• kenkaku
  **

  Každý se tu ohání klišé a seriál za to odsuzuje. Já říkám, no a co. Koho to zajímá, že vidím již viděné? Podstatné je, že to co vidím není hloupé a neobsahuje díry nebo naopak zbytečné vycpávky k nafouknutí děje. Tady je bohužel úplně vše. Díky tomu je jednoduchá zápletka nabobtnalá blbostma, které mají vždy jasný průběh (sakra má to deset dílů, takže fakt ho nemůže najít už v třetím díle). Díky tomu to už od čtvrtého dílu je dost nuda, otrava, pruda a člověk se soustředí jen na hledání chyb. Ano, jeden si připadá dobře když vidí známé lokace a herce. Bohužel to ale sakra nestačí. Obzvlášť když nelze spoléhat na logiku děje a proto čím déle se díváte, tím hodnocení jde dolů (a ten závěr tomu nasadil korunu).(30.7.2013)

 • Peytl
  *

  Až se zjeví halivoudská hvězda, prdelatý a upocený kokot Šimůnek s mastnou loknou do čela, půjdu na odpad, tedy ne, že bych šel špacírem na skládku, ale definitivně tento seriálek pohřbím, což sice nikoho nezajímá, nicméně na to já seru, děti. Takže proto hodnotím po druhém dílu, aby si ty dvě směšné hvězdy chvíli užil...bože mě netrestej, to je kokotina!(27.6.2013)

 • IQ Tiqe
  ***

  Pilot mi víc než seriál připomínal film, konkrétně Taken - matka, bývalá agentka, hledá uneseného syna. Poutavé krimi s akcí. Jako film výborný, jako seriál má slušný potenciál, je dost otázek, málo odpovědí, o úrovni víc prozradí další díly. # Po 3 dílech: sklouzává do průměru, už není tak chytlavý, ale akční je a navíc objevuje se Tereza, tak uvidíme... Jen se obávám, aby to nebyl jeden z těch nekonečně natahovancýh seriálů. # Po 4. díle: Vytrácí se napětí, seriál se víc hrabe v minulosti, než aby se posouval dopředu, to nemám rád. Stejně jako Seane Beana. Začíná to být nějak moc mysteriózní, aby to nebyli druzí Lost. # Ale 6. díl parádní (v rámci možností).(16.3.2012)

 • L_A_D_A_S
  ****

  Hodnotím po zhlédnutých sedmi dílech. Vím že celý seriál je jedno klišé za druhým a očekávaná překvapení nikoho nepřekvapí ale mě to baví. Seriál při kterém nemusíte přemýšlet, naopak si můžete všímat krásných českých kulis a přítomnosti českých herců. Velmi mě osobně zklamala akorát Tereza Voříšková kterou v českých filmech mám hodně rád ale tady občas působí až směšně. Vypněte mozek, zapněte Missing a užijete si každý díl. S tím mozkem to myslím vážně protože seriál se hemží absurdními situacemi jako např. když hlavní hrdinka ukradne před zraky všech zpravodajských služeb nedaleko Prahy vrtulník a odletí s ním nepozorovaně až do Moskvy.(11.5.2012)

 • DEMON
  **

  S nadsazkou mozno povedat, ze ide o femimnisticku verziu Taken, ci Bourneoviek. Prvy diel dobry, celkom ma navnadil. Zvysok ale znacne hapruje aj napriek obcasnym pozitivam. Serial je plny kliske a logickych kotrmelcov, posledne casti su plne deus ex machina rieseni, kde sa scenaristi zjavne dostali do kuta a pribeh posuvali dalej tym, co ich prve napadlo. A absolutny zaver bol uplne zbytocny.(26.7.2015)

 • - Část seriálu se natáčela v České Republice v Barrandovských studiích v Praze, také ale například na novogotickém zámku Sychrov, který se nachází nedaleko Turnova v Libereckém kraji. Scény, ve kterých se děj odehrává v italském městě Ravello, byly natáčeny v Chorvatsku ve městě Hvar. Část 9. dílu odehrávající se v Bulharsku se natáčela v severočeském Duchcově. (slatkac)

 • - Ve scénách, kdy se děj odehrává v italském městě Ravello, jsou na lodích chorvastké vlajky i názvy. (Frki16)

 • - V 8. dílu seriálu se část děje odehrává v metru v rakouské Vídni. Několikrát je však možné zahlédnou název stanice metra Náměstí Republiky. Vídeňské podzemní dráze rovněž neodpovídá typ vlakové soupravy, kterou se postavy přepravují. (Agita)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace