Reklama

Reklama

Obsahy(1)

„Muži jako vy nejdou k večeři bez chutí k jídlu," říká Frank Underwood ruskému prezidentovi při jeho návštěvě v USA, když se z něj snaží dostat, s jakými návrhy a podmínkami přijel. Petrov kličkuje, Frank je příliš zkušený, než aby nevěděl, že ruský prezident „Ví zcela přesně, co chce, ale nechává se prosit. Každopádně pokrok. Nelze změnit NE na ANO bez MOŽNÁ mezi nimi". Hraje se o Blízký východ a protiraketový obranný systém v Evropě. A poměřování sil probíhá na tajném schodišti v Bílém domě. Petrovova návštěva se neobejde bez protestů nejen v ulicích, ale i v Bílém domě, kam jsou na slavnostní večeři pozváni tři členové kontroverzní opoziční hudební skupiny Pussy Riot. To vše za hlasitého humbuku a titulků v médiích, ale zatím v tichosti shání Frank i Claire podporu a Doug dělá všechno pro to, aby se mohl k Frankovi vrátit. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

nula87 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Díl, který nabízí zvláště v první polovině i humorné prvky. Ale o co víc se na začátku můžeme usmívat, o to víc ke konci mrazí. Frank naráží na protivníka, který je v mnohém stejný jako on, ale řečeno s Frankem má výhodu, že ví přesně, jak dopadnou příští volby a nemusí se tedy bát pádu. 95% ()

Reklama

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

”I'd push him down the stairs and light his broken body on fire just to watch it burn, if it wouldn't start a world war.” Odhliadnuc od toho, že Vladimir by sa nad správaním svojho serialového “ja” = Viktora zrejme pousmial ide o slušne odviazanú epizódku. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama