John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Doudis19

Extrémně milá rodinná komedie, splňující a zároveň bořící všechny zákonitosti žánru, ať je to osudový výběr mezi láskou a přátelstvím či pouze závěrečné srdcervoucí finále plné slz a oduševnělých proslovů. Naštěstí se tvůrci Griffinových nedrží příliš zpátky a tak se můžete těšit i na převážně přisprostlou mluvu, popkulturní narážky, udérné hlášky několik nekolika minutových záchvatů smíchu (úklid exkrementu šlapky z koberce - legendární :-D), super sympatické obsazení do hlavních i nejvedlejších rolí (cameo Ryana Reynoldse :-D) a to všechno v takovém tempu, že ani není příliš nemyslitelné uvažovat o plné palbě. ()

chelseaman22

One Man Show. Vše krom plyšáka byly chabý, nudný a děsivě otravný. Každý byl vlezlej, jak sviň a člověku z toho bylo na blití. Frajer si chce udržet holku, jež je náročná, jak sviň. Každý normální stvoření s penachimem by ji nakopalo do řiti, avšak slaďouš Válenberg ma zjevně o kolečko navíc. Samotná Mila Kunis vypadala po celý film strašně nepřitažlivě. Mně a jejím fanouškům nezbývalo, než vzpomínat na její kurevsky sexistickou roli v The Black Swan. To nejděsivější si pro nás rejža nechal na posledních čtyřicet minut - děj. Ten stál za hovno, čistý odpad! 65% Celosvětový výdělek k 18. 11. 2012: $500,665,740 ()

Tyny

Od tohoto filmu jsem hodně čekala. Už kvůli všem reklamám, recenzím a trailerům jsem čekala, že to bude prostě pecka. Nebyla jsem z Médi zklamána, ale ani nadšena. Byla to sranda, bavila jsem se, ale nic překvapujícího. Ale můžu říct, že jsem možná čekala něco trochu víc, zasmála jsem se a to je hlavní. Navíc je to skvělý nápad. ()

matezzz

Nasmál jsem se, jako už dlouho ne! Ne, že by všechny vtípky byly geniální, ale některé byly opravdu trefné a povedené... ()

mr.kliky

limonáda nalitá do sprostýho a správně přihlouplýho kelímku, což její chut vydatně zachranuje.. a díky bohu, že místo medvěda neobsadili tvůrci adama sandlera ()

tatanapope

Film mě nijak zvlášť neoslovil a děj i humor byl krapet nucený , ale občas bylo se čemu zasmát a děj nenudil , tak že průměrná komedie se spoustou sprostých slov . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015 ()

Remivsremi

Správně ulítlá buddy komedie, kde dokonale funguje chemie mezi hlavní dvojicí. Do toho příjemná Mila Kunis, pořádná dávka nekompromisních vtípků a zvládnuté tempo. Výborný vstup MacFarlana do hraných projektů. ()

Jizni Tlapa

Nečekaně plyšové překvápko. Marky Mark je komik poctivka a ve spojení s medvědím kámošem působí uvolněně a až nečekaně přirozeně. Tohle je gradující crazy komedie plná napěchovaných dialogů, se spousty odkazů na filmové trháky a s oprávněně varujícím titulkem "přistupné až od 18ti" ()

Yesqward

Pohodový film, dobrý nápad. Macík bol vtipný, na môj vkus až trocha moc vulgárny, ale aj tak sa mi film páčil. Herecké výkony je ťažko posúdiť. Dávam 4 hviezdy, niečo mi tam chýbalo. 80% ()

kinghome

Já prostě ten typickej family guy humor miluju. Jde vidět, že to je od tvůrců family guy a American dad. Skvělá komedie plná černého humoru. Dokonce mi ani nevadil ten typickej děj a happy end. Poslední hláška Teda je skvělá. Abych to shrnul, herci to zahráli skvěle. Byla tam hromada vtipů ,černýho humoru a příběh nebyl taky špatnej. Byla to příšerná prdel. kupodivu to má úžasnej českej dabing. Doufám, že se co nejdřív Seth rozhodne pro další film. 90% ()

LiborGondek

Potencionál filmu je obrovský a o to víc mě mrzí, jak to nakonec dopadlo. Nechápu tak vysoké hodnocení filmu, stejně jako tomu je například u Projektu X. Nemístné, obscénní, vulgární a trapné výroky a chování možná zabírá na bezmozky v Americe a 90% pubertálních výrostků. A pokud má být komedie založena jen na tomto, pak se omlouvám, ale to nemá s komedií naprosto nic společného. Naštěstí bylo ve filmu i pár světlejších okamžiků, takže nakonec hodnotím 50%. Mohlo to dopadnout ale podstatně líp. PODSTATNĚ ()

Johnny.ARN

Každí z nás mal v detstve ( a možno aj teraz ) svojho obľúbeného plyšáka. A teraz si predstavte, že ten plyšák ožije. Skvelý motív však zapadol do koľají hollywoodskych komédií. A to je škoda, lebo z tejto komédie sa dalo vytrieskať rozhodne viac. Wahlberg tam pasoval tak na 50 %, krásna ukrajinka Kunis, ach, tak na ňu by som sa mohol pozerať stále. Najviac cool bol však Ted. Hláškoval, hulil, prišíval si ucho a stal sa nesmrteľným. Narážky na Židov to úplne zabíjali. Trochu lepší humor, jemne doladiť scenár, preobsadiť Wahlberga a môže vzniknúť dvojka. Ale človek sa pri tom zabaví. Pravdepodobne komédia roka. 3 z 5 ()

žvanimírek

Vtipy, který by z úst herce zněly trapně a byly ohodnoceny odpadem, či jednou hvězdou, jsou vloženy do úst Teddyho a rázem jsme tady z toho všichni u vytržení? Asi úplně né, nemám rád plyšáky. ()

hubajs

Mírný zklamání, většina vtipných scén je už v traileru a další vtípky sou většinou jenom náhodně zařazené hlášky. Máru mam rád, Milu bych sežral, ale film byl celkově dost průměrný. ()

Blacks

Dobře jsem se pobavil, jen si opět řikám, jak múže být tenhle národ tak bohatý a vyhrát všechny války... :-D ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)