• Ydrosten

Vyděny všechny díly ( tedy snad všechny ) Nic nemůže navnadit na seriál lépe než známé tváře a hlavně hezké slečny ( a že Ashley Judd hezká je, o Tereze Voříškové ani nemluvě ) Bohužel si nemůžu nějak žádnou z těchto slečen oblíbit natolik, abych se v ději nenudil. Dost nezáživný seriál, který by mohl být o trochu lepší kdyby se někdo obtěžoval trochu víc vypilovat scénář. To je jako TAKEN ( 96 hodin ) ale natáhlej do sposty nudných scén a dílů.(28.7.2013)

Jak nemám ve zvyku hodnotit seriály, které jsem neviděla celé, po 8. dílu "Pohřešovaného" vím, že níž jít rozhodně nemůžu, tedy za předpokladu, že 10. epizoda děj skutečně uzavře. (Jasně, že neuzavřela, jasně, že se to rozplizne do další série. Dobře mi tak. 18.5.) Že je Missing béčková záležitost? Nechápu, proč by na podobnou oddechovku měl někdo dát víc peněz. Nevadí mi čitelnost postav ani předvídatelný děj, které k tomu patří. Líbí se mi, když ruské a italské postavy mluví vlastním jazykem, není to samozřejmost. Žánr, který nevyhledávám, ale taky potřebuji občas vyčistit hlavu, asi proto se celkem bavím. A vlastně jsem ráda, že to s Paulem a agentem Zero je tak, jak jsem předpokládala. Mám už jen dvě otázky, z nichž jedna je, kdo zemře další. Jediná má připomínka se týká Karla Rodena: je na čase, aby změnil kadeřníka.(8.5.2012)

• Fr

„NA BECCU WINSTONEOVOU JSME PŘIPRAVENI!“ … „POSLEDNÍ SLOVA MNOHA SEBEVĚDOMÝCH MUŽŮ. NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY…“ /// Becca vyráží do Evropy hledat syna a začíná tak mise, jakou svět neviděl. Seznámíte se s mateřskými pudy, který z ní dělaj nesmrtelnou tetu. Vlastně mámu. A Spidermana. A… ne. Supermane ne! Letadlo dohnat nedokázala! (ale bylo to vo chlup!). Ne, že by se na Ashley Judd špatně dívalo, ale nevěřím jí ani hovno (no dobře, to možná jo…). Becca je tak dobrá, jak špatní jsou její protivníci. A upřímně – jsou to pěkní čuráci, takže James Bond je proti ní pytel sraček! Neustále si ze mě všichni dělaj prdel, a když už se zdá, že by to blbý mohlo s tím normálním nějak fungovat, přitlačej na pilu a vymyslej kurevský překvapení. Nebo dojemný flashbacky, ve kterých mamča furt pláče štěstím. Tvůrci couraj po celý Evropě. Bohužel se asi ztratili, páč brzo nerozeznávaj Prahu vod jinejch měst. My však rozeznáme český herce, díky nimž je Missing nejameričtější českej seriál, kterej vysílá jasnej vzkaz: NESERTE SE DO AMERICKEJCH MATEK! Ale to je jak u nás. Jen my máme strejdu Libora. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem nebezpečnej a zlej agent CIA. A mám syna. 2.) Hledám americkej seroš, kterej mohli natočit klidně Češi. 3.) Thx za titule „xtomas252 & Mischa“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne(13.8.2015)

Tři hvězdy jsou za první dva díly, pak jde seriál do kopru. Silně tomu napomáhá naprosto příšerná Tereza Voříšková které zdatně sekunduje Nick Eversman, úspěšný vysokoškolák s chováním a IQ desetiletého dítěte. Bez těch dvou by byl seriál o půlku lepší, ale o čem by to pak bylo, že. Ještě že už zastřelili Rodena - tedy doufám.(19.7.2013)

Tak sledoval jsem to hlavně skrze Terezy Voříškové. Naštěstí to nebylo to jediné co mě na Missing bavilo. Příjemná změna klasického amerického prostředí za evropské, spousta známých tváří a ač se může zdát děj jakkoliv klišovitý, dost mě zaujal. Škoda, že seriál nedostal pokračování, jinak bych přidal ještě jednu * :-) (hodnocení za 1. sérii - konec) (9.10.2012)

• - Část seriálu se natáčela v České Republice v Barrandovských studiích v Praze, také ale například na novogotickém zámku Sychrov, který se nachází nedaleko Turnova v Libereckém kraji. Scény, ve kterých se děj odehrává v italském městě Ravello, byly natáčeny v Chorvatsku ve městě Hvar. Část 9. dílu odehrávající se v Bulharsku se natáčela v severočeském Duchcově. (slatkac)

• - V 8. dílu seriálu se část děje odehrává v metru v rakouské Vídni. Několikrát je však možné zahlédnou název stanice metra Náměstí Republiky. Vídeňské podzemní dráze rovněž neodpovídá typ vlakové soupravy, kterou se postavy přepravují. (Agita)

• - Ministerstvo kultury ČR v rámci Programu podpory filmového průmyslu přispělo v roce 2011 dotační částkou 66 milionů Kč. V daném roce se jednalo o nejvyšší dotační částku z celkových 260 milionů a 40 dotovaných projektů. [Zdroj: ppfp.cz] (Artran)