• Fr

„NA BECCU WINSTONEOVOU JSME PŘIPRAVENI!“ … „POSLEDNÍ SLOVA MNOHA SEBEVĚDOMÝCH MUŽŮ. NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY…“ /// Becca vyráží do Evropy hledat syna a začíná tak mise, jakou svět neviděl. Seznámíte se s mateřskými pudy, který z ní dělaj nesmrtelnou tetu. Vlastně mámu. A Spidermana. A… ne. Supermane ne! Letadlo dohnat nedokázala! (ale bylo to vo chlup!). Ne, že by se na Ashley Judd špatně dívalo, ale nevěřím jí ani hovno (no dobře, to možná jo…). Becca je tak dobrá, jak špatní jsou její protivníci. A upřímně – jsou to pěkní čuráci, takže James Bond je proti ní pytel sraček! Neustále si ze mě všichni dělaj prdel, a když už se zdá, že by to blbý mohlo s tím normálním nějak fungovat, přitlačej na pilu a vymyslej kurevský překvapení. Nebo dojemný flashbacky, ve kterých mamča furt pláče štěstím. Tvůrci couraj po celý Evropě. Bohužel se asi ztratili, páč brzo nerozeznávaj Prahu vod jinejch měst. My však rozeznáme český herce, díky nimž je Missing nejameričtější českej seriál, kterej vysílá jasnej vzkaz: NESERTE SE DO AMERICKEJCH MATEK! Ale to je jak u nás. Jen my máme strejdu Libora. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem nebezpečnej a zlej agent CIA. A mám syna. 2.) Hledám americkej seroš, kterej mohli natočit klidně Češi. 3.) Thx za titule „xtomas252 & Mischa“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne(13.8.2015)

já nemám tomuto seriálu co vytknout. Výborně propracovaný děj, skvělé herecké výkony, Terezka Voříšková, na kterou mám slabost. Nejlepší seriál, co jsem za poslední dobu viděl a doufám, že to další řady nezkazí. Jednoznačně poprvé a myslím, že toto hodnocení dlouho nedám, ale musím Missingu dát 100%. Doporučuju ke shlédnutí všem, co mají rádi napínavé akční seriály.(28.6.2013)

Dojeta komplet první a poslední sezona a nebylo to tak hrozný,jak jsem ze začátku doufal.Rovnou jsem vzdal to,že Ashley Judd ten přehrává neskutečně a do role se divák nevtáhne ani za mák,tak jedině mě tam bral Cliff Curtis,ikdyž jsem tedy už byl po třech dílech pohřešovaný z toho tak leda já.Rovnou řikám,dal jsem si pauzu tak od šestýho dílu a poslední čtyři jsem dojel nadoraz,protože doopravdy konečně se to začlo rozjíždět na plný obrátky.Samozřejmě je plusem made in ČR,takže už jenom z tohohle hlediska je český divák zvědavý.Story není úchvatná,ale vůbec pro tento seriál nevybočuje z normálu a je prostě v tom duchu,jdeme hledat syna,do toho bude pár překážek jak na Velký Pardubický a jsme v konci,který skončil jak skončil.Tvůrci nejspíš doufali v další sérii,proto ten konec,mě tedy osobně nevadil.Když si odečtete minutu nazpátek a dáte konec,je to krásný,že :)(24.7.2012)

Dosti nevýrazný a totálně nevyužitý béčkový potenciál, který zabijí hlavně scénář a průměrná režie. Ashley Judd se sice snaží, ale ty bitky jí člověk stejně moc nežere. Chvála bohu za Rodena, Voříškovou a český kulisy, aspoň se má člověk nad čím bavit. Seriálové Taken se nekoná ani omylem. Zatim 50%(2.4.2012)

Viděno 8 dílů. Původně jsem si to stáhla kvůli Beana. No, jenže jak jinak, Sean opět přežil jen 3 minuty. Tak jsem doufala a doufala, tak jako doufám v každém jeho filmu kde umře, že nějakým zázračným způsobem oživne a... No... Nechci tu moc říkat co se tam děje dál, ale nedá mi to a musím dodat - ŽEBY konečně ??? :))) Jinak... Myslela jsem tehdy, že kouknu jen na jeden díl právě s tím Beanem, ale okamžitě jsem se musela podívat na druhý... na třetí... a tak dál a tak dál... edit: 21.5. - (po shlédnutí 10. dílu) - Aha, pěkně debilní konec ...(22.4.2012)

• - V 8. dílu seriálu se část děje odehrává v metru v rakouské Vídni. Několikrát je však možné zahlédnou název stanice metra Náměstí Republiky. Vídeňské podzemní dráze rovněž neodpovídá typ vlakové soupravy, kterou se postavy přepravují. (Agita)

• - Cliff Curtis a Ashley Judd si spoločne zahrali už vo filme Crossing Over (2009). (toi-toi)

• - Část seriálu se natáčela v České Republice v Barrandovských studiích v Praze, také ale například na novogotickém zámku Sychrov, který se nachází nedaleko Turnova v Libereckém kraji. Scény, ve kterých se děj odehrává v italském městě Ravello, byly natáčeny v Chorvatsku ve městě Hvar. Část 9. dílu odehrávající se v Bulharsku se natáčela v severočeském Duchcově. (slatkac)