Reklama

Reklama

Epizody(20)

Obsahy(1)

V roce 2011 je Lee Yoon Sung úspěšným informatikem, vystudovaným v USA, s kapsou plnou peněz. Ale nebylo tomu tak vždy. Musel si projít tvrdým výcvikem i nemilými situacemi a hlavně musel zjistit, proč musí být tak trénovaný – kvůli pomstě. Pět mužů se sešlo, aby odsouhlasilo smrt mladých vojáků včetně jeho otce. Kdo jsou ti muži? To je Lee Yoon Sungův úkol – najít je a potrestat. Na své cestě za pomstou ovšem pomáhá všem potřebným a stává se „City Hunterem“. (Zíza)

(více)

Recenze (20)

Zíza 

všechny recenze uživatele

Co si budeme povídat, tahle série je tak dobře hodnocená pro krásný oči Lee Min-hoa a suprový OST. Příběh zase tak skvělý není a seriálovým kiksům se to nevyhnulo. Tak nějak mě to nevtáhnulo. Pořád jsem čekala na něco super (přiznávám se, že akční scény Lee Min-hoa jsem si užívala, nemluvě o tom, že byly krásně ozvučené, ale jinak?), něco, co by mě vtáhnulo. A na chvíli jsem se takového pocitu dočkala ve 12. díle. Jen na chvilku, pak to zase šlo do kytek. Sakra k čemu mi tu jsou všemožné milostné linie mezi tím a oní a tou a jeho kravatou? Koho zajímá nějaká láska, srdce rvoucí scény milenců, když tu jde o pomstu, akci a zkorumpované politiky?! :-D Ne, ale vážně. Kim Na-na mi lezla na nervy, hrála si na silnou, kecala blbosti, pak se jako ocásek musel chovat i City Hunter. Hmpf. Budiž, to se rozdýchá a, dobře, pár scén z toho mnoha "teoreticky romantických" bylo fajn. Fajn ve smyslu, že jsem neměla chuť je přeskočit, a vyslechla si, co mají postavy na jazyku (popřípadě kam ho chtějí strčit). Co musím ještě vytknout, byla nelogičnost. Proč? Proč? Proč? Musela jsem se ptát při některých scénách (a že jich nebylo zrovna po málu). Navíc, jak jsem si všimla, ono je nejlepší ronit slzy/křičet jméno postřeleného, zraněného. K čemu volat doktora? Vlídné slovo a slza lásky zahojí jakoukoliv bodnou/střelnou/pěstí/tyčí/autem způsobenou ránu. Každopádně předposlední díl pro mě připravil trochu šok; jediná postava, kterou jsem si časem vcelku oblíbila, a oni ji zabijí. Proč? Kvůli efektu? Vždyť se to tam pak už ani neřeší. Nic. Prostě zkape a nikdo se na nic neptá. :-( Šoku desu. Poslední díl mi naštěstí přinesl další pozitivum, maličké, ale byla jsem z něj unešená - tak krásný pohled plný utrpení jsem snad ještě neviděla, Choi Il-Hwa u mě hned za to stoupnul v osobním žebříčku "korejských starců". Je jasné, že konec musí být plný silných emocí a výstřelů. I ta Kim Na-na si vystřelila. A bože, v tu chvíli to vypadalo jako hnusná pomsta, že si ten onen dovolil střelit xxx. Po všech těch tragédiích a činech naložených na bedra to končí až moc "ruku v ruce" s mnoho - lol - úsměvy, až zrak přechází (a to se nebavíme jen o hlavních představitelích, ty křoví kolem si musely prostě s úsměvem pokecat jak a co - zbytečné a otravné). Naštěstí nakonec hodili pěknou písničku... a pomník. Přesto všechno lepší 3*. Přeloženo ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Naprosto zbytečné bylo zaštitovat se japonskou sérií, se kterou nemá tenhle výtvor nic společného kromě názvu, tak trochu nechápačka. Přesto musím uznat, že samotná zápletka a myšlenka seriálu nevypadala zpočátku špatně. Příběh o pomstě, střetu v rodině, trestání prohnilých politiků, kauzy, které si s těmi našimi domácími vůbe nezadají, zpronověry na ministerstvu obrany, nutnost privatizovat školství, zdravotnictví až do mrtva atd. Proč ne, mně se to líbí, aspoň, je vidět, že globálně jsme v p..... a naše problémy mají i jinde. Jenže jsou tu všechny tradiční korejské nešvary. Dlouhá délka dílů, i samotného seriálu, flashbacky, zbytečné hudební sekvence, některé naprosto nevhodně vybrané postavy. Nejvíce člověk trpí u agentky Kim Nana - její představitelka Park Min Young, potvrzuje velmi nehezký trend, který se v asijských sériích rozmáhá od dob Koo Hye Sun(hrála v korejské verzi Hana Yori Dango). Nejen, že neumí hrát a typově se pro roli vůbe nehodí, není ani trochu hezká, mám dojem, že i během týdne je člověk schopen sehnat tucet hezčích žen, než je ona, a troufal bych si na to i v Koreji:) Nechápejte mě zle, herečka nemusí být vždy supr krásná, ale nemá prostě ani charakter ani charisma natož herecké schopnosti, nic, přesto máhlavní roli, to prostě není normál! Tentokrát mě velmi rozčilovalo, že Korejci musí jakoukoliv závažnost ředit, umělými romantic ploty, oni by prostě udělali i z přírodopisného dokumentu o mravencích multiplikující se love story... Ale přitom je to tak zbytečné, vystačilo by se v pohodě i bez těch trapných pokusů nahodit chemii mezi postavami, jež nefunguje a nutit diváka sledovat křečovité pokusy scénaristů a herců. Naštěstí to vše zachraňují slušné akční scény, má to spád, je to někdy hodně napínavé. Min-ho Lee svým charismatem zachraňuje, co se dá, palce nahoru! rovněž skvěle si počíná ve své roli Kim Sang Joong v roli hlanvího strůjce pomsty, vážně coolman. Jinak obecně je škoda, že Korejci evidentně mají prachy i lidi na velkorozpočtové série, ale jejich kvalita velmi kolísá, ne-li klesá, Athena, Iris, a zejména Green Rose, Time Between Dog And Wolf, Midas a jiné mi přišly o třídu až dvě výše. ()

