Ano, je to chvílemi tak křečovité, až je to trapné, a kýčovité, až je to směšné, ale celkově to má spád a je to prostě příjemný přímočarý KONEČNÝ (aspoň to tak zatím vypadá) seriál. Velmi oceňuju některé detaily, zejména, řekněme, zobrazení života agenta (nebo třeba diplomata atd.), který se pohybuje v takovém magickém n-úhelníku zájmů agentury, pro ktrerou pracuje, svých vlastních - kariérních, ochrany soukromí a rodiny, závazků vůči informátorům a partnerům a X dalších. Navíc prostě musím přidat za natáčení, a nejen natáčení, ale i odehrávání se v Praze a ČR...a že toho tam z Prahy bylo fakt dost... No a samozřejmě taky musím přidat za Terezku Voříškovou...která sice trochu přehrávala - což zamrzí, protože to není jejím zvykem - ale stejně, rád se na ni koukám a přeju jí úspěch...:-P(7.11.2012)

Pilot mi víc než seriál připomínal film, konkrétně Taken - matka, bývalá agentka, hledá uneseného syna. Poutavé krimi s akcí. Jako film výborný, jako seriál má slušný potenciál, je dost otázek, málo odpovědí, o úrovni víc prozradí další díly. # Po 3 dílech: sklouzává do průměru, už není tak chytlavý, ale akční je a navíc objevuje se Tereza, tak uvidíme... Jen se obávám, aby to nebyl jeden z těch nekonečně natahovancýh seriálů. # Po 4. díle: Vytrácí se napětí, seriál se víc hrabe v minulosti, než aby se posouval dopředu, to nemám rád. Stejně jako Seane Beana. Začíná to být nějak moc mysteriózní, aby to nebyli druzí Lost. # Ale 6. díl parádní (v rámci možností).(16.3.2012)

Missing je hodně příjemný překvápko. Čekal jsem totiž nudnou kriminálku, ovšem to, že se část seriálu odehrává v Praze a má to dost českých herců (Terezu Voříškovou, Karla Rodena), mě na tomhle seriálu strašně lákalo a přinutilo mě to podívat se mu na zoubek. Je fakt, že scénáristicky je na první pohled kopírka Taken, ale potěšil mě fakt, že má tenhle seriál ke kriminálce daleko a je to spíše špionážní drama, takže žádná vata v podobě samostatných případů se nekoná. Seriál rychle uvede do děje, neustále se něco děje a napětí velmi dobře funguje. Po čase se trochu projevuje "rodinný" přístup k tématu, takže ač je Missing plný dobře napsaných zvratů, vždycky všechno dopadne víceméně dobře. Hodně mě potěšilo, že všechny otázky byly zodpovězeny a dějová linka celé série uzavřená. Tvůrci sice přihodili na úplný konec cliffhanger - to asi kdyby dostal seriál šanci na další řadu. Cliffhanger naštěstí působí natolik uměle a hloupě, že mi dojem ze seriálu nezkazil. Pro mě děj jednoduše skončil o dvě minuty dříve než samotný díl. Rozhodně bych si ale dal nášup, takhle svižně odsýpající seriál se jen tak nevidí, Missing stíhá během deseti dílů tolik, jako některé dlouhé seriály za několik sérií.(8.10.2013)

První minuty slíbily sympatickou podívanou ve stylu filmu "96 hodin". Základní dějová linie je ale roztažena do deseti dílů, což bohužel znamená, že se divák někdy v polovině začíná docela nudit. Ashley Judd pro mě navíc nebyla vhodnou představitelkou hlavní hrdinky. Plusové body samozřejmě dávám za vysokou účast českých herců a české lokace. Kdo ale proboha mohl vzhledem k závěrečné epizodě dopustit nenatočení další řady?(27.7.2013)

Tak sledoval jsem to hlavně skrze Terezy Voříškové. Naštěstí to nebylo to jediné co mě na Missing bavilo. Příjemná změna klasického amerického prostředí za evropské, spousta známých tváří a ač se může zdát děj jakkoliv klišovitý, dost mě zaujal. Škoda, že seriál nedostal pokračování, jinak bych přidal ještě jednu * :-) (hodnocení za 1. sérii - konec) (9.10.2012)

• - Ve scénách, kdy je hlavní hrdinka v paříži, je možné zahlédnout českou telefonní budku společnosti O2 nebo reklamu na Českou spořitelnu ve výloze. (Frki16)

• - Ve scénách, kdy se děj odehrává v italském městě Ravello, jsou na lodích chorvastké vlajky i názvy. (Frki16)

• - Cliff Curtis a Ashley Judd si spoločne zahrali už vo filme Crossing Over (2009). (toi-toi)