První minuty slíbily sympatickou podívanou ve stylu filmu "96 hodin". Základní dějová linie je ale roztažena do deseti dílů, což bohužel znamená, že se divák někdy v polovině začíná docela nudit. Ashley Judd pro mě navíc nebyla vhodnou představitelkou hlavní hrdinky. Plusové body samozřejmě dávám za vysokou účast českých herců a české lokace. Kdo ale proboha mohl vzhledem k závěrečné epizodě dopustit nenatočení další řady?(27.7.2013)

Docela škoda, že to po tak kvalitním rozjezdu zklamalo. Protože, skvělé obsazení a především v prvních dílech solidní scénář slibovali výbornou podívanou. Nu což člověk nemůže mít vše. Na druhou stranu, snad každý díl (snad až na jeden) byl napínaví a vždy končil v tu nejméně vhodnou chvíli. A to že jsem věděl kdo je „Zero“ hned jak se o něm zmínili mi ani moc nevadilo. Vzhlédl jsem to celé a i když mě poslední díly spíše zklamali, považuji to za jeden z těch lepších seriálů co se za posledních několik let urodil. Zvláště v tomto žánru.(28.7.2013)

Dosti nevýrazný a totálně nevyužitý béčkový potenciál, který zabijí hlavně scénář a průměrná režie. Ashley Judd se sice snaží, ale ty bitky jí člověk stejně moc nežere. Chvála bohu za Rodena, Voříškovou a český kulisy, aspoň se má člověk nad čím bavit. Seriálové Taken se nekoná ani omylem. Zatim 50%(2.4.2012)

Po pěti dílech hlavní výtka ohledně všemocné a všeho znalé hlavní hrdinky - vysoce nevěrohodné. Akční scény , kdy bojuje v hotelu s agentem , jsou naprosto přehnané vzhledem k ustavičnému zdůrazňování, že je 10 let mimo službu. V obsazení se mihne pár českých tváří /Roden,Dobrý a nějaký hezoun:) + Tereza V./ . Vše natočeno 3 x rychleji než Bourne. Cílem je stylizace a hlavně žádné rozpitvávání pohnutek. No je to " jen americký" seriál ... zklamal mě.(16.4.2012)

Hodnotím po zhlédnutých sedmi dílech. Vím že celý seriál je jedno klišé za druhým a očekávaná překvapení nikoho nepřekvapí ale mě to baví. Seriál při kterém nemusíte přemýšlet, naopak si můžete všímat krásných českých kulis a přítomnosti českých herců. Velmi mě osobně zklamala akorát Tereza Voříšková kterou v českých filmech mám hodně rád ale tady občas působí až směšně. Vypněte mozek, zapněte Missing a užijete si každý díl. S tím mozkem to myslím vážně protože seriál se hemží absurdními situacemi jako např. když hlavní hrdinka ukradne před zraky všech zpravodajských služeb nedaleko Prahy vrtulník a odletí s ním nepozorovaně až do Moskvy.(11.5.2012)

• - Ve scénách, kdy se děj odehrává v italském městě Ravello, jsou na lodích chorvastké vlajky i názvy. (Frki16)

• - Část seriálu se natáčela v České Republice v Barrandovských studiích v Praze, také ale například na novogotickém zámku Sychrov, který se nachází nedaleko Turnova v Libereckém kraji. Scény, ve kterých se děj odehrává v italském městě Ravello, byly natáčeny v Chorvatsku ve městě Hvar. Část 9. dílu odehrávající se v Bulharsku se natáčela v severočeském Duchcově. (slatkac)

• - V 8. dílu seriálu se část děje odehrává v metru v rakouské Vídni. Několikrát je však možné zahlédnou název stanice metra Náměstí Republiky. Vídeňské podzemní dráze rovněž neodpovídá typ vlakové soupravy, kterou se postavy přepravují. (Agita)