Z moře začnou vylézat obrovské příšery Kaiju, které napadají města a terorizují lidstvo. Přicházejí trhlinou mezi dvěma tektonickými deskami na dně Pacifiku. Inteligentní netvory dokáží zastavit jen obří roboti zvaní Jaegers, řízení lidskou posádkou. Jenže roboty nelze řídit samostatně, v každém z nich musí být dvoučlenná posádka a oba piloti se spolu musí spojit myslí. To přináší problémy s výběrem posádek, ne každá mysl se dokáže s druhou spojit, aniž by to nepřinášelo vedlejší účinky. Zpočátku jsou roboti velmi účinní, ale postupem času se příšery zdokonalují a začnou mít nad lidmi převahu. Civilizace stojí na pokraji porážky a nezbývá než spoléhat na posádku zastaralého robota složenou z vysloužilého pilota a nezkušeného nováčka. Dva nepravděpodobní hrdinové se stávají poslední nadějí před hrozící apokalypsou. (TV Nova)

Dvorka96

Asi nejrozporuplňější film co jsem viděl. První dvacetiminutovka je dokonalá, žádná velká zdržovačka a jde se do akce a přitom se řekne, o co vlastně kráčí. Jde o to, že před 7 lety se objevily godzilly a to nejlepší, co lidi dokázali vymyslet, aby je porazili, byli transformeři na steroidech. O dějové lince toho není co víc říct, tak budu pokračovat pozitivy. Djawadi jako skladatel spolu s Guillermovým smyslem pro digitální zpracování, kvuli kterému bych na 3D šel znova, a pak ještě jednou. Herecké obsazení je dostačující, nejvíce z plejády tvrďáků vystupuje Elba s Perlmanem, kterým sekundují dva crazy vědci. Negativum je střed filmu, kde se mluví a scénáristicky tento film není nad věcí. Sečteno a podtrženo, pokud máte rádi mangu nebo solidní sci-fi bitky robotů s godzillama je to film pro vás. Ostatní diváky maximálně uchvátí zpracování a hudba. ()

fininka

Nechápu, proč to má tak málo? Já teda na 5 hvězd jsem dost skoupá, ale tohle si je rozhodně zaslouží. Super nápad, děj logický a napínavé do poslední minuty. Pro mě super film, což se jen tak nestane. ()

Mozenrat

Strážci vesmíru po dvaceti letech zmutovane s Godzillou a Transformers? Pokud rezignujete na, kvalitu scénáře, herecké výkony a především logičnost děje (zrušíme program robotů a postavíme zeď? hehe) tudíž tak nějak přetrpíte místa kde roboti zrovna nebojují, tak je to celkem fajn podívaná. Velké, fakt hodně velké věci do sebe narážejí, mlátí se, škrtí a odhazují se v kulisách stříkající mořské vody, rozpadajících se mrakodrapů a na dně moře. A všechno je to pěkně barevné. Jinak ale darmo mluvit: pár nevtipných figurkojidních vědců/překupníků, hlavní nevýrazný klaďas, motivační projevy a jásot , rodinná traumata (rodič zemřeli, bratr zemřel, mindák z otce, schovanka ..). A to je vše. ()

Radek273

Chaos !!! Asi půl hodiny to půjde, ale z přehnanýho napětí v každé minutě, uměle znějících emocí, trhaného obrazu a necitlivého ozvučení vás na konci filmu bude tak akorát bolet hlava ! Navíc je to vlastně kombinace Godzily, Iron mana a Transformers. ()

Rian_witcher

Viděl jsem v TV a průměrné scifi s dobrými momenty ale nesympatickým obsazením a x krát použitým dějovým klišé. V kině bych ovšem šel s hodnocením rapidně dolu, protože v poměru k vynaloženým prostředkům, to je kino propadák. ()

belinko

To bola taká gýčami presratá sračka, že som mal naozaj problém vydržať do konca.. ak si pozbierate všetky gýče, ktoré ste doteraz videli v ostatných filmoch a spojíte ich do jedného, volal by sa Pacific Rim. Hviezdička, za tú jednu scénu, v ktorej tej japonke tie nohy vyzerajú k zulíbání ()

Bediczek odpad!

