se v tvrdší muzice trochu vyzná, nemůže ho neznat.. Tenhle dokument ho zachycuje v soukromí, na cestách, na koncertech, v zákulisí...všude.. Dozvíte se o něm prakticky skoro všechno co by vás mohlo zajímat. Takže pro fanoušky je tohle video nutností!!! ()

kobe6

Keith má teda silnou konkurenci v tom, kdo je víc BADASS rocker....Bavil jsem se náramně i jako ne velký fanda Motorhead ()

Haymar

Globální apokalypsu přežijí jen dva druhy: švábi a... Lemmy! A až jednou všichni chcípnem, Lemmy bude pořád tady a bude vypadat furt stejně! LEMMY! Pojem! Legenda!... A především chlapík, co zůstal vždycky svůj, vždycky sral na trendy a žil si ve svým světě. Vždycky si dělal a říkal co chtěl (kdy chtěl a kde chtěl) a za to si zaslouží uznání, svůj vlastní film a minimálně ještě alespoň sochu. NE! Spoustu soch! Po celým světě - aspoň nás (jich) tu bude víc a nebude se cejtit na Zemi tak sám, až tu zbude jedinej. Ale jemu to stejně bude jedno, protože ON je LEMMY - a Lemmy je Bůh! To ví přeci každej správnej rocker Hell fuckin' yeah!!! AVE Mr. Motörhead! ()

angloumene

Lemmy byl výjimečná osobnost. Bez mrknutí oka překračoval zažité konvence a přicházel s novými nápady. Nestyděl se za svůj způsob života spojený s nikdy nekončícím množstvím alkoholu a závislostí na herních automatech. Prostě pravý rocker, jak má být :) Co se ale týče dokumentu samotného, musím říct, že mě zrovna nenadchl. Nekonečné výpovědi osobností převážně z rockové branže bez hlubšího obsahu byly tak po dvaceti minutách už dost únavné. Kdyby se víc ukazoval Lemmy, bylo by to lepší... Celkově 67 %. ()

jasse

Vynikající dokument, který dá hodně informací i nefanouškovi. Je fakt, že tenhle člověk to nakonec přece jen zabalil hodně rychle a nečekaně, a všichni účinkující v dokumentu se ještě jednou sešli téměř do jednoho na Lemmyho pohřbu v LA. ()

arcticsky

V případě některých umělců a reportáží a filmů o nich jsem velmi nekritický....:-). To platí o Lemmym dvojnásob. ()

ChillThomas

Bláznivá jízda s Lemmym. Měl bohatý život plný drog sexu a hudby. Co mě překvapilo že dělat pomocnýho tahače všeho harampádí pro koncerty velkému Jimmy Hendrixovi. Ale práva božská legenda co přežila svou smrt pro mě zůstává nesmrtelný FAKIN OZZY ()

JK-Stinger

I když Motorhead nepatří k mým top kapelám, mám je rád a respektuju to, že ve své době udali směr a inspirovali nepřeberné množství dalších muzikantů. Lemmy je svým způsobem opravdu rokenrolový bůh, ale tenhle dokument bych si určitě dovedl představit trochu lépe natočený. ()

Betmän

Samotnej Lemmy stojí mimo všechny stupnice, takže kdybych měl hodnotit jenom podle něj, bylo by to hodnocení absolutní. Bohužel ale i samotný filmaři Lemmyho vidí spíš jako boha a tak se zřejmě i báli ptát na ty míň příjemný a nepříkladný věci, kterých má Lemmy za sebou opravdu hodně. Tenhle dokument se snad nemůže nikomu nelíbit, Lemmy je opravdu jedna z nejzajímavějších osobností rockový scény, působí dojmem nejhodnějšího pána na světě a přitom má vypitou roční produkci palírny v Lynchburgu, fetoval i se samotným Jimim, měl tisíc ženskejch a má spoustu dětí, akorát neví kde a kolik. Dokument na mě působí neúplně. ()

José77

Dokument o takej legende akou Lemmy nepochybne je sa isto dal natočiť aj lepšie. Na to, že ma skoro dvojhodinovu stopáž, nič extra neponúka. Pár hlášok, pár fajn príbehov, lemmyho byt a kopu zbytočných záberov. Z takého človeka sa dalo vytrieskať oveľa viac. ()

godycz

On je tak "jina" rockstarr..............Z toho chlapa SStrika chariSSma jako praSSe.....po shlidnuti jsem mel chut na cigaro a panaka JD. ()