Po svém podivínském strýci Cyrusovi zdědí Arthur dům. Nové dědictví má však nečekané zvláštnůstky skleněné stěny popsané neznámým jazykem a především 12 naštvaných duchů. Rodina záhy zjistí, že bydlení zde je doslova o život. (oficiální text distributora)

MartCT

Už několikrát řečeno: Promarněný potenciál...Kdo chce dělat horror a nacpe tam někoho kdo každou druhou věc zlehčuje a dá tam někoho kdo kope jednu rádoby "hlášku" za druhou (viz chůva). Nevím co z toho vlastně má být:-/ ()

Methos-SK

Sympatak zdedi zahadny dom po svojom blaznivom strykovi. Ale neni to len taky obycajny dom a po chvili sa o tom vsetci presvedcia na vlastnej kozi ()

Venceslao90

Snaha o spojení hororu a komedie, která ale vůbec nevyšla. Nebudete se ani bát, ani se nepobavíte. Hrozná kravina. Hvězdička za tu černošku, ta byla dobrá :) ()

Jack_F.

Když tam hraje můj oblíbený komický Monk a nádherná (73. ročník?!!!)nádherná Shannon, tak to nejde brát vážně.Jak v té sprše čuměla ta mrtvola jak péro z gauče. :D Nevím ale míchat komedii a horor je hloupost. ()

Jan XXIII

Mezi horory mírný podprůměr.Dům byl sice vybaven zajímavě, ale nezaujal mě vůbec scénář, který byl napsán asi na koleně. ()

Imouse

Souhlasím, že jediné co stojí za zmínku je úvod. Pak to jde dolů vodou. Klišé se vrství na klišé, dojde k jednomu "překvapivému" zvratu a nakonec nezbytné ponaučení o tom, že rodinné pouto je to nejdůležitější. Efekty jsou sice skvělé, ale děj je natolik otřesný, že se z něj divák ani nestačí vzpamatovat. Typický příklad filmu, který je točen pro to, aby byl natočen. ()

xander

Béčkový film ktorý nieje ani napínavý ani zábavný. Herci samozrejme nemajú čo hrať, príbeh je neuveriteľne zmätený a F. Murray Abraham sa bohvie prečo iba mihne v takto zlom filme. Zbytočný a nudný hororový počin. ()

huriccan

Když se prokousáte začátkem filmu, dostanete se z vrakoviště aut na fakt zajímávé místo, možná začnete uvažovat, že by to mohlo by fakt fajn béčko, ale pak se scénář rozhodne rozcupovat film na mraky a vy nevěříte vlastním očím.. Ano, kdyby se psala první polovina dvacátého století a někdo vytáhl něco podobnýho, možná by se v kině i omdlévalo, ale dnes? ()

Slouby

Začátek docela povedený, ale když sem pak sledoval panickou hrůzu Matthewa Lillarda, tak sem se trhal smíchy...i když tam byli celkem dobře zpracovaní duchové(a v jiném filmu by i naháněli hrůzu) tak v tomto filmu s již zmiňovaným hercem, který byl strašně komický, se dá říct že tohle byla spíše komedie. ()

ARTchaoos odpad!

Tento film je odpad nič v ňom nebolo až na jeden dom v ktorom aj tak nebolo nič zrejmé,, hororové scénky nula bodov Jeden z najhorších aký som videl ..... ..........[chaoos] ()

Angelie

Ja bych tento film prirovnala k filmu Lod duchu, stejne neoslovujici, nenapadite, neprekvapujici s nudnym dejem. Pro me horor nedela par nechutnych scen. Jedna * za par lekacich scen... ()

StorWik

Jediné co se dá hodnotit jsou vcelku povedné masky duchů....děj tak primitivní a předvýdatelný, že jsem několikrát málem praštil hlavou do klávesnice. ()

morbido

Už dlúho sem si nepríl aby všetky hlavné postavy dojedného tym pošli tym najhoršim možnym spúsobem.Minimálne pul film sem mnel v hlave jednu vetu : ZABITE UŽ NEKDO TEHO KRPATÉHO SKU...SYNA!!!Ach bože jak já neznášam americké rodinky rádoby hrdinstvo a happyendy.Hovadská sračka.Pred odpadem to zachánilo zepar smrtí.Zbytek naprosto pominutelný zbytečný rádoby horror rádoby komédia. ()

Pointer

Úprimne, je to hovadina. Ale zas na druhej strane, celkom zábavná hovadina. Čo však pri takých filmoch nenávidím, je vždycky nejaké decko, ktoré robí čo sa mu chce, stratí sa, a potom ho hľadajú a ach joj ach jaj, do toho stále kecá nejaká černoška, že za toto bude chcieť príplatok a celé hororová atmosféra je v keli a ostáva sa mi už len tom nájsť nejaké záchytné body na ktorých by som sa mohol zabaviť. Ide to však ťažko. ()