Reklama

kubka4 

všechny recenze uživatele

Musím se přiznat, že mě nikdy nenapadlo, že bych se díval na jakýkoliv korejský seriál a už vůbec ne, že bude patřit mezi mé oblíbené. Takže, když jsem na tento seriál naprostou náhodou narazil, jsem ho jen tak přešel, O pár dní později se však ozvala čím dál rostoucí záliba v asijské kultuře, a tak se na řadu dostal i můj první korejský seriál... To co se stalo jsem teda vůbec nečekal. Hned po prvním díle jsem začal hltat jednu epizodu za druhou, a to hezky bez přestávky. Pouze vyústění příběhu by si asi zasloužilo více než posledních 10 minut seriálu, který jinak překypoval skvělými momenty a naprosto úžasným soundtrackem. Jsem si vědom, že je to asi příliš superlativů najednou, ale recenzi píši ještě plný emocí z této, pro mě exotické, jízdy. Nemůžu jinak, než dát plných 5*. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

City Hunter stojí na skvělé zápletce a především na úžasném Lee Min Ho-ovi, kterého my, jeho fanynky, prostě milujeme. Na Na mi nejdříve přišla dost nevýrazná. Později jsem si ji ale zamilovala díky jejímu postoji k celé věci. Jen mi vadilo, že z ní tvůrci chvíli dělali křehkou květinku a chvíli na to mistra bojových umění. Prostě jak se jim to zrovna hodilo. Ale takové nedostatky se ve filmech i seriálech objevují často. Podobně jako s hlavní hrdinkou jsem to měla se soundtrackem. Zpočátku mě moc nezaujal, ale na konci jsem se na něm stala totálně závislá. I když jsem si asi desetkrát řekla, že se tohle dorama přeceňuje, stejně mu nakonec dávám 5*. A ano, přiznávám, oči Lee Min Hoa v tom hrají svoji roli. ()

kklepkaa 

všechny recenze uživatele

Z první půlky jsem měla lepší dojem, druhá byla bohužel slabší. S chemií ústředního páru jsem problém neměla, ale s jejich milostnou linkou ano. Proti romantice nic nemám, ale hlavně v druhé polovině to bylo doslova utrpení. Linka s pomstou se v druhé polovině stala bohužel celkem fádní. A jak už někdo psal, některé scény byly naprosto nelogické a zbytečně to seriálu ubírá. Akční scény byly super, to se musí nechat. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Herec Min-ho Lee tvořil s herečkou Min-yeong Park po skončení natáčení seriálu na několik měsíců pár. Vztah dvojici nevydržel z důvodu nabitého programu obou hvězd. (kklepkaa)

Reklama

Reklama