poster

Ničitel

 • USA

  Masterminds

 • Slovensko

  Ničiteľ

Akční / Thriller / Komedie

USA, 1997, 106 min

 • MickeyStuma
  ***

  Teroristé přepadnou školu, vyberou děti mající bohaté rodiče a jde se do vydírání. Ale pozor, je tu někdo, s kým rozhodně nepočítali. Všehoschopný šestnáctiletý hacker se pro ně stává tak ohromnou hrozbou, že i John McClaine bledne nad jeho schopnostmi závistí. Ano, je to tak, tento snímek se drží šablony snímku ‘Smrtonosná past’, jen z rozdílem, že se neodehrává ve vánočním čase. V roli zachránce se ukázal Vincent Kartheiser, který si tak okusil akční slávu Bruce Willise. Hlavní padouch má tvář Patricka Stewarta, který ho ztvárnil až s neskutečnou nadsázkou a nadhledem. Dějství příběhu skutečně používá určité momenty ze Smrtonosné pasti, což bylo určitě taktéž cílené. Příběh je vlivem věkového zaměření diváků značně jednoduchý a takřka s naprostou absencí dramatu. Jedná se jednoznačně jen o ryze nenáročnou filmovou akční legrácku pro dospívající mládež v celé své naivitě a nadsázce.(8.5.2018)

 • Marze
  *

  Říkal jsem si proč má film tak nízké hodnocení a proč ho v televizi dávají v poledne, kdy se dívá málo lidí. A opravdu, není to jen stupidní obehranou zápletkou o výkupném, ale i o velice nezajímavém provedení. Člověku je jedno jak to skončí. Zajímalo by mě, jaká je cílová skupina filmu. Asi opravdu děti se špatným vkusem.(27.9.2017)

 • sefino
  **

  První polovina filmu je zábavná a předvádí svoji jasnou inspiraci počítačovými hry (například když Ozzie prochází tajnou chodbou a nese svícen, můžeme vidět pouze ruku - podobně jako například ve hře Doom). I frackovitý chování hlavního hrdiny je vtipné (a zajímalo by mě, odkud má ty brýle). Když však začne zachraňovat a začnou probíhat rozhovory typu - nikdy ti nenahradím matku, přesto tě mám ráda, tak se začnete divit, kam se poděl svižný začátek.(8.3.2008)

 • Malarkey
  *

  Na tomhle filmu mě nejvíc rozesmála scéna, kdy rodiče svému náctiletému dítěti div nerozbili hubu za to, že stáhnul z internetu Vřískot 2, který měl mít premiéru až za další týden. Kvůli tomu stahování totiž měl i problémy ve škole a celkově byl hrozně problémový dítě...no nic...Asi to byl skutečný ničitel filmových tvůrců, ale co jsme v dnešní době my všichni?...(15.7.2009)

 • silentname
  ***

  Ano... je to film, ktorý postráda kvality... dej je priehladny (možno až na pár výnimiek)... ale na druhú stranu sa na tom vždy poriadne nasmejem... Patrick Stewart a Vincent Kartheiser majú pár vtipných momentiek, ktoré ma vždy chytia... a je to proste film pre deti. Je to akčná komédia... videl som to, keď som mal 10 a vtedy sa mi to zdalo super. Dnes ako nostalgiu dávam 3* ... ale čo sa kvalít filmu týka... je to zlý film. Ale aj tak sa na tom vždy poriadne nasmejem. :D(1.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace