Organický chemik z Los Angeles Andrew Brewster (Seth Rogen) vrazil své životní úspory do vývoje a nyní uvádí na trh ekologický, účinný a pro životní prostředí bezpečný domácí čisticí produkt. Přes tyto atributy má problémy s jeho prodejem distributorům a maloobchodníkům. Naplánoval si obchodní cestu přes celou zemi s cílem vytvořit prodejní místa pro různé společnosti, počínaje New Yorkem a končíc Las Vegas. Během svého pobytu v New Yorku se Andy chce zastavit  v New Jersey u své matky Joyce (Barbra Streisand), se kterou se moc často nevídají. Nechce jí říkat o svých prodejních neúspěších, protože ví, že se to neobejde  bez připomínek. Joyce zaměří pozornost na to, že Andy nemá přítelkyni a že jeho život postrádá romantiku. Joyce ovdověla, když mu  bylo osm a nikdy se už nevdala, ani nikoho neměla. To zase trápí Andyho. Rozhodne se nakonec matku vzít na cestu s sebou. Osm dní, tři tisíce mil a jedna matka - to udělá s  výletem divy. Čím dál jedou, tím víc se sbližují... (JOJ Cinema)

KOZEL84

Decentní a vkusná komedie (bez ironie) bez nějakého pitvoření a bláznění,která je tak akorát (a neotravně) milá,že mě vytáhla v neděli ze zkurvené nálady (bych ty neděle podvečery úplně zrušil).úúúúúúúú úú úú Barbara Streisand fajná mamča.Fájne,ale zas jako žádná pecka nebo tak. ()

Deleatur

Příjemná, lehce komediální road movie. I díky tomu, že jak Streisandová, tak Rogen se ukáznili. Zároveň ale ne natolik, aby dramatické scény nepůsobily rušivě. Zvláště když je Barbra hrála stejně jako v jiných filmech s filmovými partnery... tady to byl její filmový syn. Navíc párkrát neodolala vyskočit z maminkovského kostýmu. Ale pro mě je vždycky radost se na ni dívat. // 64% ()

Olík

Na tento maminkovský výlet jsem se vydal jen a pouze kvůli Sethu Rogenovy, který je pro mne společníkem, s nímž cestuji pravidelně a hlavně rád………ale tady jsem udělal chybu a radši jsem měl zůstat doma. Hádám, že jsem pochopil o co Danu Fogelmanovy a Anne Fletcherové šlo – na první dobrou komedie s přesahem někam hlouběji, něco ve stylu Života podle Dana (r.2007). No a výsledek Výletu s mámou? Nastoupit, nějakým způsobem přečkat cestu, vystoupit a zapomenou!!!!!! ()

pepa3rd

Vcelku povedená komedie, která výrazně neohromí, ale vcelku plní očekávání, které si uděláte jak podle názvu, tak podle obsazení a obejde se bez fekálního humoru a to jsou rozhodně body k dobru. 60 % ()

Franc1s

Správně ukecaná a praštěná komedie s máti a synem, kteří spolu jedou autem přes celou Ameriku. Už po pár ukázkových hláškách B.Streisand a nechápačkách syna S.Rogena jsem se hned viděl jako v zrdcadle, že bych reagoval uplně stejně a od někud to znám.. :) Prostě příběh o vztahu mamky a syna, kde o hlášky ze života není nouze. Doporučuju i otcům :D Bavil jsem se 7/10 ()

quip

Problém s filmy označenými na čsfd jako "komedie" je, že lidi očekávají komedii - 95 minut gagů. The Guilt Trip je prostě jednoduchý (ne v obdivném slova smyslu), příjemný film, na který se v pohodě kouká. Film na nedělní odpoledne, pokud v televizi zrovna není Hercule Poirot. ()

Ryšty

Mít takovouhle máti, tak už si připravuju smyčku. Bohužel ani můj oblíbenec Rogen to už nezachránil. V týhle road trip mě ani tak moc nebavil. "Dojemnej" konec podle očekávání. ()

D.Sleeper

Vzhledem k pro mě sympatickému hereckému obsazení v hlavních rolích překvapivě nudně zpracovaný příběh, nevyužitý potenciál :-/ ()

mimozakon

Film som si pozrel za letu z LA do Londyna a musim povedat, ze Andy mi cely film tak nejako liezol na nervy. A vzhladom na to ze to bola hlavna postava.. :] ()

TommyDiamond

Je to takový ten film pro obézní pětatřicetileté hochy s masivní pleší, kteří stále bydlí se svoji dvaašedesátiletou matkou ve velkém 1+kk. Máma co dobře vaří, pere a večer se taky ráda dívá na ordinaci a gympl by rozhodně za nic jiného nevyměnili. I když je jejich společenský a sexuální život více uzavřený a monotoní, vždy vstávájí z postele pravou nohou.....dost blbostí!! Film se dosti táhne a místy mě i dost nudil... Upřímně mě to mamánkovství na příč spojenými státy moc vtipné nepřišlo. Situace mezi matkou a synem je zbytečně vyhrocená a řeší se věci, které mezi sebou máma a syn vážně nikdy neprobírají, Za tento uzývaný pokus dávám dvě hvězdy... ()

departed

Abych se přiznal, tak jsem na to koukl jen kvůli Yvonne. K mému zklamání se tam však objeví jen tak na tři minuty (za to palec dolu). Ovšem k mému překvapení se z filmu nakonec vyklubal docela zajímavej počin. Humor není ulítlej, ani fekální (Streisandka si neusírá na veřejnosti a Rogen se kvůli tomu necítí trapně apod.), chemie mezi hlavní dvojkou funguje, je to uvěřitelný a v některých pasážích dokonce i jak ze života, i přesto, že je to celý natočený spíš v odlehčenější atmosféře. ()

El Patron

Všechny aspekty filmu se drželi pod průměrem, což ho částečně zachránilo. Nedokážu si představit že by tom vybafli s něčím hloubkově větším a smyslnějším. Pohodová komedie před spaním, ale zdát se mi o ním asi nebude. ()