Kdyby to byla hovadina s malym rozpoctema kratsi stopazi dam tomu treba ***, ale tohle prosim ne, to uz nema daleko k transformers. ()

Jamall

Taková správná blbina, kterou si pustíte, když chce dát průchod vnitřnímu dítěti a nepřemýšlet příliš nad tím, na co se díváte. Postavy plochý, akce místy trochu nepřehledná, ale přece jen cool - loď jako pálka!! Od del Tora bych čekal víc, ale jako jednohubka fajn. ()

HellsAngel

Guillermova pocta klasikám ako Godzilla je plytká blbina, ktorá je šitá horúcou ihlou viac, než by sme si my diváci zaslúžili. Postavy a vzťahy medzi nimi sú nezaujímavé (s výnimkou Perlmanovho Hannibala, ktorý má ale minimum priestoru) a všetok ten fantasy opar tváriaci sa ako mytológia nového univerza je absolútne zabudnuteľný. Nedá sa síce nepochváliť efekty a občasný cool moment, no aj napriek slušnej stopáži 130 minút som mal na konci pocit, že sa vlastne skoro nič nestalo. ()

Kushina

Dlouho jsem se tomuto filmu snažil v mém seznamu stažených filmů vyhnout, ale nakonec jsem se odhodlal a byl jsem docela mile překvapen. Originální námět a zábavný příběh, který vzhledem k dlouhé délce filmu nenudil ani chvíli. 60% ()

gpx

Víte co to je rimming? Že nevíte? Tak to buďte rádi a pusťte si Pacific Rim. Tam se trocha nechutné pornografie taky vyskytuje, ale je to cca 40 vteřin, takže se to dá kousnout. Jen nevím proč v každém akčním Hollywood filmu po roce 2000 musí nějaká 40 kilová ženská zmlátit hlavního mužského hrdinu. Asi rovnoprávnost (jen nevím proč v těch filmech někdy nemlátí chlap ženskou, aby to bylo opravdu fér). #Závadné (ale jen jedna scéna). ()

albiebennett odpad!

Velký roboti, velký příšery, souboje, další souboje, ještě další souboje záchrana světa, bum, prásk, arrrrrr, vrrrrrr, ratatata, vrrrrr. Nejdelší reklama na hračky, kterou jsem kdy viděl. ()

kishi_SO

kvalitna oddychovka, ktora posluzila na chvile, ked neviete co z nacatim vecerom. Mam rad vsetko comu sa nadava do MONSTER a tu ich je neurekom. Logiku hladat netreba, je to cele iba o subojoch velky robot vs. este vacsie monstrum. ()

meda2016

Od Faunova labyrintu, který byl dobrý ale pro mne vyzněním scén nakřáplý, se del Toro vrhnul na složité počítači modelování scény. A nějak neví, kdy přestat. Mohutnost toho může zapůsobit, zaujmout. PR by lépe vyšel jako kreslený comics. ()

Pacific Rim 2 má hlavního hrdinu

Pacific Rim 2 má hlavního hrdinu

06.06.2016

S pokračováním sci-fi Pacific Rim: Útok na Zemi to chvíli vypadalo bledě. Celý projekt se v létě 2015 skoro zrušil, letos v únoru byl ale vzkříšen a příští rok by měl jít do kin. Už nějakou dobu víme… (více)

Jste připraveni na monstrpokalypsu?

Jste připraveni na monstrpokalypsu?

04.05.2016

Jurský svět vydělal 1,67 miliardy dolarů, takže vás asi nepřekvapí, že nás čeká kupa nových "monstrfilmů". V březnu 2017 se vrátí King Kong ve filmu Kong: Skull Island od Jordana Vogta-Robertse … (více)

Del Toro si dává pauzu od blockbusterů

Del Toro si dává pauzu od blockbusterů

18.03.2016

Guillermo del Toro nám nadělil dva díly Hellboye nebo Pacific Rim, teď se ale hodlá na dobro vrátit k menším projektům. Alespoň to tvrdil loni v říjnu, když propagoval svůj horor Purpurový vrch, a… (více)

Uvidíme Pacific Rim 2?

Uvidíme Pacific Rim 2?

18.09.2015

Nad pokračování sci-fi rubačky Pacific Rim - Útok na Zemi, se pomalu stahují mračna. Režisér Guillermo del Toro (Hellboy: Zlatá armáda) ho připravuje na 3. srpna 2017, teď to ale vypadá, že se datum… (více)