Pilot mi víc než seriál připomínal film, konkrétně Taken - matka, bývalá agentka, hledá uneseného syna. Poutavé krimi s akcí. Jako film výborný, jako seriál má slušný potenciál, je dost otázek, málo odpovědí, o úrovni víc prozradí další díly. # Po 3 dílech: sklouzává do průměru, už není tak chytlavý, ale akční je a navíc objevuje se Tereza, tak uvidíme... Jen se obávám, aby to nebyl jeden z těch nekonečně natahovancýh seriálů. # Po 4. díle: Vytrácí se napětí, seriál se víc hrabe v minulosti, než aby se posouval dopředu, to nemám rád. Stejně jako Seane Beana. Začíná to být nějak moc mysteriózní, aby to nebyli druzí Lost. # Ale 6. díl parádní (v rámci možností).(16.3.2012)

• Peytl

Až se zjeví halivoudská hvězda, prdelatý a upocený kokot Šimůnek s mastnou loknou do čela, půjdu na odpad, tedy ne, že bych šel špacírem na skládku, ale definitivně tento seriálek pohřbím, což sice nikoho nezajímá, nicméně na to já seru, děti. Takže proto hodnotím po druhém dílu, aby si ty dvě směšné hvězdy chvíli užil...bože mě netrestej, to je kokotina!(27.6.2013)

Ano, je to chvílemi tak křečovité, až je to trapné, a kýčovité, až je to směšné, ale celkově to má spád a je to prostě příjemný přímočarý KONEČNÝ (aspoň to tak zatím vypadá) seriál. Velmi oceňuju některé detaily, zejména, řekněme, zobrazení života agenta (nebo třeba diplomata atd.), který se pohybuje v takovém magickém n-úhelníku zájmů agentury, pro ktrerou pracuje, svých vlastních - kariérních, ochrany soukromí a rodiny, závazků vůči informátorům a partnerům a X dalších. Navíc prostě musím přidat za natáčení, a nejen natáčení, ale i odehrávání se v Praze a ČR...a že toho tam z Prahy bylo fakt dost... No a samozřejmě taky musím přidat za Terezku Voříškovou...která sice trochu přehrávala - což zamrzí, protože to není jejím zvykem - ale stejně, rád se na ni koukám a přeju jí úspěch...:-P(7.11.2012)

Původní hodnocení bylo čtyři hvězdičky, ale po shlédnutí seriálu jsem byl nucen to změnit na tři, protože od asi šestého dílu to začínalo jít totálně do kytek. Poslední dva díly to sice vylepšily, ale stejně to je u mě za tři. Ashley mi není už sympatická, jediný, kdo to vyrovnával byl Sean Bean. A co říct k českým hercům? Voříšková byla skvělý výběr, ale co ten její hlas? Nevím, jestli to dělala schválně kvůli tomu přízvuku, ale bylo to něco hroznýho. Karel Roden byl jako vždycky výborná volba, hrát umí, co si budeme povídat. Pak se tam mihlo ještě spoustu českých herců, budu jmenovat Šimůnka a v posledním díle také Táborský. Missing skončil s jednou sérií, s další se nepředpokládalo. i když to skončilo tak nějak neuzavřeně. Někomu se to možná zdá něco jako Taken/96 hodin... Jasný, je to úplně to samý. Ale i tady se bavíte. Ano, možná je trošku pravda, že mě mrzí, že další série už nebude.(21.5.2012)

Hodnotím po zhlédnutých sedmi dílech. Vím že celý seriál je jedno klišé za druhým a očekávaná překvapení nikoho nepřekvapí ale mě to baví. Seriál při kterém nemusíte přemýšlet, naopak si můžete všímat krásných českých kulis a přítomnosti českých herců. Velmi mě osobně zklamala akorát Tereza Voříšková kterou v českých filmech mám hodně rád ale tady občas působí až směšně. Vypněte mozek, zapněte Missing a užijete si každý díl. S tím mozkem to myslím vážně protože seriál se hemží absurdními situacemi jako např. když hlavní hrdinka ukradne před zraky všech zpravodajských služeb nedaleko Prahy vrtulník a odletí s ním nepozorovaně až do Moskvy.(11.5.2012)

• - Část seriálu se natáčela v České Republice v Barrandovských studiích v Praze, také ale například na novogotickém zámku Sychrov, který se nachází nedaleko Turnova v Libereckém kraji. Scény, ve kterých se děj odehrává v italském městě Ravello, byly natáčeny v Chorvatsku ve městě Hvar. Část 9. dílu odehrávající se v Bulharsku se natáčela v severočeském Duchcově. (slatkac)

• - Ministerstvo kultury ČR v rámci Programu podpory filmového průmyslu přispělo v roce 2011 dotační částkou 66 milionů Kč. V daném roce se jednalo o nejvyšší dotační částku z celkových 260 milionů a 40 dotovaných projektů. [Zdroj: ppfp.cz] (Artran)

• - Ve scénách, kdy se děj odehrává v italském městě Ravello, jsou na lodích chorvastké vlajky i názvy. (Frki16)