Reklama

Reklama

Po tragické manželově smrti se pro Beccu (Ashley Judd) stává smyslem života její jediný syn Michael (Nick Eversman). Když však Michael získá stipendium v Římě, matka nechce svému nade vše milovanému dítěti bránit a nechá ho odjet do Evropy. Její obavy se nicméně promění ve skutečnost, když Michael zmizí. Becca, která je bývalou elitní agentkou CIA, nemůže zůstat jen tak sedět doma; začne jednat a ujme se soukromého vyšetřování. Využije všech svých jedinečných schopností i zkušeností a při hledání svého syna musí otevřít staré rány, obnovit dávné kontakty a dokázat nemožné. Všichni, kdo stojí za Michaelovým zmizením, záhy zjistí, že Becca není matka, nad níž by mohli snadno vyhrát. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (73)

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Pilot mi víc než seriál připomínal film, konkrétně Taken - matka, bývalá agentka, hledá uneseného syna. Poutavé krimi s akcí. Jako film výborný, jako seriál má slušný potenciál, je dost otázek, málo odpovědí, o úrovni víc prozradí další díly. # Po 3 dílech: sklouzává do průměru, už není tak chytlavý, ale akční je a navíc objevuje se Tereza, tak uvidíme... Jen se obávám, aby to nebyl jeden z těch nekonečně natahovancýh seriálů. # Po 4. díle: Vytrácí se napětí, seriál se víc hrabe v minulosti, než aby se posouval dopředu, to nemám rád. Stejně jako Seane Beana. Začíná to být nějak moc mysteriózní, aby to nebyli druzí Lost. # Ale 6. díl parádní (v rámci možností). ()

pm 

všechny recenze uživatele

Jak nemám ve zvyku hodnotit seriály, které jsem neviděla celé, po 8. dílu "Pohřešovaného" vím, že níž jít rozhodně nemůžu, tedy za předpokladu, že 10. epizoda děj skutečně uzavře. (Jasně, že neuzavřela, jasně, že se to rozplizne do další série. Dobře mi tak. 18.5.) Že je Missing béčková záležitost? Nechápu, proč by na podobnou oddechovku měl někdo dát víc peněz. Nevadí mi čitelnost postav ani předvídatelný děj, které k tomu patří. Líbí se mi, když ruské a italské postavy mluví vlastním jazykem, není to samozřejmost. Žánr, který nevyhledávám, ale taky potřebuji občas vyčistit hlavu, asi proto se celkem bavím. A vlastně jsem ráda, že to s Paulem a agentem Zero je tak, jak jsem předpokládala. Mám už jen dvě otázky, z nichž jedna je, kdo zemře další. Jediná má připomínka se týká Karla Rodena: je na čase, aby změnil kadeřníka. ()

Reklama

Peytl 

všechny recenze uživatele

Až se zjeví halivoudská hvězda, prdelatý a upocený kokot Šimůnek s mastnou loknou do čela, půjdu na odpad, tedy ne, že bych šel špacírem na skládku, ale definitivně tento seriálek pohřbím, což sice nikoho nezajímá, nicméně na to já seru, děti. Takže proto hodnotím po druhém dílu, aby si ty dvě směšné hvězdy chvíli užil...bože mě netrestej, to je kokotina! ()

milka 

všechny recenze uživatele

Dosti nevýrazný a totálně nevyužitý béčkový potenciál, který zabijí hlavně scénář a průměrná režie. Ashley Judd se sice snaží, ale ty bitky jí člověk stejně moc nežere. Chvála bohu za Rodena, Voříškovou a český kulisy, aspoň se má člověk nad čím bavit. Seriálové Taken se nekoná ani omylem. Zatim 50% ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„NA BECCU WINSTONEOVOU JSME PŘIPRAVENI!“ … „POSLEDNÍ SLOVA MNOHA SEBEVĚDOMÝCH MUŽŮ. NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY…“ /// Becca vyráží do Evropy hledat syna a začíná tak mise, jakou svět neviděl. Seznámíte se s mateřskými pudy, který z ní dělaj nesmrtelnou tetu. Vlastně mámu. A Spidermana. A… ne. Supermane ne! Letadlo dohnat nedokázala! (ale bylo to vo chlup!). Ne, že by se na Ashley Judd špatně dívalo, ale nevěřím jí ani hovno (no dobře, to možná jo…). Becca je tak dobrá, jak špatní jsou její protivníci. A upřímně – jsou to pěkní čuráci, takže James Bond je proti ní pytel sraček! Neustále si ze mě všichni dělaj prdel, a když už se zdá, že by to blbý mohlo s tím normálním nějak fungovat, přitlačej na pilu a vymyslej kurevský překvapení. Nebo dojemný flashbacky, ve kterých mamča furt pláče štěstím. Tvůrci couraj po celý Evropě. Bohužel se asi ztratili, páč brzo nerozeznávaj Prahu vod jinejch měst. My však rozeznáme český herce, díky nimž je Missing nejameričtější českej seriál, kterej vysílá jasnej vzkaz: NESERTE SE DO AMERICKEJCH MATEK! Ale to je jak u nás. Jen my máme strejdu Libora. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem nebezpečnej a zlej agent CIA. A mám syna. 2.) Hledám americkej seroš, kterej mohli natočit klidně Češi. 3.) Thx za titule „xtomas252 & Mischa“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

Galerie (295)

Zajímavosti (9)

  • 22. března 2012 oznámila televizní skupina Disney-ABC, že 12. června 2012 plánuje vydat první sérii seriálu na DVD ve Spojených státech a jejich teritoriích, v Kanadě a na Bermudách. (griph)
  • V 8. díle si roli zdravotní sestřičky z Maďarska zahrála Klára Issová. V posledním díle si zahrál také Miroslav Táborský. Můžeme ho vidět hned v úvodu jako tureckého strážníka. (kamysacek)

Reklama

Reklama