Sociální pracovník přichází do Gruova domu zkontrolovat, jestli je vhodný pro výchovu dětí. Margo, Edith, Agnes a mimoni se musí postarat, aby vše dobře dopadlo. Pouští se tedy do rekonstrukce ve velkém stylu. Podaří se jim včas proměnit hrůzostrašný dům v domeček plný hraček? (Pethushka)

IvcaSammet

Jeden z nejlepších kraťasů vůbec! Při prvním shlédnutí jsem se nemohla přestat smát a to mi zůstalo i po několika dalších shlédnutích. Skvělý, opravdu skvělý díl, škoda, že v takovém duchu nejsou i filmy. ()

Hermi14

Je až s podivem, kolik vedlejších postav z animovaných filmů dnes dostává prostor v kraťasech, ať už to jsou tučňáci z Madagaskaru, veverka z Doby ledové, Maximus a Pascal z Na vlásku, nebo právě mimoni z Já padouch. Ten prostor si jistě zaslouží a jsem rád, že ho dostávají, protože paradoxně kolikrát tyto kraťasy předčí své "mateřské" filmy, což sice není úplně případ tohoto dílka, ale na druhou stranu si mimoni vysloužili svůj celovečerní film a na ten jsem opravdu zvědavý. Doufám, že se dobře pobavíme. ()

Likan7

Milé, fajn, a hlavně tam je moje oblíbená...ta malá, Agnes? Asi...mimoni trochu ve vedlejší roli ale stále v rámci Mimoňů moc dobrý. ()

Margerie

Nechápu, proč tenhle krátký filmík nebyl použitý přímo ve filmu, ale jen jako bonus. Mimoni jsou geniální postavičky a jestli umí takhle uklízet, pak je chci domů. :-) ()

Martix

Takhle něak má vypadá správnej animáč - zábavný scénky s příjemnými, klidně i dětskými či fantastickými postavami, které mě dokážou rozesmát a celkově zvednout náladu. V tomhle případě se to tvůrcům opravdu povedlo. 4* Nejlepší scéna? celý film. ()

blondboss

Mimoňi pripravujú pôdu pre potvrdenie Gruovho rodičovstva. Celkom nápaditý a svižný kraťas. Určite lepšie ako Orientation Day. 60 % ()

LencaN

Sice nápadité, opět roztomilí minions, ale nebylo to zdaleka tak legrační jako jiné Despicable me kraťásci. ()