• DEMON
  **

  S nadsazkou mozno povedat, ze ide o femimnisticku verziu Taken, ci Bourneoviek. Prvy diel dobry, celkom ma navnadil. Zvysok ale znacne hapruje aj napriek obcasnym pozitivam. Serial je plny kliske a logickych kotrmelcov, posledne casti su plne deus ex machina rieseni, kde sa scenaristi zjavne dostali do kuta a pribeh posuvali dalej tym, co ich prve napadlo. A absolutny zaver bol uplne zbytocny.(26.7.2015)

 • kajas
  ***

  První minuty slíbily sympatickou podívanou ve stylu filmu "96 hodin". Základní dějová linie je ale roztažena do deseti dílů, což bohužel znamená, že se divák někdy v polovině začíná docela nudit. Ashley Judd pro mě navíc nebyla vhodnou představitelkou hlavní hrdinky. Plusové body samozřejmě dávám za vysokou účast českých herců a české lokace. Kdo ale proboha mohl vzhledem k závěrečné epizodě dopustit nenatočení další řady?(27.7.2013)

 • kenkaku
  **

  Každý se tu ohání klišé a seriál za to odsuzuje. Já říkám, no a co. Koho to zajímá, že vidím již viděné? Podstatné je, že to co vidím není hloupé a neobsahuje díry nebo naopak zbytečné vycpávky k nafouknutí děje. Tady je bohužel úplně vše. Díky tomu je jednoduchá zápletka nabobtnalá blbostma, které mají vždy jasný průběh (sakra má to deset dílů, takže fakt ho nemůže najít už v třetím díle). Díky tomu to už od čtvrtého dílu je dost nuda, otrava, pruda a člověk se soustředí jen na hledání chyb. Ano, jeden si připadá dobře když vidí známé lokace a herce. Bohužel to ale sakra nestačí. Obzvlášť když nelze spoléhat na logiku děje a proto čím déle se díváte, tím hodnocení jde dolů (a ten závěr tomu nasadil korunu).(30.7.2013)

 • chachar1922
  *****

  Viděno 8 dílů. Původně jsem si to stáhla kvůli Beana. No, jenže jak jinak, Sean opět přežil jen 3 minuty. Tak jsem doufala a doufala, tak jako doufám v každém jeho filmu kde umře, že nějakým zázračným způsobem oživne a... No... Nechci tu moc říkat co se tam děje dál, ale nedá mi to a musím dodat - ŽEBY konečně ??? :))) Jinak... Myslela jsem tehdy, že kouknu jen na jeden díl právě s tím Beanem, ale okamžitě jsem se musela podívat na druhý... na třetí... a tak dál a tak dál... edit: 21.5. - (po shlédnutí 10. dílu) - Aha, pěkně debilní konec ...(22.4.2012)

 • Franc1s
  **

  Pro mě jen kopie 96hodin, změna jen že je to seriál, hraje tam ženská a hledá svýho syna a jen agentka. Ale je to všechno tak blbý,špatný až trapný. Herecký výkon hl.představitelky je otřesný, kdo sakra tohle muže vymyslet? U mě po 2dílech konec,dál to nechci ani vidět. Jediný plus:natáčení v Praze a Roden. 3/10 víc ani prd(8.7.2013)

 • - Cliff Curtis a Ashley Judd si spoločne zahrali už vo filme Crossing Over (2009). (toi-toi)

 • - V 8. dílu seriálu se část děje odehrává v metru v rakouské Vídni. Několikrát je však možné zahlédnou název stanice metra Náměstí Republiky. Vídeňské podzemní dráze rovněž neodpovídá typ vlakové soupravy, kterou se postavy přepravují. (Agita)

 • - Ve scénách, kdy je hlavní hrdinka v paříži, je možné zahlédnout českou telefonní budku společnosti O2 nebo reklamu na Českou spořitelnu ve výloze. (Frki16)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace