Originální komedie o kaskadérovi Mikovi (J.-P. Belmondo), jenž se dostane do tíživé finanční situace. Navíc se jeho snoubenka (R. Welch) právě urazila a hodná se naschvál raději provdat za postaršího hraběte. A aby toho nebylo málo, musí se Mike vypořádat ještě se zženštilým hercem Bruno Ferrarim (J.-P. Belmondo), kterého má zastupovat. Jean Paul Belmondo září ve fenomenální dvojroli a celé řadě nezapomenutelných scén! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

ZelenyPaul

Belmondo jako Mike Gaucher, Bruno Ferrari a gorila. Spousta úžasných hlášek, situační komika. "Ještě jsem si nevykouřil svou poslední cigaretu!" Ano, kdykoli. ()

Ludva

[2009-03-29] * Filemone, pomoc, než se stane neštěstí! Pohled z ocele v sametovém oku --- se svým tělem si dělám co chci. Škoda, mohli jsme se krásně doplňovat: já debil, ty semetrika. * A tucty dalších nezapomenutelných hlášek (perfektní český dabing: Krampol, Drahokoupilová, Voska, Postránecký) a situací, u kterých se i po letech a podesáté vždy směju znova a nahlas. Méně vážné než Policajt nebo rošťák, slabší sociální akcent než v Muži z Acapulca, zkrátka ještě lepší komedie než obě zmíněné, které mají 100%, takže tahle musí mít aspoň 110%. A Welchová k tomu... * Co se to se mnou děje? Cítím se jako kuře. Ty bestie!! ()

de-souza

Tenhle film je spolu s Mužem z Acapulca pro mne nejlepší s belmondem..kdykoli slyším "Filemon" a podobné, lámu se pořád smíchy :) ()

Aaron_Hill

Jak nejlíp okomentovat tento snímek jinak než přízviskem nesmrtelné komedie? Ne, jinak to prostě nejde. Jean – Paul Belmodno ve vrcholné formě, okouzlující krásná Raquel Welch a výborná franzouzská taškařice o problémech zamilovaného kaskadéra. Nezapomenutelné momenty, nezapomenutelné hlášky, nezapomenutelný film.. 5 hvězd. ()

Margareth

Jednoduše skvělá zábava ... " drahá přece Vás nemůžu nutit, aby jste si mě vzala, škoda, skvěle by jsme se k sobě hodili. Já debil, ty semetrika" ()

akiro

Super nářez s Belmondem. Jeho filmy zbožňuju a tenhle je určitě TOP. "Sunejte ze mě tu ženskou" ...:o)) ()

Mydlan

Belmondo Belmondovatý, krásná Raquel Welch, výborné fórky, hudba ... prostě francouzská komedie, tak ji máme rádi (jo kdyby se tak točili i teď). Jedna z nejlepších Belmondových komedií. ()

JUX

Tohle mi v detstvi uteklo, asi proto jen 4*. Kazdopadne dvojrole Mikea Gauchera a Bruna Ferrari je skvela a Raquel je nadherna! ()

Aktamix

Bruno Ferrari, "co to je cítím se jako kuře", "náš opičák zbožnuje těstoviny Panzzani", to jsou absolutní dokonalosti, Belmondo je nezastavitelný...jeho druhý nejlepší film (po policajt nebo rošťák). Bavím se vždy. ()

pedrossa

Byla doba, kdy jsem nechápal, co je míněno označením "kultovní". I díky týhle úžasnosti jsem to nakonec pobral. Tohle je totiž KULŤÁK jako prase! Miluju JPB, jeho schopnost sebeironie, jeho šaškovství stejně jako elegánství a frajeřinu. Jestli běhal někdy po plátně někdo, kým bych chtěl být, je to Bebel. A tenhle film je ve svém žánru extratřída. Mimochodem, moje nová kapela se jmenuje Bruno Ferrari. Stačí? ()

Margaret-A

Pokaždé, když to v bedně dávají, tlemím se u toho jak idiot. A nikdy nepřepnu. Umí tohle nějaký jiný film po 150té?? Umí, ale moc jich není. ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch