Organický chemik z Los Angeles Andrew Brewster (Seth Rogen) vrazil své životní úspory do vývoje a nyní uvádí na trh ekologický, účinný a pro životní prostředí bezpečný domácí čisticí produkt. Přes tyto atributy má problémy s jeho prodejem distributorům a maloobchodníkům. Naplánoval si obchodní cestu přes celou zemi s cílem vytvořit prodejní místa pro různé společnosti, počínaje New Yorkem a končíc Las Vegas. Během svého pobytu v New Yorku se Andy chce zastavit  v New Jersey u své matky Joyce (Barbra Streisand), se kterou se moc často nevídají. Nechce jí říkat o svých prodejních neúspěších, protože ví, že se to neobejde  bez připomínek. Joyce zaměří pozornost na to, že Andy nemá přítelkyni a že jeho život postrádá romantiku. Joyce ovdověla, když mu  bylo osm a nikdy se už nevdala, ani nikoho neměla. To zase trápí Andyho. Rozhodne se nakonec matku vzít na cestu s sebou. Osm dní, tři tisíce mil a jedna matka - to udělá s  výletem divy. Čím dál jedou, tím víc se sbližují... (JOJ Cinema)

ivishka

Cesta syna s matkou s předvídatelnými, ale stále ještě docela koukatelnými situacemi. Nemohu ovšem říci, že bych se u tohoto filmu nebavila. Ale bohužel k tomu nedokážu nic víc sepsat... ()

kaylin

Seth Rogen a Barbra Streisand je dvojice, kterou bych si ve filmu nejspíš nikdy nespojil, ani by mě nenapadla. Přesto jsou ve snímku "Výlet s mámou" synem a matkou. No, a to je vlastně hlavní pointa celého filmu, z toho vychází veškerý humor. Nebo by vycházet měl. Na druhou stranu, Seth Rogen se nesnaží až moc tlačit na pilu a film má docela vkus. Na americkou komedii je to dost. Zajímavý road trip, který nám ukazuje, že i po sedmdesátce je Barbra dobrá herečka a má co nabídnout. Komedie jako celek ale nijak zásadně nevyniká. ()

René.girl

Po dlouhé době vydařená a hlavně vkusná americká komedie. (vidíte, že to jde i bez fekálního humoru) Barbra a Seth jsou jako dvojice matka a syn k popukání. 80% ()

togaf

Kristepane, to bylo otravné a trapné. Matka byla na profackování a/nebo na pozvracení. Fakt příšerný. Pocitově ten film trval asi tři hodiny a trapností jsem lezla pod stůl. Vidět ten film v klidu domova....no tak bych ho nedokoukala, takhle mi zdvořilost nedovolila vypnout na návštěvě TV. Ale o svých hostitelých jsem si teda pořádně zničila iluze. ()

Beagle

Není to sice kdovíjaká podívaná, ale neurazí a chvílemi i docela dobře pobaví. (Vsadím se, že prodej knihy Middlesex po uvedení tohohle filmu hodně stoupnul. Nebo klesnul...) ()

M.i.k.e

nenáročná odpočinkovka,která sice netrhá bránice,ale po většinu času vyvolává lehký úsměv.Velkou zásluhu na tom má chemie mezi matkou Streisandovou a synáčkem Rogenem.Možná tenhle kousek nenadchne,ale rozhodně ani neurazí.Trošku škoda,že ani tentokrát si tvůrci u tohoto netradičního road movie neodpustili standardní klišé...60% ()

Martin741

Ukecana dochodcovska nuda, Streisand sice v pohode, ale Seth Rogen obavam sa, nevie velmi hrat, zvysok hercov som nepoznal . 7 % ()

bourec

Na to,že se A.Fletcher dařilo v předešlejch filmech točit netrapný,zabavný filmečky,tak tohle je dost slabej kousek.Děsná neherečka Brambora ,Seth Rogen v silně nesympatický roli,a film jako celek nefunguje,minimum vtipu,prostě blbost ,co víc k tomu psát.40%. ()

Streeper

I když ve film hraje skvělá Barbra Streisand, kterou nesmírně obdivuji, tak mě film nebavil. Je dost nevýrazný. Není tam nic, co by mě dokázala pořádně rozesmát, nebo rozbrečet. Docela se divím, proč šla Barbra do tohoto tipu filmu, ale po Fotr je lotr se není čemu divit. ()

Juto

Príbeh je zaujímavý, ale humor nefunguje. Problém sú vtipy sú zlé napísané. I keď herci sú výborný, nedokážu film vytiahnuť z podpriemernosti. 4/10 ()

papaJA21

Velmi vydařená komedie. Příjemně napsaná a úžasně zahraná. Po delší době komedie u které se člověk necítí trapně. Barbru jsem viděl po delší době a vážně vypadá skvěle. ()

A.Beech

Nechápem vôbec hodnotenie tohoto filmu. Pozerali sme to isté? Čakal som, že príde klasická komédia, na ktorej sa pobavím. Prišla komédia s pridanou hodnotou, čo príjemne prekvapilo. Treba však pozerať dokonca, nie vypnúť v polovici. Veľmi príjemný pocit po pozretí. ()

LiborGondek

Není to úplně špatné, dokonce v závěru film dostane jakýsi náboj a přenese na vás i celkem pozitivní náladu. Otázka je, jestli vám ji nejdřív na začátku, a poté i v průběhu, nezkazil... Každopádně bych Výlet s mámou nehodnotil jako dobrou komedii. Seth Rogen i Barbra Streisand mají na svém hereckém seznamu o hodně víc lepších a zajímavějších filmů. Tohle bylo slabší, ale zase na druhou stranu ještě ne úplná katastrofa. ()

Ryuuhei

Podle mě je to velice příjemný film, který sice není kdo ví jak vtipný a kdo ví jak výrazný, ale má svou jasnou pointu a kdo si celou cestu oblíbí, tak ke konci zůstane lehce dojatý. 80% ()

elanius

(50/2013, DVDRip) / Kto by povedal, že Barbra Streisand by mohla takto baviť :). Spolu so Sethom s prehľadom utiahli tento milý, pohodový filmík. Dá sa doporučiť aj ako slušný road movie. (7/10) ()

Mishqo odpad!

Málokedy mi je Seth Rogen nesympatický, ale tento film to brilantne dokázal. A Barbara, no nemám slov. Celý film = "obnoxious". Fuj tajbl, odpad jak Brno (so všetkou úctou k danému mestu). ()