Po tragické manželově smrti se pro Beccu (Ashley Judd) stává smyslem života její jediný syn Michael (Nick Eversman). Když však Michael získá stipendium v Římě, matka nechce svému nade vše milovanému dítěti bránit a nechá ho odjet do Evropy. Její obavy se nicméně promění ve skutečnost, když Michael zmizí. Becca, která je bývalou elitní agentkou CIA, nemůže zůstat jen tak sedět doma; začne jednat a ujme se soukromého vyšetřování. Využije všech svých jedinečných schopností i zkušeností a při hledání svého syna musí otevřít staré rány, obnovit dávné kontakty a dokázat nemožné. Všichni, kdo stojí za Michaelovým zmizením, záhy zjistí, že Becca není matka, nad níž by mohli snadno vyhrát. (oficiální text distributora)

kenkaku

Každý se tu ohání klišé a seriál za to odsuzuje. Já říkám, no a co. Koho to zajímá, že vidím již viděné? Podstatné je, že to co vidím není hloupé a neobsahuje díry nebo naopak zbytečné vycpávky k nafouknutí děje. Tady je bohužel úplně vše. Díky tomu je jednoduchá zápletka nabobtnalá blbostma, které mají vždy jasný průběh (sakra má to deset dílů, takže fakt ho nemůže najít už v třetím díle). Díky tomu to už od čtvrtého dílu je dost nuda, otrava, pruda a člověk se soustředí jen na hledání chyb. Ano, jeden si připadá dobře když vidí známé lokace a herce. Bohužel to ale sakra nestačí. Obzvlášť když nelze spoléhat na logiku děje a proto čím déle se díváte, tím hodnocení jde dolů (a ten závěr tomu nasadil korunu). ()

IQ Tiqe

Pilot mi víc než seriál připomínal film, konkrétně Taken - matka, bývalá agentka, hledá uneseného syna. Poutavé krimi s akcí. Jako film výborný, jako seriál má slušný potenciál, je dost otázek, málo odpovědí, o úrovni víc prozradí další díly. # Po 3 dílech: sklouzává do průměru, už není tak chytlavý, ale akční je a navíc objevuje se Tereza, tak uvidíme... Jen se obávám, aby to nebyl jeden z těch nekonečně natahovancýh seriálů. # Po 4. díle: Vytrácí se napětí, seriál se víc hrabe v minulosti, než aby se posouval dopředu, to nemám rád. Stejně jako Seane Beana. Začíná to být nějak moc mysteriózní, aby to nebyli druzí Lost. # Ale 6. díl parádní (v rámci možností). ()

MickeyStuma

Béčkový TV seriál s účastí českých herců a s českou lokací. Inu, zázrak to není, a protože všechno už tu mnohokrát bylo, je vše předvídatelné a nepřekvapující. Našince však potěší přemíra pražských a karlovarských ulic a hlavně kromě Karla Rodena i Tereza Voříšková. Děvče překvapilo. Bohužel, občas někde klopýtne, ale to se dalo očekávat. Pro mě však bylo překvapením pidirole Miroslava Šimůnka a jeho rvačka s hlavní představitelkou Ashley Judd. Takový výkon bych od něj opravdu nečekal. Seriál určitou atmosféru má, a o napětí také není nouze, přesto je dokonalost hodně daleko. Ona ta předvídatelnost zkrátka sráží vše na kolena a to je nejhorší, co může dílo potkat protože se okamžitě stává nezajímavým. Švih to má, rychle to ubíhá, komploty se vytvářejí a řeší každou minutou. Na můj vkus by to mohlo být trošičku akčnější. Ono když se něco začne dít, přijde mi to dost rychle ukončené. Veledílo to tedy není, ale průser rozhodně také ne. ()

L_A_D_A_S

Hodnotím po zhlédnutých sedmi dílech. Vím že celý seriál je jedno klišé za druhým a očekávaná překvapení nikoho nepřekvapí ale mě to baví. Seriál při kterém nemusíte přemýšlet, naopak si můžete všímat krásných českých kulis a přítomnosti českých herců. Velmi mě osobně zklamala akorát Tereza Voříšková kterou v českých filmech mám hodně rád ale tady občas působí až směšně. Vypněte mozek, zapněte Missing a užijete si každý díl. S tím mozkem to myslím vážně protože seriál se hemží absurdními situacemi jako např. když hlavní hrdinka ukradne před zraky všech zpravodajských služeb nedaleko Prahy vrtulník a odletí s ním nepozorovaně až do Moskvy. ()

insurgentes

Když si potřebujete vymýt mozek a né koukat na něco smysluplného, tak tento seriál poslouží. Dá se v kuse odsmažit tři díly, pak pauzička třeba na jídlo, a další tři díly. Jakmile ale začnete u toho přemýšlet, je zle. Já si to stáhnul kvůli českým hercům, a lámal jsem si hlavu, kdy už se přestanem v holyvůdu prostituovat v rolích různých Oxán a Ivánů??? (Teda ne že by mi v případě Voříškový ta prostituce nějak vadila, to nemůžu říct.) A Karel Dobrý je fakt dobrý. ()

• V 8. dílu seriálu se část děje odehrává v metru v rakouské Vídni. Několikrát je však možné zahlédnou název stanice metra Náměstí Republiky. Vídeňské podzemní dráze rovněž neodpovídá typ vlakové soupravy, kterou se postavy přepravují. (Agita)
  • Část seriálu se natáčela v České Republice v Barrandovských studiích v Praze, také ale například na novogotickém zámku Sychrov, který se nachází nedaleko Turnova v Libereckém kraji. Scény, ve kterých se děj odehrává v italském městě Ravello, byly natáčeny v Chorvatsku ve městě Hvar. Část 9. dílu odehrávající se v Bulharsku se natáčela v severočeském Duchcově. (slatkac)
  • Ve scénách, kdy se děj odehrává v italském městě Ravello, jsou na lodích chorvastké vlajky i názvy. (Frki16)