Po tragické manželově smrti se pro Beccu (Ashley Judd) stává smyslem života její jediný syn Michael (Nick Eversman). Když však Michael získá stipendium v Římě, matka nechce svému nade vše milovanému dítěti bránit a nechá ho odjet do Evropy. Její obavy se nicméně promění ve skutečnost, když Michael zmizí. Becca, která je bývalou elitní agentkou CIA, nemůže zůstat jen tak sedět doma; začne jednat a ujme se soukromého vyšetřování. Využije všech svých jedinečných schopností i zkušeností a při hledání svého syna musí otevřít staré rány, obnovit dávné kontakty a dokázat nemožné. Všichni, kdo stojí za Michaelovým zmizením, záhy zjistí, že Becca není matka, nad níž by mohli snadno vyhrát. (oficiální text distributora)

JohnCZ

Missing je hodně příjemný překvápko. Čekal jsem totiž nudnou kriminálku, ovšem to, že se část seriálu odehrává v Praze a má to dost českých herců (Terezu Voříškovou, Karla Rodena), mě na tomhle seriálu strašně lákalo a přinutilo mě to podívat se mu na zoubek. Je fakt, že scénáristicky je na první pohled kopírka Taken, ale potěšil mě fakt, že má tenhle seriál ke kriminálce daleko a je to spíše špionážní drama, takže žádná vata v podobě samostatných případů se nekoná. Seriál rychle uvede do děje, neustále se něco děje a napětí velmi dobře funguje. Po čase se trochu projevuje "rodinný" přístup k tématu, takže ač je Missing plný dobře napsaných zvratů, vždycky všechno dopadne víceméně dobře. Hodně mě potěšilo, že všechny otázky byly zodpovězeny a dějová linka celé série uzavřená. Tvůrci sice přihodili na úplný konec cliffhanger - to asi kdyby dostal seriál šanci na další řadu. Cliffhanger naštěstí působí natolik uměle a hloupě, že mi dojem ze seriálu nezkazil. Pro mě děj jednoduše skončil o dvě minuty dříve než samotný díl. Rozhodně bych si ale dal nášup, takhle svižně odsýpající seriál se jen tak nevidí, Missing stíhá během deseti dílů tolik, jako některé dlouhé seriály za několik sérií. ()

Franc1s

Pro mě jen kopie 96hodin, změna jen že je to seriál, hraje tam ženská a hledá svýho syna a jen agentka. Ale je to všechno tak blbý,špatný až trapný. Herecký výkon hl.představitelky je otřesný, kdo sakra tohle muže vymyslet? U mě po 2dílech konec,dál to nechci ani vidět. Jediný plus:natáčení v Praze a Roden. 3/10 víc ani prd ()

MyrnaAlec

Po pěti dílech hlavní výtka ohledně všemocné a všeho znalé hlavní hrdinky - vysoce nevěrohodné. Akční scény , kdy bojuje v hotelu s agentem , jsou naprosto přehnané vzhledem k ustavičnému zdůrazňování, že je 10 let mimo službu. V obsazení se mihne pár českých tváří /Roden,Dobrý a nějaký hezoun:) + Tereza V./ . Vše natočeno 3 x rychleji než Bourne. Cílem je stylizace a hlavně žádné rozpitvávání pohnutek. No je to " jen americký" seriál ... zklamal mě. ()

..Lucas..

Začal jsem na tento seriál koukat jen kvůli Tereze Voříškové, ale musim říct, že neni tak špatný, jak tu někdo píše, neni to ten nejlepší seriál, ale dívat se na něj dá, je napínavý a rychle ubíhá. Potěšil i Karel Roden ve vedlejší roli a pár českých slov v pátém díle ;) a navíc jsem rád, že tam má Tereza celkem dost prostoru :) Naštěstí ve finále se vyřeší hlavní příběh, takže jsem spokojený. Druhá řada nebude, ale to nevadí, myslim, že takhle je to vyhovující. Mimochodem se v seriálu objevili na chvilku i Klára Issová a Miroslav Táborský. ()

alambert

Ano, je to chvílemi tak křečovité, až je to trapné, a kýčovité, až je to směšné, ale celkově to má spád a je to prostě příjemný přímočarý KONEČNÝ (aspoň to tak zatím vypadá) seriál. Velmi oceňuju některé detaily, zejména, řekněme, zobrazení života agenta (nebo třeba diplomata atd.), který se pohybuje v takovém magickém n-úhelníku zájmů agentury, pro ktrerou pracuje, svých vlastních - kariérních, ochrany soukromí a rodiny, závazků vůči informátorům a partnerům a X dalších. Navíc prostě musím přidat za natáčení, a nejen natáčení, ale i odehrávání se v Praze a ČR...a že toho tam z Prahy bylo fakt dost... No a samozřejmě taky musím přidat za Terezku Voříškovou...která sice trochu přehrávala - což zamrzí, protože to není jejím zvykem - ale stejně, rád se na ni koukám a přeju jí úspěch...:-P ()

• V 8. díle si roli zdravotní sestřičky z Maďarska zahrála Klára Issová. V posledním díle si zahrál také Miroslav Táborský. Můžeme ho vidět hned v úvodu jako tureckého strážníka. (kamysacek)
  • Seriál měl v Indii předčasnou premiéru 11. března 2012 na stanici STAR World. (griph)