Muži v bílém (TV film)

Men In White

Komedie / Sci-Fi

USA, 1998, 90 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (47)

• woody

ODPAD!Ne ODPAD! tohle je DOUBLE ODPAD!Ani Jak ukrást Dagmaru nemá na tuhle během týdne(míň určitě ne) natočenou blbost.Prosím jenom POMA aba vymazal že je to Komedie(???)/Sci-Fi(!!!?) a dal tam Žánr nespecifikovatelný.A panu Kennedymu: Až nebudete mít příště na nájem poproste syna,dceru, prostě kohokoliv.(4.1.2003)

• Tom_Lachtan

když někdo dělá parodii na parodii, vždycky vnikne hovadina, ale tohle je ..... Prostě...... Snad nejhorší film od dob vzniku času a prostoru(15.2.2013)

• Wacoslav1

No tak teda dobře no. Je to hyper srajda. Hledal jsem nějaký důvod k udělení 1* abych se nestádoval, ale pro tentokrát musím konstatovat, že všechny ty odpady tu jsou zcela zaslouženě.5%(3.5.2014)

• Madsbender

Ani neviem ako je možné, že som tento film už videl asi 3 razy. Lenže ani raz som nepochopil dôvod jeho vzniku a existencie, ani nenašiel nič, čo by ju ako-tak ospravedlňovalo. Vo všetkej spokojnosti teda pošlem tento mimozemský pseudohumorný odpad tam, kam patrí - na skládku intergalaktického braku a medzidimenzionálnych splašiek od susedy z druhého poschodia. 0%(9.5.2014)

• sinp

Jednoho slunného dne se můj filmový život navždy změnil - Konečně jsem narazil na film, který mohu s klidným svědomím prohlásit, za největší shit všech dob. Takovou trapárnu by totiž nevymyslela ani dvojice Olmer, Soukup kdyby jich bylo deset. Sice jsem to viděl až do konce, ale to bych radši rozmlátil televizi, než abych sledoval tenhle zvratek lidstva znovu.(15.7.2005)

• Spinosaurus

Tento film je fakt nebo zlý sen ve kterém jsem hodinu a půl byl?(6.1.2007)

• Terva

TOHLE je megaODPAD!!!(4.11.2012)

• pornogrind

Film který jsem viděl kdysi dávno,teď si na něho vzpoměl a prostě jsem ho musel poslat do odpadu.Uf.To je úleva.Nekorunovaný král odpadů.Totální "filmový" průjem.(4.4.2015)

• themic

Totální blbost, snažit se parodovat Muže v černém, ale teda nepovedlo se!.. Nezaslouží si 4procenta!(27.5.2006)

• mysiak

O môj bože...toto sa vyrovná aj Disaster Movie..(29.6.2009)

• Derek

nečakal som, že nejaký film môže byť tak totálne debilný. keď to na fox kids uvidli ako komédiu a ja som to zhliadol tak som sa takmer rozplakal. je to vážne NEUVERITELNA hovadina, ktorá si nezaslúži byť uvádzaná ako film!(30.3.2004)

• Phos4rus

Clovek muze za hodinu a pul udelat milion lepsich veci...Udelat si 10 kafi, jit se 30 vy(curat)***at, 4 se osprchovat, uvarit 9 polivek, snist 5 rizku, ale rozhodne ne divat se na tohle!!!Tak jsem jen tak vyhodil hodinu a pul do kanalu(nejlepe odpadniho)...(7.8.2003)

• fars

Tenhle film skvele prezentuje kvalitu celeho toho stupidniho tv kanalu Fox kids (i kdyz jeden-dva serialy tam mozna jsou koukatelne), sracka nejtezsiho kalibru... Dejte mi kameru a 150 korun, a do tydne vam natocim 3x lepsi "film", a to mluvim bez nadsazky!!!(13.2.2006)

• lakikaki

Totálny odpad. Pamätám si, že pred niekoľkými rokmi som kvôli tomuto nechcel ísť pozrieť starých rodičov... Trpko som to oľutoval. A to som bol ešte vo veku, keď sa vám "komédie" ako Men In White ešte môžu páčiť. Teraz som už nemal odvahu na to, aby som si to pozrel celé, ale scény, ktoré som sa rozhodol pretrpieť aby som sem mohol napísať svoj komentár ma naozaj znechutili a nepochopím, ako sa mohlo niečo takéto (neodvážim sa to nazvať filmom) dostať na svetlo sveta. Dávam svoje zatiaľ jediné (dúfam, že nebude žiadne ďalšie; takéto niečo už nechcem nikdy vidieť) hodnotenie ODPAD!, lebo si to Men In White oprávnene zaslúži.(3.1.2007)

Tak zlé, až sa z toho stane celkom komická komédia. Ja sa na to pravidelne pozerám aby som sa nasmial... a prečo nie?(20.8.2014)

• karlik4801

Příklad zhovadilosti. Nefilm, který se natočil jen tak, protože už se někdo prostě nudil. Dotyčný asi neměl co na práci. Vybral si dvě herecké blitky, vzal si kameru a řekl jim co mají dělat. Přijde mi že tenhle film nikdy neměl ani scénář, jen se chytal na hollywoodských trhácích. Pane bože proč.(28.4.2013)

• HomeAlone

Ale , ale a toto co malo vlastne byt . Taky brutalny odjeb sa len tak lahko nevidi a dal by som aj ine hodnotenie , ale horsie ako odpad! tu nieje . Takze tak(24.1.2010)

• Smileface

Neviděl jsem sice uplně celej film,ale jen druhou půlku a stupidita tohodle filmu je extrémní,takže se k vašemu hodnocení přidávám.Sice bych dal tak 10%,ale jesti se mám rozhodnout mezi * a odpad!,volím odpad!.(13.9.2003)

• P1tr

Obdivuji sílu zde hodnotících, kteří vydrželi do konce. Obzvláště těm, kterým to nijak nepoznamenalo život. Já jsem takovou vůli neměl, na to si svého života příliš cením. Jediné, co na snímku zamrzí je Thomas F. Wilson. Dopracovat se z Biffa z Návratu do budoucnosti až sem, to chce buď hodně smůly, nebo velikou nepozornost při čtění scénářů. Pokud tady nějaký k dispozici byl.(15.9.2008)

• KasparekZabijak

Jedna z nejhorsich zrudnosti co mi kdy prosla videem, to bych se snad dival radsi na primy prenos zavodu jachet na olympiade 1996 v Atlante ve 4:30 rano s komentarem Radka Bauera.(29.1.2012)

<< předchozí 1 2 3